Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stalo sie, ON drozszy od pb98 :>

neste szczecin na kolumba

pb95 4.62

pb98 4.71

ON 4.72

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie czytałem w Angorze - ceny Pb :

Wenezuela 1 l - 7 gr. :shocked:

Iran 1 l - 23 gr.

Libia 1l - 28 gr.

A u nas bez wszelkich podatków 1l -2,13 zł.

:shocked: :shocked: :shocked::disgust:

Opublikowano

A można jakoś odzyskać podatek od paliwa? chyba 22% zwrotu mają np.właściciele tirów

wystarczy ciężarowy na firmą i obroty i jest netto.
Opublikowano

Na rynku kontraktow terminowych na :ON: typu Light Crude zaczyna sie kroic jakas wieksza korekta. Ciekawe kiedy nasze stacje zdyskontuja to obnizenie ceny :gwizdanie: :tonguemad::co:

ropayq7.th.gif

No i to na tyle korekty...

ropaux4.gif:slina::blink::disgust: :gwizdanie:

Opublikowano

:wallbash:

całe szczęście że opał 3,40 kosztuje :gwizdanie:

Opublikowano

4,93 ON v-power na shellu w czestochowie :wallbash:

Opublikowano

:wallbash:

całe szczęście że opał 3,40 kosztuje :gwizdanie:

Do swojej A4 takie coś lejesz? :no:

:bicz3:

Opublikowano

:wallbash:

całe szczęście że opał 3,40 kosztuje :gwizdanie:

Idzie lato nie musisz jeszcze robić zapasów przed zimną do grzania domu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:wallbash:

całe szczęście że opał 3,40 kosztuje :gwizdanie:

zaoszczedzasz na kazde 100km jakies 7zl :decayed:

na 10tys.km oszczedzasz ~700zl :confused4:

ile na takim "paliwie" pojazdzisz bez ramontu?

oplaca sie :co:,troche wylejesz przy wlewaniu,troche zawsze zostanie w kanistrze (czy tam wiadrze :polew:)

Opublikowano

klima możesz odzyskać teoretycznie 22 % VATU pod warunkiem że masz wbite VAT-1 VAT-2 itd. w dowodzie jak chcesz szczegóły to PW

Opublikowano

00km jakies 7zl :decayed

Robię dziennie 160 km do i z pracy x 21 dni w miesiącu = 3360 km x 11 miesięcy w roku = 36960 km.

Mówisz 7 zł na 100?? 7 x 36960/100 = 2587,20 PLN... :gwizdanie:

A jeśli chodzi o jakość paliwa - pracuję akurat w branży petrochemicznej i skądinąd wiem, że co jak co ale prędziej dobijesz TDI paliwem zwanym potocznie Olejem Napędowym niż opałem.

Wytwarzanie opału ma większy reżim technologiczny niż ON. Co więcej ON który lejesz na stacji jest skażony 4,8% estrem metylowym. A opał nie zawsze (na bank z lotosu, z orlenu raczej dodają ester).

A najlepszą rekomendację dał mi pewien dyrektor z PKN - sam ma diesla z common rail :cool1: i od ponad 3 lat jeździ na opale. :naughty:

Na marginesie - jedynym nie chrzczonym ON jest orlenowska verva.

I nie przytaczajcie mi obiegowych opinii o opale, że szkodzi, że barwnik itd.

Pozdrawiam

Opublikowano

no tak tylko że zaraz arab wykupi patent i rozpali nim w kominku :)

Opublikowano

Ceny w UK pod Londynem

on 1,33 x (około) 4,2 = 5,58 zł

pb 1,17 x 4,2 = 4,91 zł

Opublikowano

krotoszyn 4.49

Opublikowano

Wczoraj wróciłem z Teneryfy i szok: PB 95 - 0,92 Euro, ON - 0,93 Euro.

Przecież podobno u nas jest minimalna akcyza wymagana przez UE to dlaczego tam jest 40% taniej ???

Opublikowano

Wczoraj wróciłem z Teneryfy i szok: PB 95 - 0,92 Euro, ON - 0,93 Euro.

Przecież podobno u nas jest minimalna akcyza wymagana przez UE to dlaczego tam jest 40% taniej ???

trzy tajemnicze literki VAT u nas jest jednym z najwyższych w UE
Opublikowano

Panowie, przecież mieszkamy w Polsce i nie takie rzeczy się tutaj dzieją :decayed:

Opublikowano

4,85 dzisiaj u mnie jak tak dalej pojdzie to nic tylko ;(...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.