Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auchan ON 5.59 zł

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Shell Zamość LPG po 2.93 :shocked:

Opublikowano

czyli coś jest nie tak ,skoro trzy razy świeczki podgrzewasz,ja tylko raz i pali -21 po nocy

on 5,73 dziś na bliskiej

Jednak było coś nie tak - leci spod nastawnika :disgust:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj tankowałem na neste na jagiellońskiej po 5.76... a potem przejezdzałem koło innego neste przy trasie torunskieji tam olej po 5.63... nosz kur.... :angry: 7zł mniej bym zapłacił, to 2 browary!

Opublikowano

wczoraj tankowałem na neste na jagiellońskiej po 5.76... a potem przejezdzałem koło innego neste przy trasie torunskieji tam olej po 5.63... nosz kur.... :angry: 7zł mniej bym zapłacił, to 2 browary!

:polew:

Opublikowano

gaz u mnie 2.86. :good:

Opublikowano

a u mnie gaz na ORLENIE 2.79zł a mała stacja BARTER 2.74;P

Opublikowano

Na wjazdówce z Lublina do Kraśnika Gaz 2,59zł

Opublikowano

No wlasnie, Auchan... jechalem do Katowic i w Sosnowcu patrze na ceny przy auchanie a tu 5,57 ... gdy u mnie 5,84 ... tylko czy warto tam lac ? Paliwko dobre ? Ktos sprawdzal ? Bo roznica w cenie spora. Wedlug kontroli w 2010 przeprowadzonej przez UOKiK paliwko jest dobre.

Opublikowano

Ja bym lał z Auchana.

Opublikowano

ja dziś tankowałem Vervę za 5,99..

Opublikowano

Dzisiaj po południu, stacja Orlen Poźrzadło trasa 92 (dawniej krajowa 2) LPG: 2,89zł a Verwa 98 po 5,96zł

Opublikowano

Gaz niezmiennie na BP 2.89... Stacja na trasie ( paliwa orlen ) Lublin - Garbów - 2,69 :blowup:

Opublikowano
No wlasnie, Auchan... jechalem do Katowic i w Sosnowcu patrze na ceny przy auchanie a tu 5,57 ... gdy u mnie 5,84 ... tylko czy warto tam lac ? Paliwko dobre ? Ktos sprawdzal ? Bo roznica w cenie spora. Wedlug kontroli w 2010 przeprowadzonej przez UOKiK paliwko jest dobre.

Moja znajoma zalała na tym właśnie Auchanie paliwo do Forestera i zaczęły się problemy z sodą lambda. Niby nie udowodnione, że to od tego paliwa, ale jakieś podejrzenia można mieć.

Ja tankuję ON na stacji 123 przy Aleksandrowskiej w Łodzi. Od dłuższego czasu 5,71, a na Neste przy Zgierskiej nawet ostatnio spadło do 5,69 :)

Opublikowano

może wraz ze zbliżającą sie wiosna ceny się ustabilizują :mysli:

Opublikowano

Garaż sąsiada ON 3.5pln vs. Shell Wrocław ul.żmigrodzka ON 5.77pln

1:0

:dancing:

Opublikowano
Garaż sąsiada ON 3.5pln vs. Shell Wrocław ul.żmigrodzka ON 5.77pln

1:0

Ciesz sie że nie masz pompowtrysków.

Opublikowano

To nie gnojówa z koparki :whistling: ...prosto z Orlenu :good: wszystkie auta w domu jeżdżą na tym od dawna i nic...w tym 1.9 na pompowtryskach :wink:

Opublikowano
To nie gnojówa z koparki :whistling: ...prosto z Orlenu :good: wszystkie auta w domu jeżdżą na tym od dawna i nic...w tym 1.9 na pompowtryskach :wink:

To tylko się cieszyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.