Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, w aucie jest START/STOP.

Ale mimo, że był on wyłączony z przycisku to się działy takie cyrki.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy da sie wyłączyć wykrywanie spalonej żarówki w VCDS-ile??

Opublikowano
  • Autor

Czy da sie wyłączyć wykrywanie spalonej żarówki w VCDS-ile??

żarowki od czego ? :)

Opublikowano

Czy da sie wyłączyć wykrywanie spalonej żarówki w VCDS-ile??

żarowki od czego ? :)

Każdej , np stopu, wstecznego, halogenów

Opublikowano

Przejrzyj chociaż ostatnią stronę.

Opublikowano

Panowie da uruchomić w MMI 3g+ żeby na FISie wyświetlało nazwę ulicy, na której się znajduję? Nie chodzi mi o tryb nawigacji bo tam to działa.

W B7 była taka możliwość, której mi osobiście B8 brakuje.

9ecda8-1460313487.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

hmmm a to by nawet fajna opcja była :)

Opublikowano

Witam czy opis i skrypt zielone menu z pierwszego posta podejdzie do 3g+ LOW po lifcie ??

Opublikowano
  • Autor

Witam czy opis i skrypt zielone menu z pierwszego posta podejdzie do 3g+ LOW po lifcie ??

kazde MMI 3G ma to samo kodowanie odblokowania :wink:

Opublikowano

mam pytanie z innej beczki, chce wymienic klocki hamulcowe z tylu jednak elektroniczny hamulec reczny mi na to nie pozwala bo nie moge odsunac tłoka, wiem ze jakos da sie go odsunac w vcds jednak nie wiem jak, jakies rady ?

Opublikowano

Czy jest możliwość ustawienia czasu dezaktywacji karty SIM (telefon) w MMI 3G+, tak żeby po wyłączeniu zapłonu, np. po 1 minucie przestał działać wbudowany telefon? W standardzie wynosi to 15-20 minut, co jest problematyczne, jeśli ma się duplikat karty tego samego numeru.

Opublikowano

To raczej jest czas wyłączenia się całego mmi a nie telefonu - a to akurat z tego co pamiętam jest do ustawienia w zielonym menu

Opublikowano

Panowie,

Czy jest jakas lista modow ktore mozna zrobic zielonym menu?

Opublikowano

Bardzo mało jest modów które robi się tylko w zielonym, bez VCDSa.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

To raczej jest czas wyłączenia się całego mmi a nie telefonu - a to akurat z tego co pamiętam jest do ustawienia w zielonym menu

Niestety to o czym mówisz (chyba, że ja myślę o czym innym) działa tylko na wyłączenie MMI - owszem, ale telefon dalej jest aktywny.

Czy to masz na myśli? Bo jeśli tak, to nie działa to dla telefonu.

To increase radio play time after car is turned off:

In the Hidden Menu:

From the main screen select 'onofftimer', set 'Standby delay'. The maximum value is 30 minutes.

Edytowane przez emgx

Opublikowano

tak, to mialem na mysli. jesli pomimo tego telefon nadal jest aktywny to niestety nie wiem jak Ci pomoc

Opublikowano

Chcę wymienić cały kosz z pedałami (sprzęgło, hamulec, gaz). Czy trzeba po takim zabiegu coś kodować?

Opublikowano

Witam a u mnie przestaly dzialac zapalniczki w q5- blizniacza jednostka do a4 b8- sprzetowo jest ok... vcds test wyjsc wlacza je ale tylko do momentu wylaczenia silnika. znalazlem takie cos: http://workshop-manuals.com/audi/a5_cabriolet/l4-2.0l_turbo_(caeb)/power_and_ground_distribution/auxiliary_power_outlet/component_information/technical_service_bulletins/customer_interest_for_auxiliary_power_outlet/571018/


Czy jestem w stanie zrobic to sam? czy musze jechac do ASO??

Elektryk probowal zakodowac przekaznik ale jakis kod importera od niego chcialo jak wszedl w kodowanie modulu 46 bodajze komfort... tam moze w long coding czy tam adaptation zaznaczyc active 75 i mowi, ze to jest od tego... dalej nie pamietam nazwy ale zada kodu importera... ktos cos naprowadzi?? Z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi.

Edytowane przez bigkaban

Opublikowano

Problem znany w bazie danych Audi występuje pod numerem TPI 2020649/8. Sam tego nie zrobisz bo VCDS nie ma możliwości flashowania sterowników. Jedź do ASO to wgrają Ci update w module centralnej elektryki i bedzie po problemie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.