Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żaden szał :) Auchan Górczewska Warszawa 3,83 :) tankuje non stop do służbowego bo mam pod domem i tak 315,000 km minęło bez awarii :)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

282f547eae98192176895172d34820ee.jpg

dzis rekord tak tanio to juz daaaawno nie było

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

tankuje non stop do służbowego

wiadoma sprawa

do marki służbowe też bym tak lał

prywatnie już chyba nie

sytuacja z wczoraj - Auchan Łomianki, ON 3,97

nie zdecydowałem się

kilometr dalej Lotos 4,17 - wlałem do pełna

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Czyli przepłaciłeś całe 20gr na litrze :decayed:

Opublikowano

ja tankuje na tesco na gorczewskiej i zasieg mam lepszy niz ne shellach czy innych statoilach. tam co prawda drozej o 5-10gr niz na auchan ale kolejek nie ma

Opublikowano

Czyli przepłaciłeś całe 20gr na litrze :decayed:

może nie uwierzysz, ale jakoś jestem w stanie się z tym pogodzić :)

Opublikowano

w klaudynie przy gorce smieci chyba artus sie stacja nazywa, pb95 4,39 a ON 3.99

Opublikowano

Orlen - 4.32 - 8 groszy , czyli 4,24 zl....drogooooo ! na auchanie sosnowiec poszlo w gore i 4.03...ale i tak taniej o 21 groszy...no ale nie bede ciskal 30 km w jedna strone zeby zatankowac :P

Opublikowano

Nieznanowice

ON 3.99

Tapnięte z s5

Opublikowano

Auchan ma to samo paliwo co orlen, a jest lepsze bo świeższe. Wiekszy ruch, częściej nowe paliwko nic tylko lać :)

4.23 orlen

4.50 95

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Auchan ma to samo paliwo co orlen, a jest lepsze bo świeższe. Wiekszy ruch, częściej nowe paliwko nic tylko lać :)

4.23 orlen

4.50 95

Gdyby jeszcze nie to ze do ich stacji idzie 1 gatunek a do Auchan 2 gatunek to reszta cacy. Ale serio 330tysi vectra 1,9 c i zero problemu , nic nie robione w silniku.

Lepiej tankować na Auchan niż Tesco

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

bp alanya turcja on 3.99 tl ,czyli jakies 6zl za litr.masakra w tym kraju

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiecie że tak mnie to zdziwiło ze zalałem. ...

443073287072c13c1b8a8ebb68b13780.jpg

4,09 wczoraj

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

:)

Opublikowano

ja tankuje za 99 centow :D

Opublikowano

jakie opinie o paliwach Tesco i Carrefour? bo tam sa najtansze ale nigdy nie tankowalem bo sie balem :D

Opublikowano

Stacja OPN 4,19 ON Biała Podl

Opublikowano

jakie opinie o paliwach Tesco i Carrefour? bo tam sa najtansze ale nigdy nie tankowalem bo sie balem :D

ojciec od 4 lat tankuje na auchan górczewska swoje b7 3.0 tdi, nalatal juz ponad sto tysi i fura smiga, nie bylo problemow z wtryskami. ja swoje a3 8L tankowalem glownie na tesco tez na gorczewskiej i 3 lata byl spokój a ostatnio cos mi pompowtryski siadly, na zimnym silniku zle dawki byly i silnik nie chcial chodzic (odpalal ale mial niskie obroty jalowe, mocne wibracje i gasl po chwili) nie wiem czy to przez to czy nie, mam na oku inna przyczyne. za to od 6 lat tam tankuje swoje niezniszalne b5 AFN i silnik odpala jak nówka szuka.

zeby nie bylo tak calkiem OT, w sobote na tesco ON był po 4,02 ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja swoje b6 tez już tankuje od jakiegoś czasu na Auchan . I jeździ ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja ostatnio tankuje na watisie i jest cacy ,na tesco nie dosc ze weszlo mi niby 48 litry a mam zbiornik 44 ,to jeszcze cos padlo z gazem i teraz podszarpuje na wolnych ,pojawilo sie to zaraz po zatankowaniu ,musze prawie nowe filtry powymieniac teraz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.