Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No meczyl mnie i meczyl to mowie kij z tym trzeba sprobowac :kox: Moze nie wyjdzie zaden wodolot a auto ? :mysli:

Teges slepy a co z klapa niby ? Poliftowa i wszystko ;) + wyslany na emeryture zamek :) Paka jakos jutro moze jak nie zapomne bo bede mial podworko pelne mrowek rano :decayed: albo w sobote/poniedzialek :good:

Ive ty gadszpiegu :P

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No meczyl mnie i meczyl to mowie kij z tym trzeba sprobowac :kox: Moze nie wyjdzie zaden wodolot a auto ? :mysli:

Teges slepy a co z klapa niby ? Poliftowa i wszystko ;) + wyslany na emeryture zamek :) Paka jakos jutro moze jak nie zapomne bo bede mial podworko pelne mrowek rano :decayed: albo w sobote/poniedzialek :good:

Ive ty gadszpiegu :P

właśnie o ten zamek mi chodzi :gwizdanie:, jak to robileś szpachlowałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To jest z alu :) Najlepiej by bylo zaspawac , wyszlifowac , liznac szpachla i wsjo... Ja tam od srodka wkleilem kawlek blaszki na distal a z wierzchu zaszpachlowalem :decayed: po roku nic sie nie dzieje :)

Opublikowano

To jest z alu :) Najlepiej by bylo zaspawac , wyszlifowac , liznac szpachla i wsjo... Ja tam od srodka wkleilem kawlek blaszki na distal a z wierzchu zaszpachlowalem :decayed: po roku nic sie nie dzieje :)

ok :good:, dzieki :hi:

Opublikowano

dsc00004l.jpg

:decayed:

Szkoda, że żaden nie jeździ :confused4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moje tam troche jezdzi :) Czarna by chetnie posmigala ale cos kolko jej odpadlo i wskoczylo do bagaznika :D A srebrna mam zakaz odpalania :evil:

Opublikowano

Nosb, ale to chyba tyczy się tylko ropniaka, później to już będzie inne auto :rolleyes:

Opublikowano

ma chłopak głowę trza mu polać

Nosb, ale to chyba tyczy się tylko ropniaka, później to już będzie inne auto :rolleyes:

Opublikowano

widze , że paczka doszła :good:

za***iście sie prezentuje furka :kox:

Opublikowano

ten w srodku jakis dziurawy zderzak ma :decayed:

Wogóle wygląda jak ostatnie nieszczęście :thumbdown:

Na ramkę pod rejestrację chyba kasy brak. Lampy jakieś chyba stare, zasyfione w środku całe.

Sprężyny i amorki pewnie do wymiany - nie trzymają, bo na ziemii leży.

Jak można wogółe czymś takim jeździć :wallbash:

Opublikowano

...dobra Nosb , wezmę to padło za kankę mleka , co się będziesz z gófnem męczył :cool1::embarrassed::rolleyes::decayed:

Opublikowano
  • Autor

01998861864824174164.jpg

img0139ag.jpg

:tongue4:

Opublikowano

ja tam jeszcze widzę czarny napis biturbo

Opublikowano

V6 i CCCO tez na czarno :slina:

ale te prosiaki robią robote ...

Opublikowano
  • Autor

mozna by liznac ale nie mam nerwow na siedzenie nad tym z pedzelkiem.

Wdg mnie i tak wyglada dobrze :)

img0143e.th.jpg

img0144g.th.jpg

img0145gg.th.jpg

Opublikowano

Nosb, gdzie dostałeś tą wielką osłonę na zbiorniczek płynu od wspomagania i zbiornik płynu do spryskiwaczy ?

Opublikowano

ta osłona jest chyba z passata b5 fl albo Superb-a :mysli:

Opublikowano

Prosiaki fajne..ale ciut za duże ..18 były by w samą raze :tongue4::naughty:

Opublikowano

Nosb, gdzie dostałeś tą wielką osłonę na zbiorniczek płynu od wspomagania i zbiornik płynu do spryskiwaczy ?

podpinam sie do pytania :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ASO :P Passat B5 FL 2,3 VR5

Raga pogielo Cie ? Za duze? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.