Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś by musiało byc do tych listew w tym samym kolorze :wink4:

Kremowa tapicera/siedzenia ....... Nosb jaka masz tapicerke ???

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mial kremowe skory i chyba nadal ma

Opublikowano

Bananowe skóry jak dobrze pamietam :gwizdanie:

Opublikowano

fajne autko :)

chętnie bym pooglądał gdybym tak daleko nie mieszkał :gwizdanie:

Opublikowano

przybrudzone bananowe RECRO :decayed:

Opublikowano

przybrudzone bananowe RECRO :decayed:

aaa, w takim wypadku będzie gites :good:

Opublikowano

...ale na fotelach Nosb ma pokrowce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Listwy walaly sie po garazu po nieudanej akcji czarna bejca + klar wiec zaryzykowalem. Tez nie bylem przekonany ale przylozylem jedna w aucie i mimo bezowych recaro to podoba mi sie kolorek tych listw :)

Reniu bardzo fajnie by wygladalo tylko pytanie jak to tak ladnie wykonac teraz :)

Foty spod maski nie bedzie jeszcze z tydzien pewnie. Mam totalny brak czasu na cokolwiek a w aucie do ogarniecia masa rzeczy :wallbash:

Opublikowano

Nosb pokaż te bananowe Recaro bo chyba się nimi nie chwaliłeś w temacie i nie było zdjęć :wink4:

Opublikowano
Reniu bardzo fajnie by wygladalo tylko pytanie jak to tak ladnie wykonac teraz :)

Ręczna robota kogos kto ma pewną rękę i nie daje za dużo :drunk::naughty:

Myślę że goście od aerografów opanowali by sprawę specjalistycznymi pędzelkami.

Opublikowano

Piękne autko !!! Dużo pracy przy nim zrobiłeś gratuluje... :good:

Jak przyciemniłes lampy tylne ? Folia ? pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dibo byly :) nie sa bananowe a bezowe :)

Reniu w sumie to moze i sam bym sobie poradzil :mysli: Malowac recznie ale tez akrylem ? :)

kylomc nie mam przyciemnionych :> dawno mialem dymione po prostu :) Teraz mysle na te cukierasne ledy walnac jakas delikatna folie :wink4:

Opublikowano

Aha dokładnie nie przeczytałem ze to 3 lata temu było :P tez myślę nad ściema lampek ale boje sie ze mi to nie wyjdzie pewnie ciężko się zakłada taka folie ..

Opublikowano
  • Autor

Grosze teraz lampy kosztuja. Hawaj ma nawet fajne czarne na sprzedaz (Zajrzyj do jego watku ) za cos kolo 200 zl .

Opublikowano

boje sie ze mi to nie wyjdzie pewnie ciężko się zakłada taka folie ..

to psiknij szprejem :good:

Opublikowano

Dibo byly :) nie sa bananowe a bezowe :)

Wydawało mi się że te beżowe to esowe kubły a nie Recaro. Pokaż zdjęcia jak znajdziesz chwilę czasu :wink4:

Opublikowano

wlasnie nie ma zadnej foty srodka :thumbdown:

Opublikowano

Nosb kasa albo plastiki :polew::decayed::polew:

nie ma to jak nowe :slina::decayed:

Opublikowano

no przecież macie jak byk w poprzednim temacie nosba - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moje_niemrawe_malenstwo_kilka_nowszych_fot_str_1_d-t15389.0.html w pierwszym poście pisze. :good:

Co Ty pierniczysz :tongue4: Czytaj uważnie co on napisał :) recaro, to nie zwykłe kubełki :P

Tez nie bylem przekonany ale przylozylem jedna w aucie i mimo bezowych recaro to podoba mi sie kolorek tych listw :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.