Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy nikt na śląsku/opolskie nie ma możliwości sprawdzić czy mój moduł jest sprawny w swoim samochodzie??

myślę, że zajmie to chwilę-a moja wdzięczność będzie bezgraniczna ;-):beer:

ja z chęcią pomogę ale we Wrocławiu :decayed: bierzesz kierowce ze sobą , pozwiedzasz piękny Wroclove i pomodzimy i popijemy :decayed::hi:

dzięki wielkie chopin ;-) - jak nikogo bliżej nie znajdę to wyląduje u Ciebie w któryś weekend :-)

a może ktoś wie, który pin w kostce jest "+", a który "-"??

jakbym podłączył na krótko to tel powinien go wyszukać jeśli jest sprawny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy nikt na śląsku/opolskie nie ma możliwości sprawdzić czy mój moduł jest sprawny w swoim samochodzie??

myślę, że zajmie to chwilę-a moja wdzięczność będzie bezgraniczna ;-):beer:

ja z chęcią pomogę ale we Wrocławiu :decayed: bierzesz kierowce ze sobą , pozwiedzasz piękny Wroclove i pomodzimy i popijemy :decayed::hi:

dzięki wielkie chopin ;-) - jak nikogo bliżej nie znajdę to wyląduje u Ciebie w któryś weekend :-)

a może ktoś wie, który pin w kostce jest "+", a który "-"??

jakbym podłączył na krótko to tel powinien go wyszukać jeśli jest sprawny??

Baton weź zobacz kiedy są spoty najbliżej Twojej miejscowości i napisz na stronie spotów z prośbą o to aby zabrał ktoś vaga i niech się podłączy w kanał 77 i sprawdzi co to tam siedzi u Ciebie. Być może masz blutka najprostszego w wersji D a poprostu jest wyłączony. bo tak byłoby najszybciej :hi:

a jak nie to ja zawsze z chęcią pomogie i zapraszam :decayed: Wrocław śliczne miasto i najlepszy browar w Polsce w podziemiach rynku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nikt na śląsku/opolskie nie ma możliwości sprawdzić czy mój moduł jest sprawny w swoim samochodzie??

myślę, że zajmie to chwilę-a moja wdzięczność będzie bezgraniczna ;-):beer:

ja z chęcią pomogę ale we Wrocławiu :decayed: bierzesz kierowce ze sobą , pozwiedzasz piękny Wroclove i pomodzimy i popijemy :decayed::hi:

dzięki wielkie chopin ;-) - jak nikogo bliżej nie znajdę to wyląduje u Ciebie w któryś weekend :-)

a może ktoś wie, który pin w kostce jest "+", a który "-"??

jakbym podłączył na krótko to tel powinien go wyszukać jeśli jest sprawny??

Baton weź zobacz kiedy są spoty najbliżej Twojej miejscowości i napisz na stronie spotów z prośbą o to aby zabrał ktoś vaga i niech się podłączy w kanał 77 i sprawdzi co to tam siedzi u Ciebie. Być może masz blutka najprostszego w wersji D a poprostu jest wyłączony. bo tak byłoby najszybciej :hi:

a jak nie to ja zawsze z chęcią pomogie i zapraszam :decayed: Wrocław śliczne miasto i najlepszy browar w Polsce w podziemiach rynku :decayed:

sęk w tym, że ten moduł to leżał w bagażniku ... ;-)na liście wyposażenia seryjnego też nie mam BT,wiązki żadnej nie mam przy rns-e, a pod fotelem pasażera też nic nie znalazłem-stary właściciel dorzucił to jako "gratis" i nie wiedział, czy działa...więc podejrzewam, że raczej nie-więc dla świętego spokoju wolałbym go sprawdzić zanim wpakuję się w koszty wiązki P&P itd...moduł ma oznaczenie 8P0 862 335 H...jeśli jest niesprawny to odpuszczam temat BT, a jeśli sprawny to zacznę kompletować potrzebne do tego moda części...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu wylaczania sie blutka mam galaxy s3 mini to samo raz po 2 minutach raz po pol godziny roznie ale to wina telefonu bo podlaczylem mokie stara N85 i wszystko jest dobrze nie wylacza sie i smiga oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak czytam ten temat i chce sie upewnić czy dobrze zrozumiałem.

Mam BT z koncówką 8P0 862 335 D instalacja fabryczna jest to podstawowa wersja bez książki telefonicznej z rns-e

Chciałbym podmienić moduł BT na jakiś bardziej rozbudowany.

