Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E


woszu

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, moje rozwiązanie jest tańszym zamiennikiem tych drogich adapterów.

A swoją drogą, mógłbyś podrzucić linka do takiego emulatora za 250zł, bo te co ja widziałem to lekko 400 kosztowały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moje rozwiązanie jest tańszym zamiennikiem tych drogich adapterów.

A swoją drogą, mógłbyś podrzucić linka do takiego emulatora za 250zł, bo te co ja widziałem to lekko 400 kosztowały....

Mogę ale po południu, trzeba patrzeć na allegro, mnie się udało wypatrzeć i kupiłem taki box Martos - Oferta w cenie 257zł z przesyłką :)

Zrobiłem nawet zdjęcia co w środku siedzi, układy da się kupić, więc można się pobawić we wsteczną inżynierię mógłbym to powielić ale za cholerę nie mogę znaleźć dokumentacji do AL320C a szkoda bo koszt produkcji tej zabawki to jakieś 100-150zł :)

https://www.dropbox.com/s/cz2incxuxgkx269/2012-10-04%2019.34.03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kupiłeś za***iście okazyjnie. Nawet na stronie 359zł....

Jeżeli chodzi o ten AL320C, to podejrzewam, że to jest całkiem inny układ, tylko producent wprowadził dla zmyłki swoje oznakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kupiłeś za***iście okazyjnie. Nawet na stronie 359zł....

Dlatego kupiłem :)

Jeżeli chodzi o ten AL320C, to podejrzewam, że to jest całkiem inny układ, tylko producent wprowadził dla zmyłki swoje oznakowanie.

Nie sądze, da się to kupić w europie w ilości około 5szt, jest dostępny opis, który pokrywa się z tą funkcjonalnością, tak naprawdę już sam PINOUT by mi wystarczył, ewentualnie z mapą rejestrów, chociaż to mógłbym podsłuchać z gotowca. Napisałem nawet do AverLogic który ten chip robi, ale mnie zlali, tak naprawdę rynek na te urządzenia nie jest duży, więc żadna z firm która produkuje te rozwiązania nie pozwoli sobie na zamówienie scalaka który będzie tylko dla nich.

Co do samego boxa, muszę przyznać, że Martos podszedł do sprawy profesjonalnie i nawet pudełko klepią własne na wtryskarce, stąd pewnie i cena urządzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pytasz o mój unlocker, to nie jest to odblokowanie podczas jazdy, tylko ogólnie odblokowanie wejścia TV w RNS-e, które jest fabrycznie zablokowane.

Odblokowanie video podczas jazdy (VIM) to inna bajka. Czytałem na tym forum, że można to zrobić samodzielnie, bez żadnych zewnętrznych urządzeń.

W przypadku mojego rozwiązania, obraz z kamery cofania jest cz-b.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotki unlockera. Mała płytka z elektroniką w obudowie KM-24 (56x31x23mm).

Wygląda dokładnie tak jak obudowa, tylko z przewodami: http://www.trim-pot.com.pl/pics/produkty/km24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego potrzebujesz VIMhack albo software owy albo hardware owy

:-)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Podczas jazdy blokuję się ogólnie wejście video w RNS, więc nic nie pooglądasz póki nie odblokujesz VIM.

prawdopodobnie pomogło by odpięcie sygnału GALA (zwiększanie głośności w zależności od prędkości), z którego RNS bierze info o prędkości.

Z tym, że w tym przypadku mogą wystąpić kłopoty z działaniem GPSa. Spotkałem się już z rozwiązaniem, że ktoś ten sygnał GALA puścił przez przełącznik i jak chciał GPS, to włączał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhm to juz wszystko jasne:wink: gratki za modzik b.fajna sprawa szczegolnie cenowo jesli chodzi o taki mod na ori gratach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestawik już do mnie dotarł, zamówiłem opcję pod tv i kamerkę. Woszu naprawdę fajnie i profesjonalnie to wszystko wykonał .pozostaje mi tylko montaż,ale na razie nie mam na to czasu i pewnie nieprędko to zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś ewentualnie zamieścić jeszcze raz jakiś przykładowy tuner bo tamten link nie działa obecnie.

Ciekawy bym był również kosztów takiego cudeńka na maxa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w allegro hd 50 :-)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...