Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz - jednak troche działą a troche nie działa, nie doczytałeś mojego pierwszego posta do końca - napisałem że skopiowałem kontakty na SIM.

Ok - jak zresetowac BT tak żeby zapytał ponownie o scięgnięcie kontaktów?

Dodam że jakieś przekręcanie kluczyka zapłonu, parowanie i rozparowywanie już przerabiałem. Poprostu łączy się na nowo i nie pyta o książke. - przypomne - mod D, narazie taki - inny będzie może jak będe miał RNSa

Ja t robilem przez sparowanie innego telefonu, nastepnie modul sciagal z niego kontakty i czyscil istniejace, a potem znowu parowal ze swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzisz - jednak troche działą a troche nie działa, nie doczytałeś mojego pierwszego posta do końca - napisałem że skopiowałem kontakty na SIM.

Ok - jak zresetowac BT tak żeby zapytał ponownie o scięgnięcie kontaktów?

Dodam że jakieś przekręcanie kluczyka zapłonu, parowanie i rozparowywanie już przerabiałem. Poprostu łączy się na nowo i nie pyta o książke. - przypomne - mod D, narazie taki - inny będzie może jak będe miał RNSa

a można też przez przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych i wtedy też na nowo bedzie prosił o pin i parowanie. Przy okazji wyczyścisz troszku andka i będzie troche szybciej działał :D tylko zgrać trzeba najpierw wsio co potrzebne i kontakty do chmury albo sparować z gmailem :hi: (to tak już z doswiadczenia - bo robiłem u siebie czyszczenie fona i sie okazało że wszystko na nowo zaczął prosić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba prościej będzie sparować kolejne telefony, żeby ten pierwszy został usunięty z pamięci modułu.

PS. HTC Desire - od razu pyta czy ściągnąć książkę i połączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak miałem moduł D to on nigdy nie pytał o kontakty. Inne Q H C F M (takie testowalem) za każdym razem gdy paruje telefon pyta o kontakty. Wiec tylko potrzeba usunąć w telefonie zapisane urządzenia bluetooth i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo po zamontowaniu rns-e i kierownicy multifunkcyjnej, mam pytanie jak sprawdzić moduł BT mam oryginalnie zamontowany, a nie chcę rozbierać tapicerki, czy da się sprawdzić Vag Com (jaki kanał),

łączność telefonu z BT jest, niestety woła o przeniesienie kontaktów lecz tego nie robi, z kiery nie mogę wybierać kontaktów ani kończyć połączeń, a na rns-e wyświetla mi komunikat włóż kartę sim. Oryginalnie miałem telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo po zamontowaniu rns-e i kierownicy multifunkcyjnej, mam pytanie jak sprawdzić moduł BT mam oryginalnie zamontowany, a nie chcę rozbierać tapicerki, czy da się sprawdzić Vag Com (jaki kanał),

łączność telefonu z BT jest, niestety woła o przeniesienie kontaktów lecz tego nie robi, z kiery nie mogę wybierać kontaktów ani kończyć połączeń, a na rns-e wyświetla mi komunikat włóż kartę sim. Oryginalnie miałem telefon.

Jeżeli miałeś oryginalnie moduł to za pewne jest D (chyba że ktoś zmienił). W B6 nie było modułów w wersji High. Próbuj kilka razy połączyć się z modułem, rozłączaj kabel i resetuj program. Za którymś razem powinno pójść (u mnie tez jest problem z połączeniem ale raz na kilka razy udaje mi się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat tego modułu 8P0862335C jeśli bym chciał wymienić, będzie lepszy od tego co mam z literką d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat tego modułu 8P0862335C jeśli bym chciał wymienić, będzie lepszy od tego co mam z literką d?

bierz Q i będziesz miał święty spokój:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat tego modułu 8P0862335C jeśli bym chciał wymienić, będzie lepszy od tego co mam z literką d?

Kolego bierz bez problemu C i nawet nie szukaj Q. Miałem H C M Q i wszystkie mają te same funkcje i łączą sie identycznie. C łączy sie bez problemu z Androidem i Symbianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy te moduły podejdą do A6 C5 czy tam muszą być moduły z innymi numerami. Mam na myśli podłączenie pod RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdg etki nie podchodza

Hmm, w końcu znalazłem informacje na forum A6 i pasują modły do RNS-E o tych samych numerach co do B6. Trzeba spróbować inaczej się nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, kolega z forum A6 założył do RNS-E moduł z literka H i wszystko śmiga jak należy:

Wyrwiząb napisał/a:

krysti napisał/a:

Mam juz zamowiony moduł 8P0 862 335 H MY 2007.5 (Europe) wraz z wiązką.

W tym tygodniu bedzie rezanie :) .

Dam znac jak poszło

I jak poszło? też jestem zainteresowany :)

Zestaw zamontowany i wszystko śmiga z samsungiem WAVE.

Jakość rozmów bardzo dobra.

Mikrofon miałem firmowy.

To jest cytat a forum A6. Jakby ktoś miał na zbyciu moduł w wersji High to jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś udało mi się połączyć z moim modułem BT, mam z literką D, oczywiście zrobiłem kodowanie i ku mojemu ździwieniu zassało mi książkę telefoniczną z samsunga s3, ale niestety nie łączy mi się z rns-e.

moje pytanie czy jak zmienie moduł z literką C to połączenie z rns-e będzie bez problemu? (moduł BT Z literką C już w drodze do mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś udało mi się połączyć z moim modułem BT, mam z literką D, oczywiście zrobiłem kodowanie i ku mojemu ździwieniu zassało mi książkę telefoniczną z samsunga s3, ale niestety nie łączy mi się z rns-e.

moje pytanie czy jak zmienie moduł z literką C to połączenie z rns-e będzie bez problemu? (moduł BT Z literką C już w drodze do mnie).

Wszystko będzie OK. Mam taki sam i śmiga mi RNS-E elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...