Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowania A4 B8 za pomocą VCDS


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

no nie będzie, bo i po co dublowac informacje podawane kierowcy?

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiek to ja wiem :decayed: przecież to nie ja pytałem temperaturę, myslałem, że Tobie ta informacja potrzebna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do którego Krzyśka mówisz :) Mi ta informacja nie potrzebna jest bo mam 1 zone klime więc temperatura na ekranie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy dolny guzik obok pokretla jak wcisniesz to będzie mapa

:grin: ...nie no na tyle to jestem ogarnięty, żeby to wiedzieć. Oczywiście chodziło o to aby mapa włączała się bezpośrednio po naciśnięciu NAVI a nie po dodatkowym kliknięciu prawego dolnego. Skoro z wypowiedzi kolegów wyżej wynika, że w MMI 3G+ tak właśnie to działa, to może jest jakiś sposób, żeby podobnie ustawić działanie nawigacji w MMI 3G. Stawiam na zielone menu, choć nie mam bladego pojęcia gdzie tego szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3G+, po wciśnięciu nav od razu jest mapa, temperatura nie bedzie wyświetlana przy 3 strefach :kwasny:

uuu czyli przy 3 strefach muszę zapomnieć o temp na navi... ehhh :(

He, he, he, napisałeś pod moim postem a ja nie zauważyłem wpisu Krzycha z Torunia :facepalm:

hehe to się Panie sks nazywa.... starość kuwa starość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy w polifcie 2012r da sie włączyć halogeny jako doświetlenie zakrętów oraz kierunkowskazy jak w USA (zeby świeciły cały czas) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy w polifcie 2012r da sie włączyć halogeny jako doświetlenie zakrętów oraz kierunkowskazy jak w USA (zeby świeciły cały czas) ?

Nie da sie , ta funkcje masz w lampach skretnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mogę wejść do modułu 07-head control w celu odblokowania zielonego menu w mmi 2g low to jest to wina kabla?? Mam klona VCDS 12.12.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mogę wejść do modułu 07-head control w celu odblokowania zielonego menu w mmi 2g low to jest to wina kabla?? Mam klona VCDS 12.12.0

2G LOW nie odblokujesz zielonego MMI bo nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, a co może być przyczyną braku dostępu do modułu 07-head control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedz na pytanie! Czy w MMI 3 HIGH można odblokować potencjometr jak podgłaszam muzykę? Na dobra sprawę nawet nie wiem jak wyskalowane jest radio czy multimedia bo tego nie widać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedz na pytanie! Czy w MMI 3 HIGH można odblokować potencjometr jak podgłaszam muzykę? Na dobra sprawę nawet nie wiem jak wyskalowane jest radio czy multimedia bo tego nie widać!

No co Ty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde 3G to w standarcie :) jak regulujesz pokretłem to wyskakuje ci skala na monitorze

A co było robione w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde 3G to w standarcie :) jak regulujesz pokretłem to wyskakuje ci skala na monitorze

Chyba każde ale 3G+ ?

U mnie w 3G High nigdy nie było i nie ma skali głośności na wyswietlaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde 3G to w standarcie :) jak regulujesz pokretłem to wyskakuje ci skala na monitorze

Chyba każde ale 3G+ ?

U mnie w 3G High nigdy nie było i nie ma skali głośności na wyswietlaczu

Potwierdzam, u mnie w 3G high też nie pokazuje skali głośności

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie wiem czy jest czy nie! ? ! Niechcę nikogo urazić ale z tego co tu czytam to Grzesiek ma ogromną wiedzę, natomiast kilka osób potwierdza że też nie ma.

A może można dokodować ???????? Kminił ktoś?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 3G HIGH i u mnie też nie wyświetla skali głośności przy regulacji. I tak zawsze się reguluje pod siebie czy ewentualnie pod rozmowy z pasażerami czy też nie. Więc jak dla mnie ta skala jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------
z innej beczki,
czy ktoś kiedyś stwierdził działanie tzw. "Highway light"? Bo próbuje znaleźć o tym info na forum ale znaleźć nie mogę...

"[09 - Cent. Elect.] -> [Coding - 07] -> Long Coding Helper

-> Selecteer submodule 2 [Rain/Light Sensor (RLS)]
Selecteer Bit 0 om Highway Light te activeren"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 3G HIGH i u mnie też nie wyświetla skali głośności przy regulacji. I tak zawsze się reguluje pod siebie czy ewentualnie pod rozmowy z pasażerami czy też nie. Więc jak dla mnie ta skala jest zbędna.

Mam juz chwile 3G+ i umnie jest regulacja .

Jest pewnie tak jak koledzy pisza w 3G HIGH , jakos tak sie dziwnie przyzwyczaiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wyłączyć SS jednak gdy doszedłem do chanel 34 nie mogę wpisać tej wartości 34 pokazuje mi Error i niestety dalej nic nie zmienię. Mam przedliftową wersje 2010r


a gdy chcemy mieć aktywny guzik i od razu po zapłonie wyłączony system (czyli świecący guzik SS) wystarczy
09 MCE--->Adaptations 10---> chanel 34---> wartość 28 zmieniamy na 24 ( tak bylo w moim przypadku, nic innego nie przyjmował np. 60)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...