1. Jaki polecacie cena do funkcjonalności. Tak żeby obsługiwał Samsunga S4 i Iphona 4

2. Czy po podmianie modułu to oprócz kodowania nowego coś trzeba jeszcze przelutowywać??

Teraz mam takie kodowanie 0001822

a Jak podmieniłbym moduły musiałbym mieć takie 0011822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak czytam ten temat i chce sie upewnić czy dobrze zrozumiałem.

Mam BT z koncówką 8P0 862 335 D instalacja fabryczna jest to podstawowa wersja bez książki telefonicznej z rns-e

Chciałbym podmienić moduł BT na jakiś bardziej rozbudowany.

1. Jaki polecacie cena do funkcjonalności. Tak żeby obsługiwał Samsunga S4 i Iphona 4

2. Czy po podmianie modułu to oprócz kodowania nowego coś trzeba jeszcze przelutowywać??

Teraz mam takie kodowanie 0001822

a Jak podmieniłbym moduły musiałbym mieć takie 0011822

Cena do funkcjonalności nie ma znaczenia. Ja mam H i śmiga ze wszystkim co dotychczas do niego podłączałem. Były i Nokie ( z nimi chyba najlepiej współpracował), był i BlackBerry, był i Samsung. Teraz mam Xperię S i też właściwie sprawuje się bez zarzutu. W zasadzie te z pełną funkcjonalnością nie różnią się od siebie chyba. Wydaje mi się, że wszystkie moduły z pełną funkcjonalnością będą w podobnej cenie. Wypada dobrze poszukać, żeby znaleźć tanio. Choć jak to z używanymi częściami, zawsze jest ryzyko, że coś nim nie tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł F i bardzo mi ładnie współpracuje z RNS-E i Samsungiem Galaxy S4 (na wszystkich po kolei softach jakie miałem 4.2.2, 4.3 i mam 4.4.2):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa podmiany mojego modułu D na Q lub F trzeba coś z kabelkami mieszać czy tylko plug koduj & play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pług&Play + kodowanie. Tak było u mnie i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem po modzie BT w swoim B6. Mod BT to wersja D a współpracuje z Concertem II.

Po kodowaniu pojawił się numer dzwoniącego na FISie zamiast napisu PHONE. Niestety książki telefonicznej nie zassał (Galaxy Nexus, 4.3 JB), żadne parowanie, wyłączanie, kopiowanie kontaktów na SIM, wymuszenie przesłania kontaktów prze BT nie działają. Nie chce wyświetlać nazwy kontaktu, pokazuje sam numer.

Jeszcze mała uwaga do przewodów z allegro - od znanego producenta. Nie wiem czy ja mam takiego pecha ale moja wtyka do BT była źle złożona, tzn sam wtyk ma dwa rzędy pinów a w module BT sa trzy rzędy. Żeby to działało, sama wtyka może "wjechać" w obudowe na szynie z jednej lub drugien strony - czyli albo obsłuży w gnieździe rząd 1 i 2 albo 2 i 3. W każdym razie moja wtyka była źle złożona, obsługiwała nie ten rząd co trzeba - i w efekcie podlaczenia 12+ i masy poleciał bezpiecznik 20A od radia. Niestety zanim spalił się bezpiecznik, zwarcie uszkodziło cieniutkie przewody zasilające w kablu ... :shock3: dobrze że tylko to poleciało a nie cały mod BT, z radeim i połową elektroniki w samochodzie...

Ekhm, i tu biję się w pierś, nie zrobiłem foty w jaki sposób ma wyglądać prawidłowe ułożenie wtyki. Ale jeśli w najbliższym czasie będe rozbierał schowek to postaram się o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale w poprzednich postach działa ta funkcja nawet na wersjach low.... Jest jakaś opcja aby zresetować ustawienia BTka?

Zaznaczam że nie mam multikierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, wiesz co nie wiem.ja.tylko high montowalem. Chyba takiej opcji to nie ma, poprostu kluczyk wyjmij i to powinno cos pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma może ktoś z Was taki problem. Chodzi o to że po połączeniu się telefonu z BT, radio zaczyna odtwarzać muzykę z CD od początku płyty. Nie zawsze tak się dzieje, ale jest to wkurzające. Dodam że BT podłączony do Concerta II, normalnie radyjko zaczyna odtwarzać od momentu, w którym skończyliśmy słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale w poprzednich postach działa ta funkcja nawet na wersjach low.... Jest jakaś opcja aby zresetować ustawienia BTka?

