Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

moduł BT znajduje się w podłodze gdzieś przy fotelu pasażera i czy jest konieczność zdemontowania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie. Ja demontowalem schowek. Tapicera do góry, dosc dobry dostep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w którym miejscu jest dokładnie ten moduł?

nie trzeba ani demontować schowka ani wyciągać fotela. Jak ściągniesz wszystkie boczki plastikowe i te przy progu to wystarczy że mocniej pociągniesz gąbkę z podłagą i zobaczysz czarne pudełko. Miejsce to centralnie pod nogami pasażera. Oczywiście jak zdemontujesz fotel i inne rupiecie to poprostu dostęp będziesz miał łatwiejszy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operacja udana, bez demontowania siedzenia i schowka, same plastiki pozciągane i dało radę się dostać, kodowanie i wszystko hula jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak jest podpinany mikrofon wiem wiem zaraz bedzie co za głupie pytanie ale.......... mój przypadek jest skomplikowany wiązkę samochodu mam pod Bluetooth ale bez części pod podsufitką . Dlatego przypuszczam ze wiązka u mnie kończy się na lewym słupku w którejś kostce i z niej powinno iść lewym słupkiem do lampki . Więc potrzebuje wiedzieć w które piny radia jest podpięty( bo przypuszczam że docelowo tam idzie) lub która kostka w lewym słupku i jakie kolory kabli .

chyba znalazłem 11 i 12 pin wtyczki Bluetooth ale potem idzie na lewy czy prawy słupek ?? no nic jutro jak rozbiorę to posprawdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co dokładnie dają adaptacje w kanale 130 (ustawienia czasu opóźnień dot. kompensacji opóźnień sprzętu audio oraz akustyki)

mam u siebie w b8 niefabryczne audio i od czasu do czasu ktoś narzeka e słyszy jakieś dziwne echo. Może w tym kanale powinienam coś podziałać.

I jeszcze jedno czy u was też jaki pada mocny deszcz, to mikrofon zbiera go i szumi u rozmówcy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem jak powinienem miec zakodowany modul, pomozecie?:

0011x22

00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE

1 - diagnostyka przez CAN

2 - kierownica wielofunkcyjna, diagnostyka przez CAN

3 - RNS-E, diagnostyka przez CAN

4 - kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez CAN

5 - diagnostyka przez K-line

6 - kierownica wielofunkcyjna, dianogstyka przez K-line

7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line

8 - kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez K-line

mam dokladanego rns-a kierownice multi i ori blutka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Domin mnie uprzedził. Daj znać, czy działa??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam takie błędy przy skanowaniu 77:

Address 77: Telephone Labels: 8E0-035-1xx-56.LBL

Controller:

Note: Excessive Comm Errors

Mam dokładany BT z literką H z 2006r, który hulał nominalnie po CAN.

Czy ten błąd komunikacji wynika z tego, że łączę się kablem Viaken KKL + VCDS-Lite?

Za słaby interface?

Kodowanie mam 0000622 pod MF (starego typu - przyciski na airbagu) i K-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi bluetooth wykrywa telefon tylko przy rozlaczeniu quadlocka do pierwszego ponownego uruchomienia auta, czy to cos z canami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe pytanko,już dawno derezałem bluetooth ale wrzuciłem go do schowka ,teraz zakupiłem obudowę i piankę i chciałbym przenieść go pod wykładzinę pasażera jak to jest w ori, wnioskuję że będę musiał wyciąć tą piankę z pod spodu wykładziny ale teraz pytanie w którym dokładnie od miejscu miał by być ,bardziej w strunę fotela czy przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe pytanko,już dawno derezałem bluetooth ale wrzuciłem go do schowka ,teraz zakupiłem obudowę i piankę i chciałbym przenieść go pod wykładzinę pasażera jak to jest w ori, wnioskuję że będę musiał wyciąć tą piankę z pod spodu wykładziny ale teraz pytanie w którym dokładnie od miejscu miał by być ,bardziej w strunę fotela czy przodu?

Od początku prowadnic fotela do załamania podłogi (tak mniej wiecej)

blut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE, mam ori blutka z koncowka C. Dolozylem RNS-a ( wczesniej byl chorus ) i nie mam ksiazki tel., ostatnich polaczen, itp Teraz pytanie. Czy musze wymieniac blutka na koncowke Q czy moze problem tkwi w czyms innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...