Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chyba chodzi o to że jak plastidip poleży trochę na plastyku to wtedy jest szansa że cos się będzie działo a z drugiej strony może też chodzi jakiej jakości jest to plastyk:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej sprawdzić zawsze gdzieś w małowidocznym miejscu czy nie wchodzi plastidip w reakcje...

Wysłane za pomocą TapaTalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik na q7 to chyba ze 3 minimum... Ja nie wiem jak to mozliwe ze w usa potrzebuja 3/4 galony czyli ponad 13litrow a w Polsce mi pisali ze 5-6l spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie z 12l, jak dla mnie to ten bialy strasznie slabo kryje, ja narazie zamowie 5l koloru i 5l rozpuszczalnika i sie zobaczy czy wyda czy nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie pomalowalem felgi.Poszly mi trzy puszki 429ml.

DSCF4267.jpg

<br /><br />

DSCF4279.jpg

<br /><br />

DSCF4280.jpg

<br /><br />

Siknelem jeszcze listwe pod klapa bagaznika.Ten chrom usunalem myjka cisnieniowa z wirujaca dysza.

DSCF4269.jpg

<br /><br />

DSCF4268.jpg

idac za ciosem pomalowalem pilota od N-ki zeby lepiej w lapach lezal

<br /><br />

DSCF4272.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik na q7 to chyba ze 3 minimum... Ja nie wiem jak to mozliwe ze w usa potrzebuja 3/4 galony czyli ponad 13litrow a w Polsce mi pisali ze 5-6l spokojnie...

Mam szklaną panoramę praktycznie przez całą długość dachu więc tutaj sporo można odliczyć.

Na filmikach instruktażowych wygląda to tak prosto :grin: Na pewno lepszy i tańszy patent niż oklejanie folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie z 12l, jak dla mnie to ten bialy strasznie slabo kryje, ja narazie zamowie 5l koloru i 5l rozpuszczalnika i sie zobaczy czy wyda czy nie :wink:

W najgorszym wypadku to będziesz jeździł z jednym dłotnikiem i jednymi drzwiami w innym kolorze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kto pierwszy z forum maluje cale auto ?? :kox: ja pomalowalem chrom wokol szyb ale musze poprawic bo troche zjebalem temat z odizolowaniem chromu od karoserii i jak zrywalem tasme malarska ta troche plasti dipa zeszlo mi rowniez z chromu takze narazie sie nie chwale fotami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi pare dni, ogarne cale auto i powiem ile trzeba i jak sie maluje :wink:

Dobra masz czas do czwartku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi pare dni, ogarne cale auto i powiem ile trzeba i jak sie maluje :wink:

Dawaj! Dawaj! Mnie swierzbi na maksa na zmianę koloru. Cały czas się jednak zastanawiam czy matt czarny czy biały.

audi-q7-v12-tdi-with-600-hp-matte-black-wrap-by-fostla-photo-gallery_3.jpg

q7-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q7 w czarny mat te auto jest tak wielkie ze czarny go nie pomniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę w innym kierunku, może pytanko już się pojawiło?

Czy da rade pomalować elementy plastikowe wewnątrz?

Mam trochę podrapaną rącze gdzie są przyciski od elektryki szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez caly czas nie wiem jaki kolor :P ale mam juz nagrany rozpuszczalnik ktory sie z tym miesza tylko w normalnej cenie :wink:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Malik jak dla mnie to bialy, nie wiem czemu ale czarny mat mi podchodzi tylko w malych sportowych autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...