Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam sie kompletnie na elektryce, tylko podstawy ale czy nie powinno sie zamienic szarego przewodu w miejsce zaznaczone? na wyciszenie?

wedlug rozpiski jest tak:

822E4zu.jpg

a masz tak:

U5sczST.jpg

a ja w rnsie mam jak zaznaczylem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz tak się zastanawiam piny w czerwonej wtyczce zostały przepiete na tel bo były na nawi a co z szarym powinien pójść na mute czy to obojętne?? w drugim a4 mam podpięte tylko te dwa kable na tel i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpiąłeś napęd navi w bagażniku, to tu może taka mała podpowiedź: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/index45.html#post2279157 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpiąłeś napęd navi w bagażniku, to tu może taka mała podpowiedź: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/index45.html#post2279157 :wink:

wielkie dzięki to chyba to :) jutro sprawdzę

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

czyli takiej wtyczki mam szukać po lewej w bagażniku ??

ef202e1df16ea851gen.jpg

a od czego jest ta ?

IMAG1650.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem około 30 stron z tematu, więcej nie dałem rady. Czy w module o oznaczeniu z końcówką M lub E lub F lub G jest możliwość sterowania telefonem z RNS-e? Mam podstawowy moduł i możliwość tylko na fisie. Przepraszam jeżeli to gdzie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że kolego miałeś do czynienia z pozostałymi modułami. Czemu w taki razie polecany jest głównie o literce Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moduł z literką końcową M ma na 100% funkcję sterowania telefonem z RNS-e! ?? i moim oczom po zakodowaniu Vagiem ukaże widok

IMG_4913.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam moduł H, wszystko pięknie pokodowałem i śmiga, ale nie pokazuje mi nazwy kontaktu przy poł. przychodzących, da sie to jakoś zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H i Q to takie popularniejsze, tak mialem do czynienia juz chyba ze wszystkimi 8P0

Jedeń gosciu z forum twierdzi że Q i H maja takie same mozliwosci , mozesz to potwierdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ziom

Podziękował :wink:

Pany , w jaki sposob przymocowywaliscie bluta nap schowkiem aby byl on tam bezpiecznie umiejscowiony i nie latał podczas jazdy ? Prosze o wszelkie info bo chciałbym w weekend ruszyc z tematem . Z góry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiekszosc tam kladzie tez tak chciale ale okazalo sie zexmam skrzynke pod siedzeniem wiec dalem to tam. Na twoim miejscu sprawdzil bym czy nie masz czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka jest np jak masz handsfree Nokia fabryczny. Ja tak mialem.

Ale pewnie można wyrezac na nią miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...