Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chlapacze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sadzicie o chlapaczach do A4? ale tych malych z jednej strony to troche sa przydatne ale z drugiej auto juz sie nieprezentuje!

Opublikowano

Pomijając aspekty wizualne to ma to wady i zalety - wadą jest że śnieg ładnie się oblepia na chlapaczu i bardzo szybko oblepi też całe wnetrze nadkola, ponddto łatwo można go zgubić (zerwać) cofając na krawężnik, zaleta jest taka że oponka nie chalpie po boku auta. Zatem chyba więcej wad niż zalet i nie warto montować.

Opublikowano

Fuuuuu tylko nie chlapacze :) Kiedyś dorzucili mi do A4 nówki sztuki zapakowane w woreczki , ale wywaliłem je do śmietnika , żeby ktoś A4 nie skrzywdził :lol:

Opublikowano

naprawde sens założenia chlapaczy to chyba tylko do szarzowania po piachu, szutrze itp aby nie obic lakieru

Opublikowano

daruj sobie te chlapacze .... :twisted:

Opublikowano

chlapacze...nie jest to najlepszy pomysł :grin:

Opublikowano

Bleeee chlapaczom mówimy stanowcze NIE :!: :!: :!:

Opublikowano

Popieram. Efekt wizualny autka zostaje zachwiany.

Sam chlapaczy nie używam od 1997r odkąd pomykałem Golfem, wczesniej miałem w malaczu i ciągle się zrywały.

Opublikowano

chlapacze szpeca :twisted:

Opublikowano
Co sadzicie o chlapaczach do A4? ale tych malych z jednej strony to troche sa przydatne ale z drugiej auto juz sie nieprezentuje!

Są gusta i guściki, jak się ciągle jeździ po polskich drogach, to czasami chlapacze są niezbędne, ja mam osobiście założone /oczywiście ori, a nie jakieś podróby/ i nie zamierzam ich ściągać. Z boku auto nie jest ochlapane a i tylny zderzak tez pozostaje czysty.

Opublikowano
Są gusta i guściki, jak się ciągle jeździ po polskich drogach, to czasami chlapacze są niezbędne, ja mam osobiście założone /oczywiście ori, a nie jakieś podróby/ i nie zamierzam ich ściągać. Z boku auto nie jest ochlapane a i tylny zderzak tez pozostaje czysty.

To teraz stan z boku i popatrz na wyglad jak te ochydne gumu zwisaja beee taki sam widok jest z tylu do A4 zupelnie to nie pasi :mrgreen:

Opublikowano

Hmm... ja tam tez mam, co wiecej sam je zamontowalem, fabryczne oczywiscie, sa dosc dyslretne moim zdaniem :lol:

Mialem tez w B5 i uwazam ze wcale nie szpeca ale to kwestia gustu, za to lakier nie bedzie tak zniszczony na naszych wspanialych drogach, zwlaszcza ze troche ich remontuja.

Opublikowano

Wyglad to jest kwestia gustu, a o gustach sie niedyskutuje :razz: Ja osobiscie jestem zmuszony do chlapaczy bo mam dosc piaszczysta/kamienista droge dojazdowa do drogi glownej i boje sie porysowac lakier.

Opublikowano

powiem tak jak ktoś nie musi to niech nie zakłada bo to szpeci auto ale jak jest taka potrzeba jak u kolegi Hauzera no to trzeba ale czy tak do końca hmm a co z przodem auta i błotnikami i tak obiją ci lakier i szybę inne auta przed tobą i tam osłon nie zakładamy :smile: taka kolej rzeczy używasz coś i to sie niszczy i nic na to nie poradzisz no ale to każdego indywidualna sprawa i nic mi do tego :wink:

Opublikowano

Murzyn ma chlapacze (a przynajmniej mial, nie wiem jak jest teraz) i nie wygladalo tragicznie, jesli ktos nie wstydzi sie jezdzic i jest mu to niezbedne to niech jezdzi, to w koncu jego auto :)

Opublikowano
Murzyn ma chlapacze (a przynajmniej mial, nie wiem jak jest teraz) i nie wygladalo tragicznie, jesli ktos nie wstydzi sie jezdzic i jest mu to niezbedne to niech jezdzi, to w koncu jego auto :)

Ale niby czym sie wstydzic???? Samochod dla mnie ma byc przede wszystkim praktyczny, wygldem nie bede jezdzil.

Wiki masz racje, ze to co sie uzywa niszczy sie po pewnym czasie, ale mozna to niszczenie ograniczyc i zywotnosc danej rzeczy wydluzyc. Mam samochod od czerwca i niestety efekty dzialania kamieni/piasku sa coraz bardziej widoczne. Bede musial zrobic polerke :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A4 to nie TIR albo traktor.w życiu bym takiego syfu nie załozył :evil:

Opublikowano

A ja bym w okresie zimowym bardzo chętnie zakładam bo względy praktyczne jednak przemawiają za tym.

Opublikowano

Nie.

Opublikowano

Jak by były bardzo potrzebne to fabrycznie by niemiaszki zakładali :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.