Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sięteraz zastanawiam, dlaczego nie widziałem jeszcze Twojego wątku :blink::decayed:

Ładna, taka czarna :decayed: Ale wysoka jak i moja :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja to samo :) jest sztuka dobra i mody tez pablo a planujesz jakas wieksza fele i gwint ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór :good: Miałem przez kilka dni założone takie felgi i bez gleby mi się nawet podobało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeżdze bez gleby jakoś troszkę się boję swoją posadzić te drogi w moim regionie są tragiczne omijająć dziurę wjeżdza się w następną teraz na dniach bedzie nowa 17" moze to załatwi trochę sprawę dużego prześwitu nie chce się chwalić ale koło będzie zacne o ile znajdę oponę .

PS : potrzebuję dunlop sp9000 215/45/17 może ktoś ma co zajrzał na owy wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wakacyjnych podróżach przeszedł czas na wypucowanie auta, na tylną szybę wpadły dwie naklejki :cool1:

IMG_8381.jpgIMG_8383.jpgIMG_8389.jpgIMG_8369.jpgPIC330.jpgIMG_8387.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no pablo_9 ładnie ci się ta furka świeci. Pochwal się czym ją tak ładnie wypucowałeś bo ta moja po wosku chyba się tak nie błyszczała albo to kwestia dobrze zrobionych zdjęć i dlatego mi się wydaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z efektu bardzo zadowolony jestem na żywo jeszcze lepiej to wygląda niż na foto, użyłem SONAXA Polish&Wax kolor czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie grilla rozumiem ze masz przedliftową maskę taką jak moje OOOO z 1996 i udało się bez problemu zamontować poliftowy grill??

one sie kształtem i wielkośćią nie różnią także spokojnie włożysz polifta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie mam czasu narazie, leży i czeka na swoją kolej, nawet się nie orientowałem jak to trzeba podpiąć, też montujesz u siebie lusterko fotochrom... ?

Jak coś się dowiem to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

Przemek nie mam czasu narazie, leży i czeka na swoją kolej, nawet się nie orientowałem jak to trzeba podpiąć, też montujesz u siebie lusterko fotochrom... ?

Jak coś się dowiem to dam znać.

tak, dorobilem juz kostke, sprawdzalem na schematach i mam rozpiske jak to podlaczyc ale sa inne kolory kabli, ale w sumie po pinach moze i by sie zgadzalo bo mam jeszcze jedno takie lustro popsute i na nim robilem testy ale ono bylo rozlane i w sumie nie dzialalo.... musze jeszcze wykrecic ten uchwut bo moje lustro bylo wyrwane z szyby razem z mocowaniem i musze je wykrecic... zobacze jak cos ogarne to dam znac, pisalem do f16 i niby jest gdzies na forum jak to podpiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze zdemontowaniem starego lusterka nie ma wiekszego problemu czy strach o szybe? Bo chetnie zalozylbym takie lustro do C5. I na co to nowe lusterko przyklejacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak to jest z tym zdejmowaniem lusterek bo czytałem, że niby jest problem ? a u mnie stare lusterko mi schodzi bez problemu tzn. przekręcam je lekko i wyczepia mi się i na szybie zostaje mocowanie do niego (chyba ze ja mam uszkodzone coś ze mi tak schodzi), nowe lusterko będę musiał podobnie jak Przemek jakoś rozbroić bo też mam z kawałkiem szyby no i chciałbym je zamontować na ten mocowanie co mi zostaje ze starego lusterka

p.s. Przemek schematy i rozpiskę podpięcia na forum znalazłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...