Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VPR w Kaliszu 5.49 :cool1:

PB95 Neste 4.51

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem tylko ze już prawie tyle samo co w Rzeszy. Masakra co się wyprawia.

Pensja minimalna w styczniu 2009 r.:

* Belgia - 1 387€ = ok. 5 760 zł

* Bułgaria - 123€ = ok. 510 zł

* Czechy - 306€ = ok. 1 270 zł

* Estonia - 278€ = ok. 1 155 zł

* Francja - 1 321€ = ok. 5 489 zł

* Irlandia - 1 462€ = ok. 6 750zł

* Polska - 281€ = ok. 1 276 zł

* Słowacja - 296€ = ok. 1 230 zł

* Turcja - 319€ = ok. 1 325 zł

* Węgry - 270€= ok. 1 120 zł

* Wielka Brytania - 1 010€ = 4 195 zł

* USA - 844€ = ok. 3 507 zł

Brak mi slow. Zrodlo WIKIPEDIA.

Opublikowano

Ja wczoraj tankowałem na Shellu Pb - 4.49 , ale na innym widziałem 4.47 . Tanio ostatnimi czasy w WLKP

Byłem w Bydgoszczy, to 20-30 gr drożej Pb 95, a Ultimate itp. ponad 5 - 5.10 zł

Opublikowano

Toz to wszystko zdzierstwo... :angry:

Opublikowano

Gdzie te czasy gdzie benzyna była po 3,20 zł/litr ;(... Teraz jak patrze na obecne ceny to dostają oczo-pląsów :polew:

Opublikowano

lukoil lublin ON 4,26

Opublikowano

Odolanów Prywatna stacja ON 4.27

Opublikowano

W Skawinie na Statoilu też spadło o 5 gr...

PB 95 4,69 zł/litr... oby w dół :naughty:.

No mnie troszke szlag trafia i jak tankuje mam ochote przy ludziach zj***c sprzedawcow za te ceny u Nas... Ciagle na Statoil 4,81 za Pb95.

Jak jezdzicie trasy Lodz - Wroclaw unikajcie tankowania w Sieradzu i Zdunskiej Woli bo to samo zlodziejstwo... najdrozsze paliwo w woj. lodzkim. Juz w Lodzi paliwo jest tansze o przynajmniej 10gr.

Niestety muszę potwierdzić - mam przyjemność mieszkać w Sieradzu :wallbash:

Na szczęście trochę ceny spadły - wczoraj ON na Orlenie 4,39pln :)

Opublikowano

Dzisiaj tankowałem na Statoilu w Skawinie PB95 4,67 zł/litr... niby 2 grosze w dół..., ale wciąż mało... :confused4:.

Opublikowano

Ja tankuje ropkę na BP odkąd mam :audi: . Ropa jest jakaś ULTIMATE 4.74 za litr :).... :kox:

Opublikowano

Miłosław BioDiesel 3,57 na fakturkę jakieś 2,88

Opublikowano

w Piątek w W-wie LPG 2,25 -Shell :wallbash:

w Sobotę w Tychach 2,02 -Bliska :good:

w Sobotę w Bielsku Białej 1,99 -BP cena :good: ale LPG z BP to lipa moim zdaniem (gdzie bym nie tankował zawsze robię mniej kilometrów niż jak tankuję gdzie indziej)

Opublikowano

LPG orlen augustów 1.95zł :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tankuje się zawsze na Orlenie, normalny ON:

Gorzów Wlkp. - 4.49zł/l

Ale często bywam w Poznaniu i też się tam tankuję, różnica zawsze na plus Poznania, 18.06. tankowałem za 4.29zł więc 20gr. mniej niż u mnie w Gorzowie :wallbash:

Opublikowano

Shell V-power Diesel uwaga !!!! 4.99 od ostatniego tankowania cena podskoczyla rowno o 20 groszy.

Opublikowano

Statoil Kraków (Siewna-mała stacja Statoila z duzo tanszym paliwem), z dnia na dzień skoczyło z 4,18zl na 4,37...ale i tak taniej niż na innych.

Opublikowano

Statoil w Skawinie:

PB95 4,77 zł/litr :confused4: ;( :evil::wallbash::disgust::angry:

Opublikowano

BP w Katowicach:

PB 95 - 4,75zł/litr

Opublikowano

Wrocław STATOIL ON-4.55 :strzal:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.