Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj w Krasnymstawie tankowałem Vervę ON za 4,89 :naughty:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 315,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

złodzieje!!!!!!!!!! do czego to doszło aby w Hiszpanii a tym bardziej w Niemczech paliwo było tańsze niż w Polsce!!!!!!!! Po przeliczeniu na średnią krajową by wyszło ze niemiec placi nasze 2 zł za l paliwa!!

Ale w TV mówią ze w polacy i tak powinni sie cieszyć bo w norwegi paliwo teraz kosztuje ok 6zł Tylko niech powiedzą ze najniższa krajowa w norwegi wynosi prawie 10tyś zł a w pl 1200zł?


U mnie rownież ceny ON spadają
Hiszpania nowy rekord 1.189€
Gibraltar ...0,89Ł lub 1.12€ :banan:1ae3c919d6651531614e7ae5d6827b60.jpg

Tankowanie dziś, Hannover, prywatna, ale dobra stacja
1,1490 :) euro za litr przeliczając po kursie 4,1595 daje nam 4,7792zl za litr :)

Opublikowano

No i kolejna oniżka.

ON 1.102

Gibraltar 1.06€ lub 0.85£

Gdzie średnia wypłata robotnika nie wykfalifikowanego to 900-1000£

Tysiąc litrów paliwa za wypłatę kupię.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

złodzieje!!!!!!!!!! do czego to doszło aby w Hiszpanii a tym bardziej w Niemczech paliwo było tańsze niż w Polsce!!!!!!!! Po przeliczeniu na średnią krajową by wyszło ze niemiec placi nasze 2 zł za l paliwa!!

Ale w TV mówią ze w polacy i tak powinni sie cieszyć bo w norwegi paliwo teraz kosztuje ok 6zł Tylko niech powiedzą ze najniższa krajowa w norwegi wynosi prawie 10tyś zł a w pl 1200zł?

Dokładnie i na to nie właśnie nie patrzą!!

Opublikowano

dobrze ,ze nie mam daleko do obwodu i moge sobie zatankować do pełna pb i lpg i to bez biododatków

Opublikowano

Wczoraj tankowane Będzin Delta pb95 - 4.37 zł :banan:

Opublikowano

Leclerc : pb95 4.09 :)

Opublikowano

Kurde jak macie tanio . Aż oczy cieszy taka liczba. U mnie jest po 4.89

Opublikowano

ja pierd... 80 groszy różnicy. :facepalm:

Opublikowano

Wczoraj tankowałem na Aralu w Hamburgu ON 1.12 €

Opublikowano

tylko lpg trzyma cene niewiadomo czemu!!!

Opublikowano

widze ja się ciesze z ropy po 4,47 a tu ceny pb nawet po 4,09 !!

Opublikowano

W piatek sie tak cieszylem ze leje za 4.57 ze zalalem tyle , ze az w korku bylo widac, a 2 dni pozniej czaje na necie a tu 4.37 zl :D A u mnie w miescie 4,82 ...zasrany orlen ....

Opublikowano

BEX4, dnia 12 Gru 2014 - 11:54, napisał:


złodzieje!!!!!!!!!! do czego to doszło aby w Hiszpanii a tym bardziej w Niemczech paliwo było tańsze niż w Polsce!!!!!!!! Po przeliczeniu na średnią krajową by wyszło ze niemiec placi nasze 2 zł za l paliwa!!

Ale w TV mówią ze w polacy i tak powinni sie cieszyć bo w norwegi paliwo teraz kosztuje ok 6zł Tylko niech powiedzą ze najniższa krajowa w norwegi wynosi prawie 10tyś zł a w pl 1200zł?



Dokładnie i na to nie właśnie nie patrzą!!

ja cały czas to mówiłem, w centrum Berlina zatankujesz taniej niż w centrum Szczecina. W Brukseli podobnie, a tyle się w PL mówi jakie to mamy paliwo tanie. Masakra

Opublikowano

A w Żywcu na BP zwykły ON po 4,84zł dziś tankowałem.

Opublikowano

dzisiaj tankowałem do A5 Vervę ON za 4,83, a A4 za 4,58 PB95. Ta sama stacja Orlen w Bydgoszczy, co zawsze ;)

Opublikowano

Ja Lpg tankowałem dzisiaj za 2.41 na orlenie :) a PB jest po 4,71 na lotosie :)

Opublikowano

Jaracie się paliwem po 4,70. Ja dziś tankowałem ON na Lukoilu w Bagriatonowsku za 34.60 RUBLA co daje przy niskim kursie rubla cene 1,95 Zł za litr.

Edytowane przez jospethe

Opublikowano

Sarstedt, przy Hannoverze na shellu wczoraj 1,11 euro

Opublikowano

Lublin tesco lpg 2,22 , po rabacie z paragonem na zakupy na 100 zł - 2.12gr/litr ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.