Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawdzić jaki moduł mam zakodowany? Ja nic nie zmieniałem więc możliwe, że jest jakiś standardowy

Jeśli odczyta Ci Twoją książkę telefoniczną to HIGH, ale najlepiej jakbyś VAG podpiął.

Dla kolejnych użytkowników którzy odgrzebią ten temat:

Książkę telefoniczną wczytało mi dopiero po 2h jazdy, natomiast nazwy do numerów po łącznie ..5h jazdy. Dopiero po tym czasie jak ktoś dzwonił to zamiast numeru pokazywała się nazwa :)

A miałeś odblokowany telefon (klawiaturę) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi z iphona wczytuje książkę i ostatnie połączenia w max 30s tak dla informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbobastard: nie mam pojęcia :huh:

Silnik: Zablokowany w kieszeni.

A zmieniając na chwilę temat. W tej chwili po naciśnięciu przycisku "MODE" na kierownicy mogę sobie przeglądać kontakty na FISie, ale żeby zadzwonić do wybranego kontaktu muszę już oderwać rękę od kierownicy i nacisnąć odpowiedni przycisk na środkowym panelu, tzn w radiu. A czy jest jakiś ukryty magiczny sposób, żeby wybrać numer prosto z kierownicy? :P

29gg5yx.jpg

Edytowane przez t_stepniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbobastard: nie mam pojęcia :huh:

Silnik: Zablokowany w kieszeni.

A zmieniając na chwilę temat. W tej chwili po naciśnięciu przycisku "MODE" na kierownicy mogę sobie przeglądać kontakty na FISie, ale żeby zadzwonić do wybranego kontaktu muszę już oderwać rękę od kierownicy i nacisnąć odpowiedni przycisk na środkowym panelu, tzn w radiu. A czy jest jakiś ukryty magiczny sposób, żeby wybrać numer prosto z kierownicy? :P

29gg5yx.jpg

A wciskales lewa rolke? Tak sie wybiera numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik: Zablokowany w kieszeni.

No właśnie, spróbuj odblokować telefon i blutek złapie kontakty. Tak przynajmniej jest u mnie ;) Edytowane przez silnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wydaje mi się coś odkryłem i spróbuje to jeszcze przetestować w wolnym czasie. Bo czasem wyświetlało jak ktoś zadzwonił a czasem nie. A nie bawię się w odblokowywanie itd., po prostu mam włączonego blutka, przekręcam kluczyk i się łączy. Mianowicie dzwoni do mnie telefon i wyświetla kto to, zakończyłem rozmowę i za chwilę zadzwonił ktoś inny i już był tylko nr. A i pamiętałem kogo mi też wyświetlało wcześniej. Patrzę sobie a tu tych co wyświetla mam numery zaczynające się od +48, a tych co nie wyświetla mam od razu nr telefonu. Jeszcze kiedyś po testuje, ale to raczej o to chodzi, że trzeba mieć identycznie zapisany nr, jak wyświetla się z sieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"

Spróbuj podczas dzwonienia do Ciebie przyciszać dzwonek przyciskami na kierownicy. Chyba powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"

Spróbuj podczas dzwonienia do Ciebie przyciszać dzwonek przyciskami na kierownicy. Chyba powinno pomóc.

niestety kibel ... przycisza sie rozmowa ale sam sygnał łączenia / rozłączania tel z rns nadal głośny i łeb rozrywa :/ Pomoze ktoś jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to gdzies przyciszalem ale nie pamietam gdzie:(

Moze w ustawieniach bluetooth telefonu tylko musisz wejsc w Audi (urzadzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak ściszyć głośność dzwonka polaczenia przychodzącego? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzącego połączenia, czy rozmowy w trakcie połączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie telefon zaczyna laczyc mozna zciszyc dindonga :) ale przy rnse zciszysz tylko na czas zaplaonu, po ponownym wlaczeniu zaplonu trzeba powtarac zciszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japier... :facepalm:

Przecież ten dźwięk jest tak kuewsko głośny, że urywa łeb :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...