Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Kielce i okolice już na Orlenie 7.50 ON i nawet znajdzie się powyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Puławy 7.74 najzwyklejszy ON, także 8 zł pęknie lada dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jedrekx napisał:

dzisiaj na "mojej" stacji, Verva ON 7,59..

Dzisiaj rozmawiałem z kolega którego brat wozi paliwo i mówi że lada moment 8 a do końca miesiąca lub początek przyszłego 10zł ma być, nie wiem czy zwróciłeś uwagę Jędrek ale u nas w CB już niektóre Orleny  zmieniają miejsca na ceny z 4 miejscami a nie 3 jak do tej pory był na tablicach co tylko potwierdza że oni już wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, FroS-t napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z kolega którego brat wozi paliwo i mówi że lada moment 8 a do końca miesiąca lub początek przyszłego 10zł ma być, nie wiem czy zwróciłeś uwagę Jędrek ale u nas w CB już niektóre Orleny  zmieniają miejsca na ceny z 4 miejscami a nie 3 jak do tej pory był na tablicach co tylko potwierdza że oni już wiedzą...

Kiedy to się zatrzyma :suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ta spirala konca mieć nie bedzie ujowo ze za decyzje jednego klauna placimy my zwykli ludzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie teraz, wczoraj Biden zapowiedział embargo na ropę z Rosji która jest sprowadzana do USA, sprawdzam giełdę i ceny , już wyjebało 18% do góry, po samej zapowiedzi….

Oprocentowanie kresek wczoraj 0,75 do góry, na koniec roku przewidują inflacje na poziomie 12%, a stopy procentowe teraz prognozują na poziomie 5-5,5 gdzie teraz mamy 3,5. Na koniec roku to z biedy będziemy jeść tynk ze ścian ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2022 o 23:16, dekiel 13 napisał:

7,76 dizel w Lublinie 

Przy następnej dostawie z rozlewni będzie zwykły ON blisko 9 zł/litr, lepszy podejrzewam że powyżej 9. W takim tempie 4 cyfry to kwestia kilku dni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pelonek1 napisał:

Przy następnej dostawie z rozlewni będzie zwykły ON blisko 9 zł/litr, lepszy podejrzewam że powyżej 9. W takim tempie 4 cyfry to kwestia kilku dni :facepalm:

Dokładnie, no mowie wczoraj gadałem z kolega i jego brat mówił o końcu miesiąca ale po wczorajszej zapowiedzi biedna to po weekendzie będzie taka cena…

lepiej niech się każdy dobrze trzyma bo będzie wiało i to mocno….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Buisness Insider

 

„Zgodnie z analizą Goldmana datowaną na 7 marca ponad połowa załadowanej na statki rosyjskiej ropy nie została sprzedana, co jeśli się utrzyma dłużej, może oznaczać brak na rynku 3 mln baryłek dziennie. Analitycy wskazali, że byłby to piąty największy spadek podaży po II wojnie światowej. I to wszystko mimo nienałożenia na Rosję sankcji na sprzedaż ropy i gazu”

 

Cena baryłki to 140 dolarów to wynik nie widziany od 2008r a przewidują ze będzie jeszcze wyższy…

Tak na marginesie mam nadzieje ze Putin ta k**wa zdechnie w piekle za to co robi ale właśnie o to mu chodziło, uzależnić UE od siebie poprzez gaz i ropę żeby sterować rynkiem i mieć asa w przypadku agresji a raczej wywołania wojny, każdy za wszelka cenę będzie chciał się odciąć ale zapłacimy my wszyscy i to k**wa tak zapłacimy i aż nam się w głowie zakręci….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FroS-t napisał:

Cytat z Buisness Insider

 

„Zgodnie z analizą Goldmana datowaną na 7 marca ponad połowa załadowanej na statki rosyjskiej ropy nie została sprzedana, co jeśli się utrzyma dłużej, może oznaczać brak na rynku 3 mln baryłek dziennie. Analitycy wskazali, że byłby to piąty największy spadek podaży po II wojnie światowej. I to wszystko mimo nienałożenia na Rosję sankcji na sprzedaż ropy i gazu”

 

Cena baryłki to 140 dolarów to wynik nie widziany od 2008r a przewidują ze będzie jeszcze wyższy…

Tak na marginesie mam nadzieje ze Putin ta k**wa zdechnie w piekle za to co robi ale właśnie o to mu chodziło, uzależnić UE od siebie poprzez gaz i ropę żeby sterować rynkiem i mieć asa w przypadku agresji a raczej wywołania wojny, każdy za wszelka cenę będzie chciał się odciąć ale zapłacimy my wszyscy i to k**wa tak zapłacimy i aż nam się w głowie zakręci….

Jesteśmy w czarnej d**** :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, FroS-t napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z kolega którego brat wozi paliwo i mówi że lada moment 8 a do końca miesiąca lub początek przyszłego 10zł ma być, nie wiem czy zwróciłeś uwagę Jędrek ale u nas w CB już niektóre Orleny  zmieniają miejsca na ceny z 4 miejscami a nie 3 jak do tej pory był na tablicach co tylko potwierdza że oni już wiedzą...

powiem Ci, że nie zwróciłem na to uwagi. jak będę później jechał to zobaczę na Fordońskiej jak to wygląda przy dawnej odzieżówce - tam zawsze tankuję. z ciekawości, dzisiaj Verva ON 7,89..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie różne części miasta i taka różnica. 

IMG_20220309_093139.jpg

IMG20220309102513.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć czemu wszędzie ON jest tańszy od PB a w naszym kraju taka chora różnica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Emejcz napisał:

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć czemu wszędzie ON jest tańszy od PB a w naszym kraju taka chora różnica? 

Obecnie wszędzie ON jest droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Muskel1 napisał:

Obecnie wszędzie ON jest droższy.

Nie prawda. Obecnie jestem w Hiszpanii i jest ciągle tańszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Emejcz napisał:

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć czemu wszędzie ON jest tańszy od PB a w naszym kraju taka chora różnica? 

Morawiecki może by wiedział ….

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Emejcz napisał:

Nie prawda. Obecnie jestem w Hiszpanii i jest ciągle tańszy. 

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii jest np. jak w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpani może mieć to związek z licznymi wielkimi magazynami LNG, które mają. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...