Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które lampy?


Egoniasty5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi a4 b5 1995 Avant w kolorze granatowym. I powoli zaczynam go Robic Auto zostanie obniżone, bedzie mialo przeciemnione tylne szyby wszystkie słupki drzwi będą oklejone folią carbon czarną. Grill (Atrapa) Zmieniona od nowszego 99r po lifcie i jak narazie nie mogę sie zdecydowac na przednie lampy? co byscie radzili?

Lampy Numer: 1

48087753.jpg

Lampy Numer: 2

48441086.jpg

Lampy Numer: 3

26848105.jpg

Lampy Numer: 4

fotolamp.jpg

Lampy Numer: 5

85149828.jpg

Lampy Numer: 6

32416281.jpg

Prosze o odpowiedzi komentarze z gory dzieki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejności:

1. bixy od kolegi qwerty

2. poliftowe

3. to nr 3 z twojej listy

reszta :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sia tak zastanawiam ze 2, 3, 4 były by najleprze.. bo raczej 5 i 6 byly by zabardzo przesadzone? mogly by troszkę wiochą leciec heh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecił 3 sam takie właśnie mam zamiar zakupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić też 3 bo miałem sam takie w starej A4:wink: FK naprawdę robi robotę oczywiście jeżeli chodzi o zamienniki. Ładnie dosyć świecą i rewelacyjnie wyglądają na aucie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne z tych

albo zespolone DEPO/TYC /VALEO czyli model poliftowy 99-01

Albo Bixenon na bazie wyzej wspomnianych lamp made by Gwerty, dostępne tylko na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne z tych

albo zespolone DEPO/TYC /VALEO czyli model poliftowy 99-01

Albo Bixenon na bazie wyzej wspomnianych lamp made by Gwerty, dostępne tylko na forum

Depo miałem w Bmw kiedyś i nie polecam oprócz tego że ładnie wyglądają to nic nie świecą:facepalm: po drugie nie każdy musi mieć ori w aucie może akurat jemu się podobają zamienniki:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz zespolone valeo , najlepszy wybór , jeśli chcesz czarne z to wybór prosty - Gwerty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobaja lampki nr 4.. ale nie wiem jak to do granatowego bedzie pasowac.. wy zawsze polifty lub bixenon.. a moze ktos chce zostac przy formie dzielonych przedliftowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzielone depo i nie narzekam na świecenie, wsadziłem do nich tungsramy +90% i na razie to najjaśniejsze nie-hidy jakie kiedykolwiek miałem. Nic nie paruje, nic nie drży wyglądają fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobaja lampki nr 4.. ale nie wiem jak to do granatowego bedzie pasowac.. wy zawsze polifty lub bixenon.. a moze ktos chce zostac przy formie dzielonych przedliftowych..

podwzgledem wyglądu sa niby podobne, ale jak postawisz jeden koło drugiego dopiero widac róznice na plus dla zespolonych, a co do bixenonu to jest ogólnie przepaśc pod wzgledem ilosci światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do swiatla z bixa to zgodze sie z Toba..musi byc mega.. tylko ze bixy to koszty... bo najpierw trzeba kupic zwykle lampy.. potem do gwertego.. potem przetwornice+zarniki.. jeszcze spryski.. a to wszystko kosztuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju sprzedaje komplet za 600zł jak dobrze pamietam,

http://a4-klub.pl/showthread.php?230243-Lampy-ty%B3-polift-BIX-czarny-wn%EAtrze-dekory-graty

A z tego co widze takie dzielone zamienniki S4 kosztuja tyle samo

http://allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-94-99-s4-soczewka-i2290751559.html

i również trzeba wyłożyć 200zł na zestaw HID, bądź 100zł na komplet dobrych żarówek, wiec to wszystko jeden uj jesli chodzi o koszty

Kupujesz zestaw albo dwie przetwornice po 60-100zł/szt, do tego zarniki D2S po 20zł z alegro i adaptery do przetwornic, plus takiego rozwiazania jest taki że jak spali sie żarnik HID to mozesz kupić nawet fabryczny D2S na cpnie(pewnie też już maja hidy w obiegu) a H7 HID to alegro zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze bixy to koszty... bo najpierw trzeba kupic zwykle lampy.. potem do gwertego.. potem przetwornice+zarniki.. jeszcze spryski.. a to wszystko kosztuje..

Siana trzeba wyłozyć sporo ale efekty są :radocha: no i jakby nie patrzeć to wydatej jednorazowy na grube lata :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polifty to polifty - trwałe, sprawdzone i naprawdę najładniejsze a + bixy :slina:

A te z fot na górze :facepalm: prócz 3 i 4 bo te jakoś ujdą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz po-lifty osobiście w tym tygodniu zakupiłem valeo ori leża jeszcze w pokoju ale już cieszą oko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...