Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. składanych lusterek zewnętrznych - DIY


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

3 kable na sterowanie

4 na pamięć

2 na grzanie

2 na fotochrom

2 na składanie

9 pin może być sterowane elektrycznie(3) + grzanie(2) +pamięć(4), albo sterowanie elektryczne(3) + składanie(2) + grzanie(2) + fotochrom(2).

Analogicznie 7 pin mogą być: sterowane elektrycznie + grzanie + składanie, albo fotochrom.

Do nich dochodzi kabel żółty na pin 4, ale nie wiem do czego on jest. Z nim będzie 10 kabli, ale mogą być dwie różne wersje konfiguracji :wink:

Do składania potrzebne są trzy przewody, dwa do silniczka, jeden do czujnika zamknięcia/otwarcia lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kable na sterowanie

4 na pamięć

2 na grzanie

2 na fotochrom

2 na składanie

9 pin może być sterowane elektrycznie(3) + grzanie(2) +pamięć(4), albo sterowanie elektryczne(3) + składanie(2) + grzanie(2) + fotochrom(2).

Analogicznie 7 pin mogą być: sterowane elektrycznie + grzanie + składanie, albo fotochrom.

Do nich dochodzi kabel żółty na pin 4, ale nie wiem do czego on jest. Z nim będzie 10 kabli, ale mogą być dwie różne wersje konfiguracji :wink:

Do składania potrzebne są trzy przewody, dwa do silniczka, jeden do czujnika zamknięcia/otwarcia lusterka.

Dokladnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pardon, wzorowałem się na C6, a tam są dwa :thumbup1:

To jest jedna z różnic między C6 a B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość przełożenia obudowy pomiędzy literkami, żeby po wymianie nie trzeba było malować zakupionych sztuk?

Kupując na allegro składane lusterka będę posiadały funkcje fotochrome?

Jak sprawdzić nr silnika szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewodów w lusterku powinno być 10 wtedy masz składane lusterko jest wtedy też elektrycznie grzane i ma fotochrom. Może mieć też 14 wtedy dochodzi jeszcze pamięć ustawień:wink:

Bzdury. W wiązce ma być kabel niebieski i różowy. Różowy to masa silnika składania, a niebieski to zasilanie.

Bzdury :) Różowy i niebieski to zasilanie silniczka, ale polaryzacja jest zależna od tego czy lusterko się składa czy rozkłada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić zdjęcie złożonych lusterek z zewnątrz samochodu? Chodzi mi o to jak mocno się składają, jaki odstęp pozostawiają od szyby, czy są równolegle z karoserią.

Dziś w końcu udało mi się znaleźć trochę czasu by założyć swoje graty i wydaje mi się, że coś słabo się składają ale nie mam porównania. Naoglądałem się filmików na yt ale z nich niewiele wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam fabrycznie zamontowane składane lusterka ale jedno z prawej strony mi nie działa co moze byc nie tak ? silniczek ? jakiś bezpiecznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam fabrycznie zamontowane składane lusterka ale jedno z prawej strony mi nie działa co moze byc nie tak ? silniczek ? jakiś bezpiecznik ?

masz jeszcze moduł kmfortu do podmianki, czasami trzeba go też zmienić na kompatybilny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam fabrycznie zamontowane składane lusterka ale jedno z prawej strony mi nie działa co moze byc nie tak ? silniczek ? jakiś bezpiecznik ?

masz jeszcze moduł kmfortu do podmianki, czasami trzeba go też zmienić na kompatybilny :wink:

Kolega oooprzemekooo napisał że ma fabrycznie zamontowane więc moduł pewnie jest kompatybilny.

Napisz czy działało Ci to i przestało czy w wcale nie działało.

Jeśli od kupna nie działało to może ktoś zamontował lustro bez opcji składania i potrzebna wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w/g opisu rozumiem ze jeden silniczek lewy moge miec np. z koncowka E a prawy z koncowka G? zadziala to?

Zadziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Arturze :wink:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

panowie czy to z b6 czy z b7?

f61wG2w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem samochod z taka wadą i nie mam pojecia czy bylo stłuczone i wymieniane jak to sprawdzic ? od czego zacząć

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Witam mam fabrycznie zamontowane składane lusterka ale jedno z prawej strony mi nie działa co moze byc nie tak ? silniczek ? jakiś bezpiecznik ?

masz jeszcze moduł kmfortu do podmianki, czasami trzeba go też zmienić na kompatybilny :wink:

Kolega oooprzemekooo napisał że ma fabrycznie zamontowane więc moduł pewnie jest kompatybilny.

Napisz czy działało Ci to i przestało czy w wcale nie działało.

Jeśli od kupna nie działało to może ktoś zamontował lustro bez opcji składania i potrzebna wymiana

Kupiłem samochod z taka wadą i nie mam pojecia czy bylo stłuczone i wymieniane jak to sprawdzic ? od czego zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...