Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ze swojego zmyłem kurz, jak zdjąłem go w 3/4 na stół przy wymianie uszczelek podstawy dekla chłodnicy oleju. 70zł w serwisie zostawiłem za głupie dwie cieniutkie uszczelki, a 3/4 silnika na stole i sanki wyjechały... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek, poczytaj o kadrowaniu, mocnych punktach bo miejscowke masz swietna tylko kadrowanie centralne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek, poczytaj o kadrowaniu, mocnych punktach bo miejscowke masz swietna tylko kadrowanie centralne

:thumbup1: jak masz jakieś wskazówki jeszcze to chętnie posłucham i zrobię im konkurencje w kalendarzu :grin:

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 17:49 ----------

miały być boscha ale Tom stwierdził że te są lepsze to wziąłem te :decayed:

23102012253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Michała :decayed: ja używałem tych jednoprzegubowych u siebie chyba 3 miesiące, boscha oczywiście - kurwiłem na nie od samego początku, wróciłem do "normalnych' wycieraczek i pokochałem je prawie tak samo, jak żone. Audi, to zupełnie inna miłość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zadowolony z wycieraczek?

zamontowałem, dziś lekko padało i jestem na razie zadowolony, zobaczymy jak długo pożyją :decayed:

Max fajne VT, kolor Twojego auta jest na prawdę BOSKI :slina::shock3::kox::kox: :decayed: jak woda z Lichenia :grin:

---------- Post dopisany 26-10-2012 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 23:45 ----------

26102012257.jpg

:banan::banan::banan:

Marcin wielkie dzięki :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryją mi beret te fele:decayed::jerk:

powiem Ci że nie bylem przekonany do nich na początku, bo na zdjęciu nie ryją tak beretu jak na żywo :kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryją mi beret te fele:decayed::jerk:

powiem Ci że nie bylem przekonany do nich na początku, bo na zdjęciu nie ryją tak beretu jak na żywo :kox::kox::kox::kox:

na aucie bedzie kox:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

wlecą jeszcze na chwile w tym roku?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...