Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!


dRACoNIx

Rekomendowane odpowiedzi

Panie co to masz za dziwne czujniki z PDC?

To jest dokładany komplet dedykowany przez ASO dla B7. Fabrycznie nie było.

A w tym dedykowanym komplecie, jest wyświetlacz odległości, poza sygnalizacją dziękową.

świetna furka i dobra odskocznia od wszystkich s-line i esek:git: czekam na więcej mocy :good:

Dziękuje bardzo:)

PS. A lampy są każdego indywidualną kwestią gustu. A o gustach się nie rozmawia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie co to masz za dziwne czujniki z PDC?

To jest dokładany komplet dedykowany przez ASO dla B7. Fabrycznie nie było.

A w tym dedykowanym komplecie, jest wyświetlacz odległości, poza sygnalizacją dziękową.

Takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet ABT zawsze sie mi podobał,nawet miałem zakładać,ale dostałem od brata zderzak s-line i zagoscił cały pakiet.

dla mnie lampy lipa:thumbdown:,ale to nie mi ma sie podobac:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś też nie zrobiły na mnie wrażenia... Może jakaś nocna fotka zmieni moje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko co wychodzi nie oryginalne (prócz przeszczepu z a6c6 do avanta) to jedna wielka kupa, Nie ma jak ori, ale to moje prywatne zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko co wychodzi nie oryginalne (prócz przeszczepu z a6c6 do avanta) to jedna wielka kupa, Nie ma jak ori, ale to moje prywatne zdanie :wink:

Masz zupełną racje.

O tyle jeszcze do Avanta b7 jakoś wyglądają Ledy to do sedana jest kupa.

Ps. Zmieniłem lampy bo miałem migacze czerwone, a jak już zmieniać to bez sensu płacić 200zł za zwykłem lampy Eu. Trafiłem okazje na allegro i za nowe dałem 650zł. Żałuje że daleko im do super lamp, na całe szczęście nieco lepiej na żywo wyglądają.

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 19:16 ----------

Plan DRL LED !

AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT - Zestaw LED DRL P21W Ba15s www.sklepledowy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie podobają i nie wiem czemu sie czepiacie, bo do b7 wychodziły 100 razy lepsze ledy niż do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie podobają i nie wiem czemu sie czepiacie, bo do b7 wychodziły 100 razy lepsze ledy niż do b6

Zdania podzielone bo są różne gósta!!!

PS. A ja muszę zrobić kamerą HD film, bo na żywo Ledy, to tak jak z felgami na lato wyglądają lepiej zdaniem niektórych niż na zdjęciach o marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będę odosobniony w opinii, ale jakoś mi nie leżą takie ozdoby świąteczne:eusathink:

ale nie podobają mi się również b8 przed liftowe, więc oczywiście kwestia gustu:wink:

nie bedziesz :decayed: tyle ze w B8 wygldaja zle a w B7 dramatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja DRL LED "Power Led" -> Done 15.04.2013r.

Link do Galerii przed i po zmianie na "Power Led" - Postimage.org / gallery - CIMG3539, CIMG3543, CIMG3544, CIMG3546, CIMG3550, CIMG3551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło. Co to za ledziki? :good:

Dzięki :) to są te typ Power Led z soczewką ! - sklep -> AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT - Zestaw LED DRL P21W Ba15s www.sklepledowy.pl

Dla klubowiczów załatwiłem RABAT 10% - w polu rabat należy wpisać - "forum_audi"

fotki

p21w_30.jpg

p21w_128.jpg

p21w_129.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe autko :naughty: ....jakiś czas temu :whistling: na żywo można było w SR zobaczyć :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo napisał:
ciekawe autko :naughty: ....jakiś czas temu :whistling: na żywo można było w SR zobaczyć :wink:

:hi:

Zgadza się spotkaliśmy się na spocie w Rybniku :wink:

:hi:

Zmieniłem na takie koło.. oraz rączkę ręcznego czarna nić dzięki "biggman"

IMG_0798.jpg

reczne1_5.jpg

Edytowane przez dRACoNIx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na STAGE 3. Skompletowałem wszystko.

1.K04 064 - jest  2. FMIC BIG centralny - jest   3. S3 wtryski 4x - jest    4. downpipe 3"  RM - jest   5. Autotech wkład pompy + popychacz - jest    6. rozrząd z pompą - jest   7. pasek dla klimy\alternator - jest 8. zawór R8 - jest

9. NGK BKR8EIX irydium 4x świece - jest 10.  OLEJ ZF8HP 10 LITRÓW Tipronic - jest 11. filtr 09L325429 + uszczelka 09L321371 - jest

PS. Obecnie jestem na etapie wyboru mechaników i tunerów, mieszkam obecnie w Gdańsku - zatem wybór jest większy

 

 

Edytowane przez dRACoNIx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...