Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, odpusccie sobie ten czat.

To, ze OT jest tu dozwolone, to nie znaczy, ze w takim stopniu...

Czesc z Was dostala ostrzezenia, ale jak widac nie pomoglo.

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

haha :D no moj jest jedyny i naznaczony :) a jak widzicie zabrac sie nie moge za nowego ;) Jak sie zrobi bedzie losowanie :polew:

flyer bez przesady ;) W innch tematach wala oftopami na kilka stron :) Przeploszysz mi fanow i zniknie mi zapal do gzebania w aucie :decayed:

Troszke ogarnalem pod maska :

dscf2417b.jpg;)

wsciekly czerwony i polerka :D

Polerke sponsoruje froger z tyniem :D Dzieki chlopaki :tongue4:

Opublikowano

no ładnie się dzieje :evil:, tylko przed ostatecznym montażem, wyczyść komorę silnika żeby się ładnie świeciła :evil:

Opublikowano
  • Autor

No trzeba bedzie troche wymyc ale o dupe to obic bo i tak nie mam podlogki i sie zachlapie :przebiegly:

Opublikowano

została na progu :naughty:

Opublikowano

Cytryna, ale ty jesteś hardkorem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nigdy nie mialem :P Szkoda zakladac bo zaraz w drzazgi pojdzie :evil:

Krystyna ty tez jestes :D

Opublikowano

Pucuj się tu Nam nowościami :):decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma fot :( Bo nie zalozylem jeszcze listwy. Krysia wpadaj z tynia jutro na spot na borkow i wezcie aparat ;) Strzelimy cos :) Nawet podjedziecie do mnie i sie zabierzemy moja ? :>

Opublikowano

Ty Danielo nawet taki miałem plan, podbije jutro bąkiem albo kupeją do Ciebie, wezmę pstrykacza ze sobą i zrobimy parę zdjęć :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 23:56_________________________________________________Dorzucam filmik jak to smiga :

wiadomo ze ekstremalka to to nie jest ale mysle ze niezle ;)

Opublikowano

Daniel :shocked: jaką Ty masz skrzynie????

nie gadaj że ta moc wyciąga tak na szybkości, bo z tego co mi wiadomo to normalnie na 2 jest 80km/h

jestem pod wrażeniem, za***iście to Ci jedzie! respekt :kox:

Opublikowano
  • Autor

u mnie na dwojce do odcinki jest prawie 100 jakies 90 z hakiem ;) Skrzynia raczej seria.

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 23:56_________________________________________________Dorzucam filmik jak to smiga :

wiadomo ze ekstremalka to to nie jest ale mysle ze niezle ;)

kurfa stary, nie zwolniłeś ręcznego :shocked:

:polew: :polew:

w AJL 2. kończyła mi się przy podobnej prędkości :)

Opublikowano
  • Autor

ja pier%^&e a dziwilem sie czemu tak slabo idzie :wallbash::polew: Podlokietnik mam przymierzony od pasiaka b5 FL i nie podpialem czujnika ;)

Opublikowano

ładnie leci powyżej 100 ale przy starcie starałeś się chyba oszczędzać sprzęgło, co?? :wink4: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: Jakos nie lubie jak mi smierdzi :) a niedawno wymienialem :) takze owszem najpierw w sumie ruszylem dopiero but ;)
Opublikowano

ładnie ładnie... :wink4:

jak te wskazówki zrobiłeś? :decayed:

Opublikowano

jak te wskazówki zrobiłeś? :decayed:

właśnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bardzo ladnie lata, graty :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.