Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemku, Moduły z podstawową funkcjonalnością mają bardzo ograniczoną komunikację z RNS-E. Dostępne opcje to odbiór lub odrzucenie przychodzącego połączenie. Podczas samej rozmowy na ekranie nawigacji widać też z kim rozmawiasz i możesz przerwać połączenie. Przy takim module połączenie możesz zainicjować tylko z poziomu kierownicy multi (przewijając kontakty na FIS lub poleceniem głosowym) albo z samego telefonu.

Książka o której mówisz to tak na prawdę wpisy głosowe, które trzymane są w pamięci modułu BT. Moduł oznaczony symbolem D posiada taką funkcjonalność.

Rozumiem, że przy module z literką D i takiej kierownicy:

262plzt.jpg

wyświetlanie kontaktów na FIS powinno działać? Próbowałem z Samsungiem galaxy s4 i Samsungiem galaxy y pro duos i książka na FIS się nie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam Ci pisać, że moduł D jest podstawowy?

Nawet w pierwszym poście masz o tym info... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam Ci pisać, że moduł D jest podstawowy? Nawet w pierwszym poście masz o tym info... :facepalm:

Przeczytaj to co zacytowałem w poście wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokazało się Tobie proszę czekać? Tzn próbował ładować kontakty? Albo jak ktoś dzwoni?

Z tego co malik pisał na pierwszej stronie wynika, że przy D Na Fis powinno faktycznie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam moduł d i wyświetla mi kontakty na fis i łączy się z samsungiem galaxy s2

Czy próbowałeś łączyć się innymi smartfonami?

A pokazało się Tobie proszę czekać? Tzn próbował ładować kontakty? Albo jak ktoś dzwoni?

Z tego co malik pisał na pierwszej stronie wynika, że przy D Na Fis powinno faktycznie działać.

Jeżeli ktoś dzwoni to widać to w RNS i numer wyświetla się na FIS. W telefonie pojawiła się prośba o udostępnienie kontaktów i ją zaakceptowałem. Niestety kontakty się nie ładują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easymoon, zegary zakodowales? jakie masz kodowanie blutka?

niczego nie kodowałem. Jedynie zmieniłem kodowanie bluetooth co do języka. Wstawiłem na końcu dwie dwójki, żeby zmienić język niemiecki na angielski. Mam oryginalny, fabryczny zestaw także powinien być zakodowany właściwie.

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdz, tak z ciekawosci

Sprawdzić kodowanie zegarów? Dodam, że informacja o podłączeniu telefonu do bluetooth i odłączeniu oraz wykonywaniu połączenia pojawia się na FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie bt zobacz

Z tego co się orientuję to było wszystko okej - zgodnie z rozpiską na początku tematu. Sprawdzę to jeżeli będę miał okazję podłączyć się VAGiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kanał 62 w adaptacjach licznika. Jak dodajesz bt to w tym kanale dodajesz +16. Ja przy radiu i bt mam wartość 19.

Szczegóły poniżej

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29#Adaptation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to wkońcu te Low moduly przegladaja ksiazke na fisie czy nie?

No właśnie są sprzeczne informacje i sam nie wiem, czy coś dłubać, czy robię to na darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, sprzeczne są, ja zawsze montowałem high a mam klienta który mnie pyta o low i już też nie wiem co mam mu powiedzieć co do funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...