Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo ladny sedanik (jak na sedanika '-)

Opublikowano

widzi się, widzi :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

no jakby byl Avant to pewnie ktos by chcial zeby to byl sedan hehe

Jakie alu do teg owrzucic moze cos podppowiecie moze wzorki? myslalem od S-ki

Opublikowano

lusterka - wywaliłbym ten chrom (za dużo już go, masz dookoła okien

kółka - za małe ( w Anglii na takich oponkach jeździsz ? )

spojler - hmmm, no s-style to chyba nie jest ?

Pytasz o alu, czy od Ski. To świetny wybór ! :)

Opublikowano

autko ładne...do tego jeszcze 18 moga byc od S-ki i az sie prosi o xenon :diabelek:

Opublikowano
  • Autor
lusterka - wywaliłbym ten chrom (za dużo już go, masz dookoła okien

kółka - za małe ( w Anglii na takich oponkach jeździsz ? )

spojler - hmmm, no s-style to chyba nie jest ?

Pytasz o alu, że od Ski. To świetny wybór ! :)

Lusterka---> niezamienilbym na inne dla mnie superrr

Kolka 16 male? tak w Anglii na nich jezdze

Spoiler tak od S jest tez bardzo super

Troche roznia sie nasze zdania:P

Opublikowano
Kolka 16 male? tak w Anglii na nich jezdze

no w Anglii gdzie są super drogi to od razu 18' :diabel2:

Spoiler tak od S jest tez bardzo super

Aaa. masz od Ski... Ja pisałem o S-style (jest chyba mniejszy)

No to git :D

Ale do lusterek to się nie dam przekonać :diabel2:

Opublikowano
  • Autor
Kolka 16 male? tak w Anglii na nich jezdze

no w Anglii gdzie są super drogi to od razu 18' :diabel2:

No no beda wieksze wlasnie mysle o 18" ale kupilem na takich wiec jezdze:P

Opublikowano

sedan ale ładny ;)

alu to bym np 17 lub 18 avusy założył...ale ja jestem konserwatywny :a4fan:

gdzie tak napadało śniegu :galy:

Opublikowano

Wyglada super jak B6 :one: A ta z tylu "loteczka" troche psuje wyglad, tez taka chce :P

Opublikowano

Piękna audi dla takiej zdradziłbym avatna :D

Opublikowano

Autko w te i nazat podobuje sie ,tylko kiera coś nie teges :mikolaj:

Opublikowano

Piękna, piękna...

Tylko czemu pasażer prowadzi? :D

A mnie się te lusterka podobają :564:

Opublikowano

ładne bardzo auto

skąd wy ten śnieg macie ludzie ... ja tu myślę czy czasem dziś na letnie kapcie nie zmienić

Opublikowano

ładna bardzo ładna lusterka rzecz gustu a co do tego że pasażer prowadzi to słyszałem że b6 się łatwo przerabia bo mają miejsca na wszystko i są tylko zaślepione

Opublikowano

to jest autko z moich realniejszych marzeń,dokładnie takie tylko kierownica żeby po właściwej stronie była :one:

Opublikowano

Ładna seria. Zrób zdjęcia tyłu bo nie wiem jak lotke ocenić. Na takie lustereczka sam poluje - ale cena zaporowa. No i fotki środeczka zapodaj.

Opublikowano
Piękna, piękna...

Tylko czemu pasażer prowadzi? :D

Nie pasazer, to jest lustrzane odbicie :D

A mnie się te lusterka podobają :564:

luterka jak dla mnie tez sa spoko.

Generalnie - chcialbym takie :/

A.

Opublikowano
  • Autor

Obraz182zmieniony.jpg

media3.jpg

No to 2 nowe fotki.

Co Do Alu wlasnie mysle nad 18nastakami ale kolo maja dopiero.

Lotka robi robote:) fajna podobnie lusterka

Zastanawiam rtez sie nad sciagnieciem napisow A4 i 1.9 Tdi??

Dzieki Panowie

Ps :

Moze moglibyscie zaproponowac wzorki alu do mojego autka co Wy na to:)?? dzieki

Opublikowano

Fajniutka podoba mi sie wlasnie srodeczek. a gdybys sie chcial pozbyc tych kółek jak zapodasz inne to odezwij sie pogadamy ok no chyba ze masz inne plany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.