Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

W 2008 barylka 140$ 2015 barylka 28$ a na cpn nie widze obnizki 5krotnej ;) sprzedaja nam "rezerwy" haha

to jeszcze sprawdz jaki byl w 2008 kurs dolara ;) odejmij podatki które są stałe i policz ile sie zmienila cena samego surowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiedyś słyszałem, że gdyby paliwo kosztowało 1 centa, to u nas przez podatki i akcyzę byłoby 3 PLN

tylko państwo zabiera z każdego litra

Mozemy isc po bandzie i powiedziec ze gdyby paliwo bylo za darmo to przez podatki bysmy za to placili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słyszałem, że gdyby paliwo kosztowało 1 centa, to u nas przez podatki i akcyzę byłoby 3 PLN

tylko państwo zabiera z każdego litra

Mozemy isc po bandzie i powiedziec ze gdyby paliwo bylo za darmo to przez podatki bysmy za to placili
Oczywiście że tak [emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 barylka 140$ 2015 barylka 28$ a na cpn nie widze obnizki 5krotnej ;) sprzedaja nam "rezerwy" haha

to jeszcze sprawdz jaki byl w 2008 kurs dolara ;) odejmij podatki które są stałe i policz ile sie zmienila cena samego surowca

Zdaje sobie sprawe ze kurs $ jest inny przez chiny teraz. Tylko zauwaz ze nasza zlotowka spada a wiekszosc walut sie umacnia wzgledem pln;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie gdyby było za "darmo" to i tak byłoby droższe niż gdyby było sprzedawane, bo doj**ali by podatek do darowizny albo idąc rozumowanie lewactwa to bogatsi by płacili(przez kolejne podatki ) by reszta miała "za darmo " benzynę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

148x3.1*=x

28x4.2=y

X>Y

*najwieksza cena dolara w 2008r

Edytowane przez Karolwnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.97 Verva ON Zamość ul. Sadowa, zazwyczaj Orlen zmienia ceny w każdy wtorek bądź środa przynajmniej w Zamościu, ciekawe czy dalej będą spadki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Słupcy Wielkopolskie ON ostatnio za 3.62 wlewałem :decayed:

Jak ktoś z okolic Poznania, polecam zajrzeć w Swadzimu koło Auchana, tam to dopiero ceny.. :naughty: Czasem różnice po 30gr, dlaczego pojęcia nie mam..

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Auchan Swadzim 4 km od domu, jakoś unikam, zatankowałem 2.0tdi 2 razy, miałem wrażenie ciut głośniejszej pracy motoru. Kawałek dalej jest Shell 2 Orleny i cena max 10-20 gr więcej, bardziej im ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny lecą w dół :)

Chyba trzeba się powoli przyzwyczajać do stawki 3,50zł za litr ekodiesla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą w internecie, że w lutym będą podwyżki cen ale dla ON będą stabilne, ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bda255b73cb954b7aa3baeb18caaf9c4.jpgdzisiejsze ceny z Gibraltar

Ceny wciąż spadają

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...