Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogarniałem wątek od samego początku i nie znalazłem informacji na nurtujący mnie temat. Chodzi o to ze mam Ori BT, który łączy sie bez problemu z iPhonen 4s. Wybieram i kończę rozmowę rolką w kierownicy multi. Ściszanie i podglaszanue druga rolka lub gałka radia. Kłopot w tym ze radio Bns 4.2 i fis pokazuje tylko numer telefonu. Radio wyświetla "phone" i nic więcej. Czy istnieje możliwość żeby fis pokazywał kontakty po nazwie a nie po numerze???

To już zależy od funkcjonalności BT. Ja miałem uchwyt, który wywaliłem i mam teraz tylko BT podstawowe sparowane z IP5s. I jest tak samo jak u ciebie, radio pokazuje PHONE natomiast FIS, po niemiecku połączenie przychodzące/wychodzące i numer. FIS pokazuje numery dopiero wtedy jak masz odpowiedni moduł BT. Gdzieś było na forum odnośnie tych modułów, kiedy i gdzie siedział oraz jakie miał funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe czy to nie jest ograniczenie tej 'standardowej funkcjonalności'.

Jaki moduł posiadasz ?

Kłopot w tym, że nie wiem. Posiadam uchwyt w tunelu ale nie korzystam bi prawdę mówiąc nawet nie wiem z czyn to sie je :-) Generalie chodzi wszystko sprawnie tylko brak wyświetlania kontaktów (tylko numer) a to irytuje zwłaszcza gdy dzwoni telemarketer/ka i pie...... farmazony.

Od czego zacząć żeby kontakty wyświetlały sie zamiast numeru??? Helpppppp koledzy

W pierwszym poście macie info. Ewidentnie posiadacie moduły z podstawową funkcjonalnością.

Jeżeli tak jest jak w pierwszym poście to prawdopodobnie mam model z literą E.

Więc jaki potrzebuje do obsługi z bazą kontaktów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny niz A,D i E

Sent from my D6603 using Tapatalk

To mam jasne, ze ten model nie obsłuży. Dzuekuje za wyjaśnienie.

A konkretnie czy moze mi ktoś podać model BT Ori z oznaczeniem Seryjnym Audi , który w końcu ogarnie bazę kontaktów??? - bede wdzięczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej napisane, które literki omijać. W pierwszym poście zobacz, które moduły nie są wersją podstawową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem BT z końcówką D i taki kwiatek się pokazuje na BNS'ie 5.0

1) 2yl9vns.png

zamiennie mruga z tym

2) nmf894.png

Dodam, że można dzwonić tylko nie słyszę rozmówcy on mnie tak; także mikrofon działa. Zastanawiam się czy ten błąd z pkt 1 i 2 nie jest związany z niepełnym demontażem telefonu (usunąłem tylko słuchawkę z tunelu) ? Mam też wbudowany BNS 4.2 w bagażniku i komunikaty na FIS odnośnie navi hmmmm. Ktoś miał podobny problem ? Próbowałem też wyłączyć książkę i podłączać różne telefony (Blackberry 9700, Blackberry Q10, jakiś stary LG i cały czas to samo jakby czytał bez końca książkę adresową).

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem BT z końcówką D i taki kwiatek się pokazuje na BNS'ie 5.0

1) 2yl9vns.png

zamiennie mruga z tym

2) nmf894.png

Dodam, że można dzwonić tylko nie słyszę rozmówcy on mnie tak; także mikrofon działa. Zastanawiam się czy ten błąd z pkt 1 i 2 nie jest związany z niepełnym demontażem telefonu (usunąłem tylko słuchawkę z tunelu) ? Mam też wbudowany BNS 4.2 w bagażniku i komunikaty na FIS odnośnie navi hmmmm. Ktoś miał podobny problem ? Próbowałem też wyłączyć książkę i podłączać różne telefony (Blackberry 9700, Blackberry Q10, jakiś stary LG i cały czas to samo jakby czytał bez końca książkę adresową).

Jakbym miał na to czas, to bym Ci poszukał dokładnej odpowiedzi, lecz powiem Ci że wyszukiwarka na forum działa -poszukaj. Dla podpowiedzi powiem żebyś szukał w temacie o RNS-E wpisując BNS w bagażniku. I wszystko stanie się jasne :wink:

A jeśli chodzi o widok na wyświetlaczu BNS, to taki jak masz, będziesz miał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bangla. Przycisk telefon w BNS 5.0 nie jest do BT. Przycisk telefon w BNS 5.0 jest do wysokich modeli BT.
Dla modułu BT z końcówką D telefonem steruje się z kierownicy MF

Wszystko już jest git. Tel+ i Tel- miałem w wiązce źle podłączone.

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk tel w BNS jest pod telefon tylko musisz mieć wysoki moduł. Wtedy masz ostatnie połączenia, książkę, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk tel w BNS jest pod telefon tylko musisz mieć wysoki moduł. Wtedy masz ostatnie połączenia, książkę, itp.

Thnx poprawione dla potomnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy

Niedawno wymieniłem radio z Symphony 2 na RNS-E, zakupiłem okablowanie od kolegi z forum Woszu, i moduł bluetooth w wersji Q

Wiem gdzie wpiąć kable od bluetooth do RNS-E ale nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć końce kabli od mikrofonu który znajduję się w podsufitce(zamontowany seryjnie) by wpiąć go do modułu bluetooth.

Dodam że mam na wyposażeniu telefon Nokie oraz telematic.

Pomoże ktoś:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy

Niedawno wymieniłem radio z Symphony 2 na RNS-E, zakupiłem okablowanie od kolegi z forum Woszu, i moduł bluetooth w wersji Q

Wiem gdzie wpiąć kable od bluetooth do RNS-E ale nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć końce kabli od mikrofonu który znajduję się w podsufitce(zamontowany seryjnie) by wpiąć go do modułu bluetooth.

Dodam że mam na wyposażeniu telefon Nokie oraz telematic.

Pomoże ktoś :)?

Pomarańczowa kostka słupek A lewa strona pin 11 i 12 :wink:

Rozpiska w pierwszym poście i w dziale o MCE w elektronice.

Czy aby są tam takie informacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , krótki temat : RNSE PU + moduł H + Sony ixperia z2 łaczy sie z telefonem ale brak ksiazki , ostatnio wybieranych itd . Jak skopiowac ksiazkę z z3 do modułu H ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...