Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie gwintowane jakie wybrać


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie właśnie korci ten gwint:D...muszę przeprowadzić wewnętrzną rozmowę z portfelem<lol2>:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawie pewnie wygląda ten twój Touran z taki zawieszeniem

05a35438414e22da.jpg

...i Audi i Touran na gwintach:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem, ale wiele posiadaczy mówi, że mega wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygodny, przestronny (choć Sharan jest większy :wink4: ), dla rodziny i żeby coś przewozić-prawie idealny w swojej klasie, bo nęka go wiele niedociągnięć konstrukcyjnych (przede wszystkim czujnik w pompie ABS, co jest sporym wydatkiem), ale przestronność i możliwości wykorzystania auta-rekompensuje wszystko

...co do gwintu na Touranie-jest u mnie JOM blue line, ale będę wracał do serii, bo jest za nisko i jedyną wadą tego gwintu jest to, że jak auto jest załadowane po dach-niestety spingi z przodu są tak ściśnięte, że podczas pokonywania garbów na drodze-sprężyna po prostu ściska się na maxa i jest metaliczny dźwięk, co jest lekkim dyskomfortem, sam gwint,JOM Blue Line, jako część-jest OK, ale nie do Tourana, pewnie w Golfie będzie się inaczej sprawował, bo i waga auta inna, środek ciężkości inny, no i auto konstrukcyjnie inne, ale jeśli ktoś chce tylko obniżyć-to i JOM BL jest dobry:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka do swojek a4 tez chciałbym założyć gwint znalazłem to http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i5326676004.html

sprzedawca ma dobre opinie czytałem o tych gwintach z ta-technix mts i ten wydaje mi sie najsensowaniejszy czy uważacie ze to dobry wybór, na gwint chciałbym wydac 1k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odkopię troszkę temat, szukam jakiegoś gwintu do 1300 zł (a4 b5), zaznaczam, że chodzi mi o nowy gwint, pomijając Marki TA TEHNIX i MTS da się coś kupić ? Szukałem troszku po internetach zawieszki z FK jednak coś ciężko znaleźć, swoją drogą zastanawiałem się czy gwint z FK oferowany do passerati b5 nie będzie pasował do mojej czwórki ? http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-fk-ak-street-vw-passat-b5-i5415186960.html Kolejna rzecz, że są to amorki gazowe. Chciałem z tym poczekać do wiosny jednak wygląda na to, że jeden amorek z tyłu mi się wylał i trzeba będzie to zmienić wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że pisałeś że chcesz nowy ale za 1300zł kupisz KW v1 w bardzo dobry stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dorabia ktoś nakrętki do kw v1 ? Ori są tworzywowe a dorobić można tylko stalowe, pytanie czy stalowe w ocynk będą ok ? Może ktoś się zetknął z tym tematem?

Wysłane z mojego SM-N910C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint temat rzeka, powiem tak, jak ktoś jeździł na tanich i nigdy na czymś markowym to najlepiej niech nic nie pisze ?. Bo wprowadza ludzi w błąd, w gwintach akurat każda wydana złotówka daje lepszy zawias - są wyjątki oczywiście, ale pisanie, że płaci sie za znaczek nie jest do końca prawdą. Pytanie tylko, po co komuś np gwint h&r za kilka tysięcy skoro jedyne do czego potrzebuje gwintu to obniżenie auta, a na tor sie nie wybiera. Wydaję mi się, że do takich zastosowań najlepszy jest AP - rozsądna cena, nie jest za twardy. Do ośki pozatym jest mnóstwo używek w bardzo dobrym stanie, kilka razy miałem używany gwint i jeśli nie cieknie i widać po nim, że nie ma wżerów na tłoczyskach, a same amorki nie wyglądają jakby przeżyły powódź to zazwyczaj jeszcze długo posłuży. Ja ostatnio latam na h&r i głownie dlatego wybrałem go ponad roznymi Chińczykami, KW, Weiteciem itp ponieważ w Warszawie w razie czego można w Zerkopolu go zregenerować. Lubie sie wybrać poupalać więc taka opcja jest dla mnie takim mini ubezpieczeniem ?. Tak Apropo ten gwint tez kupiłem używany, ale wyglądał prawie jak nowy, fakt, faktem dałem za używkę tyle ile za nowe AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies ooinie o gwincie lowtec?

polecam

Edytowane przez Bluebird
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie . Kupilem gwint nowy fk iPrzod po opuszczeniu na max w dol nie zadawala mnie jednak poniewaz jest troche za miekko i nie ma az takiej strasznej gleby . Co poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś z forum ogarnia może jakieś używki do quattro ? Czy po prostu szukać i polować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co jest na tym srebrbym audi na lawecie? Uprzedzam ze jeste spawany, e dodatku krzywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...