Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie na Orlenie teraz 4,77 za literek 95, dlatego już nie leje 98, bo daje po kieszeni za bardzo. Cza sprzedać FSI i pchać się w gaz, chociaż ostatnio krążą pogłoski, że przez zablokowanie Nordstream 2 dostaniemy też po kieszeni od Ruskich w cenie gazu.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
35 minut temu, matthew100 napisał:

U mnie na Orlenie teraz 4,77 za literek 95, dlatego już nie leje 98, bo daje po kieszeni za bardzo. Cza sprzedać FSI i pchać się w gaz, chociaż ostatnio krążą pogłoski, że przez zablokowanie Nordstream 2 dostaniemy też po kieszeni od Ruskich w cenie gazu.

Kiedyś FSI dla szpanu a teraz paliwo za drogie HAHAHAHA :decayed:

Opublikowano
5 minut temu, k232 napisał:

Kiedyś FSI dla szpanu a teraz paliwo za drogie HAHAHAHA :decayed:

Jeżeli już Cię to tak bawi to szczerze mówiąc to z niewiedzy na temat Audi. Byłem zielony w temacie o mechaniku, którego zabrałem na oględziny już nie wspomnę :) 
Ale było nie było samochodzikem zrobiłem troche KM i jestem z niego bardzo zadowolony. Udana konstrukcja.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Żeby jeszcze z tymi podwyżkami cen wszystkiego szły podwyżki płac to było by spoko... 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kurłaaaaa u mnie juz ON za 5.07 !!! Zasrany PIS!

Opublikowano
6 minut temu, sebul napisał:

Kurłaaaaa u mnie juz ON za 5.07 !!! Zasrany PIS!

Chyba chcą pobić rekord PO :grin: 98 dzisiaj na Orlenie po 5,42 :PB98:

Opublikowano

W ciągu 12 miesięcy baryłka ropy zdrożała z 46 do 77 dolców a i 500+ robi swoje więc najprościej złupić kierowcę

Opublikowano

Ceny paliw Europejskie , a wypłata dalej ch*****:ranting:

Opublikowano
 

Chyba chcą pobić rekord PO :grin: 98 dzisiaj na Orlenie po 5,42 :PB98:

Dziś już ON za 5.15 zł , super

Opublikowano

U mnie na orlenie tydzień temu tankowałem za 5,12 zł ONVerva... Dziś widziałem za 5,18 zł. Zostawię to bez komentarza.

Opublikowano

Tarnowskie Góry BP 98 - 5,51

Szok 

Opublikowano

w sobotę na orlenie 5,09 w poniedziałek 5,19. Boję się sprawdzać dzisiaj :D
Niedługo to będzie trzeba nalać w beczkę na ciężkie czasy :P

 

Opublikowano

Chcieliśta 500+ to teraz mata i bawta :)

Opublikowano
19 minut temu, k232 napisał:

Chcieliśta 500+ to teraz mata i bawta :)

To raczej przez konflikt Izraela i USA z Iranem, a nie przez tego od kota ?

Opublikowano

Nie ma na co zwalić winy to na konflikt : D

Opublikowano

ten od kota dopiero dołoży do paliwa  na 500 +

 

Opublikowano

Wkurza mnie to, bo każdemu tylko daj, a mi kto da. Jako przedsiębiorca jestem niesamowicie drenowany, a nawet nic za bardzo z tego nie mam. Służba zdrowia to jakaś d*pa. Infrastruktura drogowa, coś tam się remontuje, ale nadal kiepsko to wygląda. I ta cała masa urzędnicza, którą wy$%# bym na bruk.

Opublikowano
1 godzinę temu, yanekk napisał:

Wkurza mnie to, bo każdemu tylko daj, a mi kto da. Jako przedsiębiorca jestem niesamowicie drenowany, a nawet nic za bardzo z tego nie mam. Służba zdrowia to jakaś d*pa. Infrastruktura drogowa, coś tam się remontuje, ale nadal kiepsko to wygląda. I ta cała masa urzędnicza, którą wy$%# bym na bruk.

Racja.Cała masa darmozjadów urzędniczo-politycznych rozdęta do granic absurdu,a Ty płać i płacz podatniku

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 20.12.2017 o 16:00, Rabbi napisał:

Żeby komuś dać,komuś trzeba zabrać niestety

a trzeci filar - OFE 152,8 miliarda złotych to co to było?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.