Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

przeplacic nie przeplaciles ja za swoje dalem 2300zl z przesylka,takze jak sa w dobrym stanie to pogratulowac zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera wyszlo ze te rec nie sa podgrzewane :wallbash: Trzeba bedzie cos na to zaradzic... A kupa pisal w aukcji ze grzane patataj jeden :/

dscf3822.jpg to ten "gorszy" w sumie brudny a nie zniszczony :)

Dekory nie wiem jeszcze co z nich wyszlo moze jutro po nie pojade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recaro bez grzania :/ to jak lod przez kondoma :tongue4:

ps. one sa szare ? wydaje sie ze sa mocno brudne ... ale ogolnie stan ok ;)

ps. poduszka naderwala fotel czy wyjebala tylko zaslepke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne , bardzo ładne, :kox: w hoooj, szkoda tylko że nie grzane, ale dasz radę, to wyrezać, furka będzie malinka w środku, a te dekory w końcu poszły na jasno czy na ciemno :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylna kanapa jak, bo na aukcji wyglądała na ruszoną :mysli: Fotel wyprać i bedzie cacy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez sie zdziwilem ze nie grzane ale co zrobie :) Kolega mi odbieral i nawet nie wzialem pod uwage ze moga byc nie grzane :) Tylko zaslepka fotel ok. Mam na strychu te sprasowane skory z S4 to przeloze maty z nich i bedzie grzanie :) Kolor to taki ja wiem... Bez? :) Mocno brudne sa trzeba wyczyscic i bedzie ok w miare.

Dekory ciemne ale nie wiem jeszcze jak to wyszlo/wyjdzie :) Co do kanapy tylniej : jest ok ale oberwal porzadnie ten "wypelniacz" miedzy oparciem a nadwoziem : gabka odksztalcona wiec musze przelozyc skore na inna. Generalnie troche pracy i bedzie git :wink4:

Podobaja mi sie mimo wszystko bo nie material spotykany czesto ani nie czarne skory. Recaro w jasnej skorze to raczej rzadki temat na wtornym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna podglądam tutaj twój temacik,nie będę pisał że super furacz etc,już dziesiątki osób ci to napisało...

Skrobnę tu też coś,żeby mi śledziło twój temat. :cool1:

Ale kto nie lubi oh ,ah ,oh ? :naughty: Prześwietny... kupę kasy w niego ładujesz :shocked: Czy kiedyś nastanie koniec modzenia ? :gwizdanie:

A boczki do tych foteli masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;) Ja wiem czy kupe :) Troche tylko ;) Raczej nie nastanie :) Teraz autko ma zaczac jechac konkretnie tylko musze sprzedac zalegajacy mi silnik 2,7 drugi i cel 400< :)

Boczki mam ale sa jasne a ja mam czarne wnetrze. Kurde generalnie ostatnio narzekam na brak czasu i mody stoja...

Nowe zabawki :

dscf3833r.jpg

Niestety swieca na bialo :/ Nie ma mozliwosci zmienic na czerwono bez rozbierania i lutowania :wallbash: Myslalem ze beda czerwone :thumbdown: Tak wygladaja na czerwono (na moment zapala sie czerwony przy zalaczeniu alarmu badz wylaczaniu ich)

dscf3834r.jpg

Ida w nawiew srodkowy jutro mam zamiar cos podzialac z kratkami o ile czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida w nawiew srodkowy jutro mam zamiar cos podzialac z kratkami o ile czas pozwoli.

czy one są juz zamontowane w kratkach na tych zdjęciach ??? poka z boku jak to wygląda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb

Jak te Recaro nie są grzane to w zimie polecam koc i jakieś dobre czopki :decayed:

czy one są juz zamontowane w kratkach na tych zdjęciach ??? poka z boku jak to wygląda ???

No waśnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal jeszcze nie sa :) Musze dziureczki porobic w nich i zastanawiam sie jak i czym :) I nie mow do mnei zboku :polew:

No niestety smiecie nie sa :/ Musze je rozebrac i zalozyc maty z drugich foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb

Jak te Recaro nie są grzane to w zimie polecam koc i jakieś dobre czopki :decayed:

czy one są juz zamontowane w kratkach na tych zdjęciach ??? poka z boku jak to wygląda ???

No waśnie :mysli:

Daniel napewno Grzanie doreza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musowo beda grzane.Ten z wyjebana poducha lekko sie zgial w jej okolicy od strzalu wiec tapicerkechcac nie chcac musze zdjac i wyprostowac. Maty mam na strychu w fotelach to mysle ze cos sie uda zrobic :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mow do mnei zboku :polew:

opieram sie na opinii ludzi ,którzy znaja cie z deka bliżej :decayed:

to czeka cie ładna rzeźba z kratkami , pozazdrościć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dziureczki porobic w nich i zastanawiam sie jak i czym

Daniel..spróbuj dremelem i tarczką pod wymiar.

One są w jakichś kubeczkach czy na luzaka ? Bo można by było je zespolić z kratkami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa do nich kubeczki cos ala defi. Wlasnie mysle powojowac dremelkiem :) Zobacze :) Moze w robocie mi cos wymysla chlopaki na tokarkach/frezarkach zeby kolko bylo idealne. Zobaczy sie :)

Ja osobiscie chce wyciac idealne miejsce dla nich i po prostu wlozyc bez klejenia, szpachlowania itp... jak sie nie uda bedzie szpachlex :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie chce wyciac idealne miejsce dla nich i po prostu wlozyc bez klejenia, szpachlowania itp... jak sie nie uda bedzie szpachlex :no:

Na ciasno bez klejenia może byc kiszka. Jak są kubeczki to wyciąć idealnie otwór na ścisło i zawieźć do pospawania..albo hardcore czyli topik ABS i lutownica :decayed::naughty::kox: I będzie na mur beton.

Szpachla ect. to już mozolna zabawa na tak małych elementach :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak to wykonac :) W najgorszym wypadku wlepie kubek i wszystko obszpachluje ale chcialem zrobic to z nutka finezji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dawałbym tego w nawiewy. cipki lubią klimę. jak nie będzie im wiało, bo kratki zatkane, to będą narzekać. tłumaczenie, że to jest trendi na forum A4, streetracing i paru innych nic nie da :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...