Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moduł czyta chyba z tel a nie z sim. Albo odwrotnie. Nie pamietam juz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma problem z zakodowaniem modułu 8P0 862 335 D

po połączeniu kabelkiem vdcs 10.6 i zakodowaniu np 0011422 po naciśnięciu komendy do it wyskakuje mi ikonka 'Coding rejected error 31:request out ofrange'

Powiedzcie mi o co chodzi ? co robie nie tak ?

W jakim aucie masz ten moduł, a4 b6? To dlaczego chcesz zakodować diagnostykę przez CAN? Prawidłowe kodowanie to 0011822.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nei moge zmienic 3 cyfry w kodowaniu na 1.

Wyskakuje,ze nieprawidlowe kodowanie.

ma tak samo.

ma problem z zakodowaniem modułu 8P0 862 335 D

po połączeniu kabelkiem vdcs 10.6 i zakodowaniu np 0011422 po naciśnięciu komendy do it wyskakuje mi ikonka 'Coding rejected error 31:request out ofrange'

Powiedzcie mi o co chodzi ? co robie nie tak ?

W jakim aucie masz ten moduł, a4 b6? To dlaczego chcesz zakodować diagnostykę przez CAN? Prawidłowe kodowanie to 0011822.

A4 b6. próbowałem zakodować 0011822 ale też nic. dopiero jak po koleji zmieniałem jedną z cyferek i klikałem "od it" kodowanie jakoś szło ale cyfry nr 3 nie da się zakodować gdyż wyskakuje wspomniany przeze mnie błąd.teraz mam kodowanie bodajże 0001822.Temat będę ogarniał w przyszły weekend więc się odezwę czy mi to wszystko działa.

Edytowane przez miikii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam moduł z końcówką A z 2004r , chciały bym zapytać czy tak stary moduł będzie się łączył z nowszymi smartfonami , czy jest jakaś określona marka i modele które mogą się łączyć z tym modułem BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam moduł z końcówką A z 2004r , chciały bym zapytać czy tak stary moduł będzie się łączył z nowszymi smartfonami , czy jest jakaś określona marka i modele które mogą się łączyć z tym modułem BT.

Nie będzie. Sam mam ten moduł i z Samsungiem Galaxy S3 już się nie łączy, tzn. łączy i od razu rozłącza. Samsung Galaxy S+ i Iphone4 z nim działają, bo sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.

Jak tego nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział. Ale moduł A nie miał jeszcze wszystkich standardów Bluetooth, dlatego rozłącza się z niektórymi nowymi telefonami. Może moduł D nie jest idealny, ale jest tani i działa o wiele lepiej, testowałem na Samsungu Galaxy S4 i chodził bardzo dobrze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.

Jak tego nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział. Ale moduł A nie miał jeszcze wszystkich standardów Bluetooth, dlatego rozłącza się z niektórymi nowymi telefonami. Może moduł D nie jest idealny, ale jest tani i działa o wiele lepiej, testowałem na Samsungu Galaxy S4 i chodził bardzo dobrze. :wink:

A ja mam moduł d ale samsung s4 nie chce z nim gadać. Wcześniej miałem nokie e6 i działało bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany moze ktos podpowie potrzebuje zamontować jakis zestaw głośnomówiący Bluetooth który bedzie obsługiwał 2 telefony koniecznie iphona 6 i bedzie mozna go podłączyć pod audi concert zeby działa tak jak ORI zestaw nie mam u siebie fisa.

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Edytowane przez prezesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy robiąc samemu wiązkę do połączenia BT z Concertem II należy te dwa przewody CAN skręcać ze sobą, jak w innych wiązkach CAN, czy nie trzeba, bo np. w wiązkach z NaviServis nie są skręcane-to wiem!? Jak ma być?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy robiąc samemu wiązkę do połączenia BT z Concertem II należy te dwa przewody CAN skręcać ze sobą, jak w innych wiązkach CAN, czy nie trzeba, bo np. w wiązkach z NaviServis nie są skręcane-to wiem!? Jak ma być?!

Tak muszą być skręcone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy robiąc samemu wiązkę do połączenia BT z Concertem II należy te dwa przewody CAN skręcać ze sobą, jak w innych wiązkach CAN, czy nie trzeba, bo np. w wiązkach z NaviServis nie są skręcane-to wiem!? Jak ma być?!

Tak muszą być skręcone

OK. Dzięki za potwierdzenie.

Wyłapałem z tego rooooooozległego bardzo tematu chyba sedno dla podłączeń (konkretnie zrobienia samemu wiązki) pomiędzy BT i RNS-E oraz BT i Concert II. Jeśli jest jakiś błąd, to dajcie znać poprawię. W skrócie połączenia wyglądają tak:

Jeśli jest to prawidłowa rozpiska, to może warto by ją dorzucić do pierwszego posta, aby nie szukać takich rozpisek poprzez ponad 100 stron?! Decyzja malika!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...