Zaznaczam że nie mam multikierownicy

kto Ci takich głupot naopowiadał ? jak jest wersja low to nie zassa kontaktów choćbyś nie wiem co zrobił. Może ktoś miał naklejkę D a zmieniony soft w środku. JA na początku kupiłem D i bardzo szybko potem kupiłem inny w wersji High i teraz wszystko zasysa :hi:reasumując jak chcesz mieć kontakty na fisie żeby się wyświetlały musisz mieć moduł High. Jak mi pokażesz moduł D który zasysa kontakty do fisa stawiam krate browca od ręki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie mam u siebie w A3 8P 2007r BT z nr 8P0 862 335 H wszystko gra tylko nie chce mi zrzucic kontaktow na rns-e dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale w poprzednich postach działa ta funkcja nawet na wersjach low.... Jest jakaś opcja aby zresetować ustawienia BTka?

Zaznaczam że nie mam multikierownicy

kto Ci takich głupot naopowiadał ? jak jest wersja low to nie zassa kontaktów choćbyś nie wiem co zrobił. Może ktoś miał naklejkę D a zmieniony soft w środku. JA na początku kupiłem D i bardzo szybko potem kupiłem inny w wersji High i teraz wszystko zasysa :hi:reasumując jak chcesz mieć kontakty na fisie żeby się wyświetlały musisz mieć moduł High. Jak mi pokażesz moduł D który zasysa kontakty do fisa stawiam krate browca od ręki :decayed:

to ide pakowac stary moduł D biere stara nokie i mam klatke browca :decayed:

Ja miałem D jak miałem Concerta i z Samsunga S4 (wtedy Andek 4.2.2) czytał kontakty jak były na SIM, z tym że czytał je tylko w jedną stronę czyli przy przeszukiwaniu z MF i wybieraniu nr-ów (dzwonieniu), ale jak ktoś do mnie dzwonił to był wyświetlany sam nr telefonu

Witam Panowie i Panie mam u siebie w A3 8P 2007r BT z nr 8P0 862 335 H wszystko gra tylko nie chce mi zrzucic kontaktow na rns-e dlaczego?

Chyba jak większość w złym miejscu szukasz kontaktów w RNS-E. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index73.html#post4080794 :wink: Lub masz telefon z nietypowym systemem, ale raczej to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale w poprzednich postach działa ta funkcja nawet na wersjach low.... Jest jakaś opcja aby zresetować ustawienia BTka?

Zaznaczam że nie mam multikierownicy

kto Ci takich głupot naopowiadał ? jak jest wersja low to nie zassa kontaktów choćbyś nie wiem co zrobił. Może ktoś miał naklejkę D a zmieniony soft w środku. JA na początku kupiłem D i bardzo szybko potem kupiłem inny w wersji High i teraz wszystko zasysa :hi:reasumując jak chcesz mieć kontakty na fisie żeby się wyświetlały musisz mieć moduł High. Jak mi pokażesz moduł D który zasysa kontakty do fisa stawiam krate browca od ręki :decayed:

to ide pakowac stary moduł D biere stara nokie i mam klatke browca :decayed:

Ja miałem D jak miałem Concerta i z Samsunga S4 (wtedy Andek 4.2.2) czytał kontakty jak były na SIM, z tym że czytał je tylko w jedną stronę czyli przy przeszukiwaniu z MF i wybieraniu nr-ów (dzwonieniu), ale jak ktoś do mnie dzwonił to był wyświetlany sam nr telefonu

Witam Panowie i Panie mam u siebie w A3 8P 2007r BT z nr 8P0 862 335 H wszystko gra tylko nie chce mi zrzucic kontaktow na rns-e dlaczego?

Chyba jak większość w złym miejscu szukasz kontaktów w RNS-E. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index73.html#post4080794 :wink: Lub masz telefon z nietypowym systemem, ale raczej to pierwsze.

Doniu chodziło o to co napisał Slawek ze moduł D w wersji low nie czytal kontaktow z telefonu tylko z sim i nie wyświetlał nazwy dzwoniącego. a przeciez większość kontaktów teraz jest w pamięci telefonu bo na sim nie zapiszesz pelnej nazwy i masz ograniczoną ilość kontaktów do zapisania. wiec uzytkkwanie modułu D w moim przypadku bylo bardzo uciążliwe gdyz i tak musialem sprawdzac kto dzwoni i nie mialem 3/4 kontaktów :thumbdown: a co do browca to chyba nie musze przypominać o zaproszeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - jednak troche działą a troche nie działa, nie doczytałeś mojego pierwszego posta do końca - napisałem że skopiowałem kontakty na SIM.

Ok - jak zresetowac BT tak żeby zapytał ponownie o scięgnięcie kontaktów?

Dodam że jakieś przekręcanie kluczyka zapłonu, parowanie i rozparowywanie już przerabiałem. Poprostu łączy się na nowo i nie pyta o książke. - przypomne - mod D, narazie taki - inny będzie może jak będe miał RNSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...