Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P


Seikokilla

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd takie lampki tylne można wziąć?

Podoba mi się ten Twój sprzęcior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie lampki tylbe można wziąć?

Podoba mi się ten Twój sprzęcior :)

masz tu linka do lamp LAMPY TYLNE LED SMOKE AUDI A4 B5 AVANT 96-01 :wink:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 04:51 ----------

Dzis dotarla do mnie reszta plynow ustrojowych :naughty:. Juz prawie wszystkie graty skompletowane i czas zabrac sie za furke :decayed:. Troche obsuwa czasowa ale lepiej pozno niz wcale :wink:

uklwsp.jpglustrav.jpgserwo.jpgolejum2.jpg

zamekf.jpgjarzma.jpg

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 12:37 ----------

Kufer wypchalem gratami i wyslalem furke do sanatorium :wink:

imag0738t.jpg

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 00:06 ----------

cos się dzieje, idzie jak krew z nosa ale... progi03.jpg

no ale dupka zaczyna wreszcie wyglądać zadekp.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz tam srebrnego w środku? czyżby progi od esy? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz tam srebrnego w środku? czyżby progi od esy? :shock3:

chyba poszedl w moje ślady jak drzwi ściaga:naughty: progi od eski i listw brak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to walne tu do was pytanie, bo już wyszliście z progu :decayed:, bo auto oddaje do kompletnej lakierki za pare tygodni. Lepiej od Esy (listw nie mam orginalnie, plastikprogi) docinać od omegiB, czy zostawić ori plastiki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz tam srebrnego w środku? czyżby progi od esy? :shock3:

chyba poszedl w moje ślady jak drzwi ściaga:naughty: progi od eski i listw brak:decayed:

progi i listwy od eski :decayed: wszystko miało być jak ORI, no ale ciut nie wyszło :kwasny:
Dobra, to walne tu do was pytanie, bo już wyszliście z progu :decayed:, bo auto oddaje do kompletnej lakierki za pare tygodni. Lepiej od Esy (listw nie mam orginalnie, plastikprogi) docinać od omegiB, czy zostawić ori plastiki? :decayed:
Bierz od S4, nie masz listw dolnych drzwi - nie masz problemu :wink: i jak dla mnie bez listw lepiej wygląda ale u siebie nie chciałem rzeźbić bo te nity by trzeba wyciąć, zaspawać bla bla bla :kwasny: progi od esy spokojnie wyrwiesz na alledrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... może nie tak spokojnie, bo narazie jest jedna aukcja.

Z niecierpliwością czekam na spot, mam nadzieje że zobacze efekt ponad 3 tygodni pracy w sreberku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych 3tyg. stał połowę czasu bez sensu u lakiernika czekając na cholerny zacisk hamulcowy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajnie

dawaj jeszcze znaczek na klapie na czarno:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajnie

dawaj jeszcze znaczek na klapie na czarno:naughty:

znaczek będzie na pewno czarny bo jest w planie przy "Stage 2" :wink:

Dziś wreszcie odebrałem furkę, brudna strasznie ale nie wytrzymałem i pstryknąłem małe spy foto :naughty:4ddo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam :slina: Ale gdzie gewinde?

tylko P-U-M-A wie :kwasny: załatwia go już 6-ty tydzień :facepalm: niby będzie po weekendzie ... choć już ta wersje słyszałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek :grin:

nie widać za mocno na nim syfu :decayed:

---------- Post dopisany 26-06-2013 at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 09:45 ----------

jak widać na załączonym obrazku :wink:tov9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fura , ! :thumbup1::decayed:

Szału nie ma ale obecny stan już mnie satysfakcjonuje :decayed: Jeszcze trochę czasu i kasy musi minąć :grin:

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 00:25 ----------

Żeby nie było ze nic nie robię :decayed: wymieniony wyświetlacz, mała rzecz a cieszy :wink:zrny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, chyba sobie musze przerobić konsole, za bardzo mi się podoba że ci sie radiostacja na fisie wyświetla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nazwy nagran z emulatora nie sa wyswietlane :facepalm: w koncu wiem czy pali 10 czy 18 hehe bo wczesniej mialem niewidoczna linie która przez srodek cyfr przechodzila. Ostatnio wpadl grill RS i cos tam jeszcze :wink:

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gewinde kiedy wrzucasz? :decayed:

Aaaa, i kiedy modzimy u Ciebie wygłuszenie+ audio? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...