Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest tak zwana patologia

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
20c776f0258e918e.jpg obrazowo najlepiej :D:D
Opublikowano

narazie oszczedzasz a odbija sie na tym zywotnosc silnika mniej miejsca w bagazniku a na zime tak lepiej odpalac na benzynie i czy czasem przeglad nie jest drozszy??? i powiem szczerze ty masz pecha.... - gdy odpalasz nie slyszysz tej pieknej muzyki ktora gra nasz silniczek przepalajac kropelke po kropelce ropki wtedy kiedy twoj przepala flasze gazu i slyszysz... co slyszysz... praktycznie nic nie slyszysz... zaluj !!!

Opublikowano

Byłem przed chwilą na Shell'u na ul. Pileckiego w Warszawie i się załamałem 4,65zł za litr ON :wallbash:

To jakaś masakra bo 5 dni temu tankowałem za 4,46zł na tej samej stacji :shocked:

To i tak u was tanio.. :th: :polew:

Opublikowano

Wczoraj lałem na Neste w Lublinie ...4.41 :decayed:

Opublikowano

Wczoraj lałem na Neste w Lublinie ...4.41 :decayed:

A zerknąłeś może czy jest dalej ta promocja , że jak płacisz kartą to jest 5gr taniej ?? Ja zawsze tankuje na Neste i zauważyłem , że na weekend zawsze ceny spadają :decayed:

Opublikowano

Wczoraj lałem na Neste w Lublinie ...4.41 :decayed:

A zerknąłeś może czy jest dalej ta promocja , że jak płacisz kartą to jest 5gr taniej ?? Ja zawsze tankuje na Neste i zauważyłem , że na weekend zawsze ceny spadają :decayed:

Powiem Ci , że ja jestem w Lublinie na Neste okazyjnie ..jak tankuje sie w kierunku na Wawe..także nie za bardzo pomoge :embarrassed:

Opublikowano

benzyna 95 na BP 4.45 pod korek i oby następnym razem nie było za piątaka

PS Powoli paliwo staje się towarem luksusowym

Opublikowano

4 stycznia 2007r ropka też była droższa od PB95. Ale jak przyjemnie patrzy się na takie ceny :>

cenyjc9.jpg

By maxym83

Opublikowano

u mnie jest juz 12 groszy on w plecy w stosunku do 95, co to się wyrabia, jak tak dalej będzie szło to wszystko zdrożeje 3/4 transportu oparte o diesla :shocked:

Opublikowano

Koledzy, te podwyżki cen ropy sztucznie podnoszą stacje benzynowe. W okolicy mojego domu mam 3 stacje benzynowe (Orlen, Shell i jakaś prywatna), które w sumie sąsiadują ze sobą. Gdy w poniedziałek ceny tak skoczyły to zaczęło się na Orlenie, że ON był po 4,67 zł a na sąsiedniej zorientowali się dopiero na drugi dzień i przez 1 dobę ropa nadal była po 4,41 zł więc każdy tam jeździł i tankował do pełna. Wczoraj akurat tankowałem w takim małym miasteczku Annopolu (granica województw lubelskiego i świętokrzyskiego) na stacji Orlen i spotkała mnie niespodzianka, gdy zawsze tam była wyższa cena paliw to wczoraj zatankowałem ON po 4,49 zł. Właściciel chyba jeszcze nie dowiedział się, że wszędzie jest min 15 gr drożej. Swoją drogą, jeżeli przy supermarketach lub na Neste można zatankować 20 gr taniej i stacje na tym wychodzą to można sobie wyobrazić jaki zarobek mają pozostałe.

W Lublinie zazwyczaj tankuję przy Tesco na al. Kraśnickich i przy Makro, jak na razie paliwo mają znakomite. Słyszałem, że na paliwie spod Carrefouru ktoś się już "przejechał", podobno kilka kilometrów i stop.

Opublikowano

A gazety jeszcze nakręcają.Rano czytałem,że w sierpniu PB za 5zł a ON za 6zł. I to niby na stałe taka różnica!!!To jest jakieś chore.

Opublikowano

W Lublinie zazwyczaj tankuję przy Tesco na al. Kraśnickich i przy Makro, jak na razie paliwo mają znakomite. Słyszałem, że na paliwie spod Carrefouru ktoś się już "przejechał", podobno kilka kilometrów i stop.

Na tym z Tesco już kumpel się raz przejechał :wink4:

Opublikowano

tomash77 , ja sie tankuje na Carrefurze i narazie jest oki.

Natmiast mam zastrzezenia co do Neste.

Wczoraj podczas tankowania gadałem z gosciem, który mówił mi, ze ON moze dojsc do 6 zlotych natomiast Pb do 5 zł.

Chyba kogos poj........

Opublikowano

tomash77 , ja sie tankuje na Carrefurze i narazie jest oki.

Natmiast mam zastrzezenia co do Neste.

Wczoraj podczas tankowania gadałem z gosciem, który mówił mi, ze ON moze dojsc do 6 zlotych natomiast Pb do 5 zł.

Chyba kogos poj........

Jak mamy tyle płacić za zwykłą wache to zaczniemy zalewać Elfa 115 oktanów :kox: :kox: :wink4:

Opublikowano

A gazety jeszcze nakręcają.Rano czytałem,że w sierpniu PB za 5zł a ON za 6zł. I to niby na stałe taka różnica!!!To jest jakieś chore.

Mój roczny przebieg to ok.50000km co przy spalaniu 7l/h daje 21tyś.zł :shocked:Bez komentarza
Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem jest służbowy samochód i flota do niego :kox: :kox:

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem jest służbowy samochód i flota do niego :kox: :kox:

Tylko,że większość firm ma Skody i Fordy.A u mnie w Pandy wierzą tak,że o jeździe firmowym AUDI to sobie mogę pomarzyć.

Opublikowano

Skody to jeszcze ujdą w tłumie ....... fordem również można jeszcze śmignąć ........ resztę pozostawiam w milczeniu......thalia :sick3:

Teraz coś innego :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.