Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciecie zeberek + wpasowanie siatki od RS4 srodkowej ze zderzaka... Cos w ten desen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ala RS4 tylko bez znaczka :naughty:, no fajnie, fajnie a skad dorwałeś środkowa kratke od zderzaka RS i ile cie wyszla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z drugim zderzakim który kupiłem dla sprysków w sumie połamany :) Znaczek bedzie :) Tylko zastanawiam sie jeszcze nad szczegołami co i jak ;) Skoncze najpierw FMIC bo sie własnie wzialem i potem wezme sie za grilla

FMIC idzie do przodu pełną gębą :)

Temacik :

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_homemade_fmic_orurowanie_projekt_budzetowy_p-t63127.0.html;msg680126#msg680126

Nie ma co sie obijac przy niedzieli :)

5c99411d296d1979med.jpg

No to tne powoli :) Zobaczymy co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z drugim zderzakim który kupiłem dla sprysków w sumie połamany :) Znaczek bedzie :) Tylko zastanawiam sie jeszcze nad szczegołami co i jak ;) Skoncze najpierw FMIC bo sie własnie wzialem i potem wezme sie za grilla

FMIC idzie do przodu pełną gębą :)

Temacik :

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_homemade_fmic_orurowanie_projekt_budzetowy_p-t63127.0.html;msg680126#msg680126

Nie ma co sie obijac przy niedzieli :)

5c99411d296d1979med.jpg

No to tne powoli :) Zobaczymy co wyjdzie :)

a ramke zostawisz ta Ori przedliftowa, bo ja mam teraz założona taka do grilla RS i srednio mi sie to widzi, za duzo chromu z przodu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie sie zastanawiam co z tym zrobic... Wszystko mam czarne itp... Najprawdopodobniej zeszpachluje ją razem z tym plastikiem za nią na stałe i pomaluje całosc na czarny mat a znaczek tylko chrom :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mysle zeby zrobic u siebie ... moze wygladac calkiem ciekawie taki grilek... dzialaj to zobacze jak wyglada u Ciebie a potem moze u siebie bede dzialac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli mi to idzie bo jak sam widzisz konczyłem FMIC ;)

W niedziele moze podlube to troche :) Zmudna robota z nim :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli mi to idzie bo jak sam widzisz konczyłem FMIC ;)

W niedziele moze podlube to troche :) Zmudna robota z nim :/

wazne ze do przodu... furka nabiera charakteru, bedzie ładna zadziora, na kiedy planujesz wyjazd maszyną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna dzisiaj miala latac :) Ale cos mnie tkneło podglosiłem sobie muzyczke ( w bagazniku 3x12" ) i odpadl mi ring w lampie :polew: wiec wyjąłem ją, rozkleiłem i poprawiam ;)

http://images46.fotosik.pl/55/da6a907322de414f.jpg kto mi umyje lale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Stary :notworthy: :notworthy: :notworthy: Piękny efekt!!!

Czekam na zdjęcia po myjce :polew:

Mam do Ciebie dwa pytania

1. Jaki masz wydech w swojej lali?? bo po ogloądnięciu zdjęć Twojego furexa wnioskuje że to raczej nie serja :mysli:

2. Co zrobiłeś ze starym zderzakiem z tym który jest jeszcze w pierwszym poście?? (być może byłbym zainteresowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech przelotowy 2,5" bez kata dwa tłumniki... na koncu dwie koncówki od seryjne A4 obok siebie ;)

Zderzaka od S4 juz daaaawno nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trudno!! :tongue4:

Chciałem Ci ukraść pomysł z interkulerem i pomyślałem że moje maleństwo potrzebowało by Takiego zderzaka :wink4:

No ale trudno się mówi będę szukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;)

Panowie jakos nie miałem czasu ostatnio grzebac w lali ale mam zamiar nadrobic...

Zastanawiam sie nad grillem :) Prace rozpoczeły sie i staneły zarazm 19-ego stycznia :)

Zastanawiam sie jak to ruszyc a w sumie kwestie ramki... Ramka jest chrom i jest oddzielowan od plastikowego tyłu... Pytanie czy zrobic tył i ramke tylko pomalowac czy zespolic na stałe ramke z tyłem , wyszpachlowac i pomalowac calosc ?

Foto do wglądu o co "kaman"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1d3fad8a20968c7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tą drugą opcją, zaszpachlować ramkę z grillem, bedzie wtedy masywniejszy, :naughty:, jakby mi stykła ta kratka z RSa to nawet nie wiesz, ale ceny powalają :wallbash:, boczne na allegro 300, za komplet, a Nowak pytał się w ASO to 200 od sztuki krzykneli, nie wiem jak jest ze srodkową :disgust:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:18_________________________________________________masz mozliwosc zmierzenia tej srodkowej kratki, chodzi mi o przyblizone wymiary, szer/dł, z góry dzieki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;)

Panowie jakos nie miałem czasu ostatnio grzebac w lali ale mam zamiar nadrobic...

Zastanawiam sie nad grillem :) Prace rozpoczeły sie i staneły zarazm 19-ego stycznia :)

Zastanawiam sie jak to ruszyc a w sumie kwestie ramki... Ramka jest chrom i jest oddzielowan od plastikowego tyłu... Pytanie czy zrobic tył i ramke tylko pomalowac czy zespolic na stałe ramke z tyłem , wyszpachlowac i pomalowac calosc ?

Foto do wglądu o co "kaman"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1d3fad8a20968c7.html

zdjemnij ramke chromowana i poklej to do kupy bez ramki wyszpachluj i zrob porzadek. i zaloz ramke, najwyzej ramke potem szurniesz na czarno. Aha jak bedziesz montowal znaczek to daj ten mniejszy bedzie kozak wygladac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przdmówcę :wink4:

akby mi stykła ta kratka z RSa to nawet nie wiesz, ale ceny powalają wallbash, boczne na allegro 300, za komplet, a Nowak pytał się w ASO to 200 od sztuki krzykneli, nie wiem jak jest ze srodkową disgust

Dopisany: 10 Luty 2009, 20:18

Cała prawda o ASO! (zdziertusy :))

Mam znajomego który pracuje w jakiejś firmie która zajmuje się produkcją sit, i mówił że może spróbować wyciąć coś takiego:

d_446e5_siatkacieto-ciagniona.JPG

ale niestety to już nie ori!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto :gwizdanie: ale jakoś te BBSy bardziej mi się podobały :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...