Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRC z lubryfikatorem 3.0 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zacząłem sie zastanawiać czy zamontować lubryfikatora w swoim ASN-ie z instalką BRC. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat a szczególnie za informacje od użytkowników instalacji z lubryfikatorami...

Opublikowano

Jak będzie źle wyregulowane/ubogo to nawet lubryfikator nie pomoże. Moim zdaniem zbędny gadżet.

Opublikowano

Nie zaszkodzi zamontowac smarowanie zaworow.To zalezy od ciebie :D

Opublikowano

Ile ludzi tyle opinie. Ogólnie w audi się nie spotkałem z tym założonym. Częściej w mazdzie widziałem.

Opublikowano

nie ma sensu do audi montować lubryfikacji zaworów...

Opublikowano
  • Autor

No właśnie troche obawiam się o zawory temp gazów wynosi 700 stopni no i przy przełączaniu się na gaz szarpie i parę razy mruga check potem jest ok. nie wiem właśnie czy ta temp nie jest za wysoka i dlaczego szarpie i mruga check

Opublikowano

Wina gazu. Jak masz na gwarancji instalację, to niech poprawiają, jak nie, to będziesz musiał zapłacić. Tak być nie może. Przełącznanie ma być niezauważalne w każdych warunkach.

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie czy to nie wina wtrysków mam pomarańcowe brc starczą do tej mocy? a co z tą temperaturą jest za wysoka czy ok

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

pomarańczowe są dobre najmocniejsze z brc kwestia regulacji jak należy a lubryfikatora nie trzeba. jak jest źle gaz wyregulowany nic nie pomorze i tak wypali zawory

Opublikowano

są jeszcze mocniejsze, żółte

Opublikowano

Witam, u kogo montowałeś instalację?

Opublikowano

dobrze wystrojona instalacja nie potrzebuje żadnego olejopodobnego świństwa niewiadomego pochodzenia:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chyba macie racje z tym lubryfikatorem nie będe zakładał. Pojadę do gaziarza niech to robi i nawet nie próbuje mydlić mi oczu żę jest dobrze muszę tylko odebrać auto od mechanika bo mam dziwny wyciek oleju.

Opublikowano

Pewnie założyłeś u Gorzkiewicza...autko fajne silniczek też w zeszłym tygodniu ode mnie taka pojechała na stag300.6 hana 2000 i AC r01 250. Właściciel chyba jest nawet userem na tym forum

Opublikowano
  • Autor

Nie u Gorzkiewicza. A z tym userem to grubo przesadziłeś kolego.

Opublikowano
Nie u Gorzkiewicza. A z tym userem to grubo przesadziłeś kolego.

chyba nie skumałeś o co koledze chodzi :wink:

"userem na tym forum" = ""użytkownikiem forum"

:decayed:

a wracając do tematu, lubryfikator nie potrzebny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.