Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy Dwór Maz. BP

ON

4,52 ;(

Jak tak dalej pójdzie to nie wiem :wallbash:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba zainwestować w rowerek :decayed:

Opublikowano

98- 4.99

95- 4.82

LPG- 2.10

ON- 4.48

Czkeam kiedy benzyna przekroczy magiczna bariere 5 zl... to chyba bedzie poczatek konca swiata... Na dzis dzien to chyba tylko LPG sie oplaca w miare.

Opublikowano

cerB rowerkiem po towar nie pojade :kwasny: :gwizdanie:

Opublikowano

PB 95 4,69 zł/litr na stacji Statoil w Skawinie... Cena ciągle rośnie... :rolleyes::(

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie to rozbój w biały dzień.

idealnie pasuje do tematu :gwizdanie:

może to ktoś podwiesić :cool1:

1267875161_by_kbar2_500.jpg

Opublikowano

teraz jest dobry czas żeby sie wyspecjalizować w pompach bo sporo ludzi bedzie lało dziwne rzeczy do baków :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w weekend w Bydgoszczy na BP

ON - 4,25

ON Ultimate - 4, 46

Opublikowano

W ciągu wczorajszego dnia cena ON na Neste nagle z 4,18 zmieniła się na 4,35 i nie było między czasie żadnej dostawy paliwa na Lukoilu to samo rano było 4,20 a w południe już 4,37.Jak w tym kraju ma być dobrze i ludzie mają nie kombinować jak pierwszym i największym złodziejem jest państwo.

Opublikowano

Wiesz Państwo Państwem a właściciele stacji to jeszcze co innego. Skoro potrafia w ciągu dnia podnieść cenę bo rynkowa skoczyła a nie obniżą jej tym samym sposobem bo tłumaczą się zapasami paliwa droższego to ja czegoś nie rozumiem :kwasny:

Opublikowano

Belgia shell ON- 1,16 euro.

Opublikowano

Slask -

98 4.99 PROMOCJA! :D

tankowanie zaczyna powoli bolec, a gdzie tam wakacje :gwizdanie:

5,50 za litra 98 ?? o_0

100km 70-80zł - ładnie :/

Opublikowano

Wczoraj tankowałam na Shell'u i się niemile zdziwiłam....jeździj i płacz kierowco...

Opublikowano

trzeba bylo kupic pare m3 jak cena byla ponizej 4zł :wallbash::decayed:

Opublikowano

Dzisiaj już na bliskiej 4.48 za ON, niby nie znaczna różnica bo 3 gr od wczoraj ale jest.. Reszta bez zmian.

Opublikowano

Głogów - Statoil

PB95 - 4,82

ON - 4,54

Opublikowano

wczoraj koszalin schell vp diesel 4,98 :sick3:

Opublikowano

Tak sobie dziś z ciekawości sprawdziłem ile w pl jest naliczanych podatków na paliwa...

Akcyza: Pb98, Pb95, U95 równe 1565,00zł za każde 1000 litrów paliwa.

Do tego należy jeszcze doliczyć 92,87zł tzw. "opłaty paliwowej" hmmm wtf? :mysli: .

To oczywiście nie wszystkie obciążenia. Do tej ceny doliczana jest cena paliwa,

a całość okładana podatkiem VAT.

Przykład:

Pb98 za 4,80zł za litr. W cenie każdego litra jest więc

1,66zł podatku akcyzowego i "opłaty paliwowej" oraz 0,87zł podatku VAT.

Łącznie więc obciążenia budżetowe dla każdego litra paliwa wynoszą 2,53zł czyli

ponad 50% ceny każdego litra. :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zdzierają od Nas kase #uje... :kwasny::wallbash:... Benzyna powinna kosztować maks 3 zł z groszami... Nie dość, że w Polsce stan dróg pozostawia wiele do życzenia, znaki i przepisy wołają o pomste do nieba i w dodatku paliwo jest drogie... Politycy maja Nas w *upie... Dla nich liczy się tylko to żeby zapełnić kieszeń Naszymi pieniędzmi... a dobro Państwa i obywateli mają daleko w tyle... Taka prawda... Gdzie są pieniądze z Unii na drogi?... Wyparowały?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.