Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, dzięki :)


Dzisiaj wpadłem na genialny pomysł i otworzyłem tę dużą zaślepkę obok schowka i zobaczyłem co tam się kryje i widzę że dosyć głęboko jest schowana jakaś jakby dużo szara puszka i się zastanawiam czy jest szansa ze to jest ten moduł Bluetooth? Proszę o radę :-) jest ewentualnie instrukcja jak krok po kroku rozebrać schowek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to Muszę rozebrać jutro schowek i się zobaczy :-D czy to będzie moduł, czy nie to całe modzenie jest jak uzależnienie, przy czym ja to po prostu uwielbiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bt jest w czarnej puszce.

Raczej nie masz Bt.

VCDS nie wykrył żadnego modułu. Zobacz w lampce górnej czy masz mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za schowkiem zwykle sie go chowa jak jest dokladany. Ta jaka masz tam literke?

Tez kiedys pojechalem do goscia zakladac bt i po podpieciu na szybko zestawu nie moglem sie vcdsem polaczyc i sie okazalo ze ma fabrycznie wlozona, fajne takie niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,
w sumie to nie zależy mi na sterowaniu tel z RNS :)

Czy jeśli kupie podstawowy moduł z końcówką E to będę mógl jedynie odbierać i rozmawiać ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy jest sens inwestować w Q bo nie mam pewności czy działa to z Androidem :)

Mam moduł z konc. E za 50 zł :)
I jeśli będzie możliwość odbierania i rozłączania z RNS-E to w sumie tyle mi wystarczy :)
Ale jeśli mógłbym wybierać numer i przeglądać książke na andku to może bym się skusił na Q :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy jest sens inwestować w Q bo nie mam pewności czy działa to z Androidem :)

Mam moduł z konc. E za 50 zł :)

I jeśli będzie możliwość odbierania i rozłączania z RNS-E to w sumie tyle mi wystarczy :)

Ale jeśli mógłbym wybierać numer i przeglądać książke na andku to może bym się skusił na Q :)

W module E będziesz miał tylko napis "brak połączenia z twoim telefonem" nie będziesz miał nic w RNS-E o tym że masz BT - po prostu nie współpracuje. Nie musisz mieć Q żeby z Androidem współpracować, ja np. mam F i działa wszystko z 4.4.2 Kit Kat, myślę że w C też nie byłoby problemu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz moduł high to daje ci to książkę telefoniczną w rns-e i na fisie do tego połączenia odebrane i nie odebrane. Jeżeli chcesz korzystać tylko z telefonu podczas rozmów w m aucie to wystarczy modul D lub E. Był on montowany razem z Concert II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Panowie, ja mam C i smiga az milo z rns-em.

Smiga na anderoidzie 4.2.2 galaxy S4

Edytowane przez niestandardowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak muszę kupić ten moduł, ale z końcówką Q

Edytowane przez A4_Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł A i mam problem z Androidem 4.2 - telefon łączy się, ale od razu rozłącza... Dodam, że z wersją 2 działa bez najmniejszego problemu. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś moduł H ?? Jak on sobie radzi z nowym Andkiem.

3 posty wyzej napisane co i jak:facepalm:

Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) :thumbup1:

To tak w ramach odświeżenia widzę, że trochę ludzi się gubi w temacie. Pozwoliłem sobie przeszukać temat i znalazłem to cudowne powyższe zdanie od domina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...