Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ile z tym roboty, a tak jak masz zmieniare i schowasz blutka za nia to nawet potem nie trzeba sciagac schowka zeby sie do niego dostac, tylko wyciagasz zmieniare i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Racja. Doby dostęp to fakt.

Kwestia tylko jak często odkręcasz schowek np do odgrzybiania klimy. Jesli zlecasz to komuś raz do roku to trzeba uprzedzić, że jest tam moduł i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jest w tym ze mam najprostszy schowek i nie mam zmieniary , pod fotelem nie mam blutka bo sprawdzałem natomiast wiązke mam przygotowana natyle zeby zamontowac go nad schwkiem . Chyba tak jak to zrobił Malik. Nie wiem natomiast jak on tam się trzyma , jak usztywnić antenkę aby nic jej sie nie stało [ moze wejdzie razem z tą pianką w który jest opatulony] ?

Edytowane przez mastapi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób jakąś puszkę, tak aby moduł był chroniony i będzie ok. Albo zmień wiązkę na dłuższą i rezaj pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-8e-obudowa-komputera-8e0035619-i4498909797.html

35 zł na allegro to niedużo. Może brakować gąbki w środku która w ASO nie jest tania ale przynajmniej masz ori zrobione a nie upychasz po kątach auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, spotkaliscie sie z czyms takim ze auto wyposazone w chorusa ma kostke od blutka ( 3 piny )? a blutka nie ma, rns-a tez nie ma, a antene na dachu ma. walek jakis? bylo i sie zmylo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moze być przyczyną ,ze raz podczas połączenia pokazuje nazwe osoby która do mnie dzwoni a raz pokauje się tylko numer??nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak się dzieje jak mam zablokowany telefon to nie widać nazw jak tylko odblokuję telefon pojawiają sie nazwy. Zobacz czy u ciebie tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie jest link do wspieranych urządzeń. Nie udało mi się jednak doczytać, czy wspierana jest np Z2.

Muszę sobie zainstalować moduł bluetooth, aby aktywować guzik "mode", aby móc przełączać tryby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory najnowsze smartfony dzialaly wiec i Z2 powinno? Daj znac jesli z jakiegos powodu nie bedzie bo bede niedlugo zmienial Z1 na Z2

Przypomnialo mi sie ze kumpel ma Z2 nie skarzyl sie zeby mu nie dzialalo a tez na bt 8P0 i rnse

Edytowane przez turbobastard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie, że zabiorę się z modzik dopiero :naughty:

ostatnio zrobiłem kierownicę, trzeba czekać na wypłatę, i zbierać na moduł BT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerzućmy się na pw, nie będziemy robić tutaj śmietnika :decayed:

Bieniek ma BT, jak będę u niego, to może :naughty: pozwoli mi spróbować czy Z2 w ogóle działa z tym modułem :decayed:

Edytowane przez A4_Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie jest link do wspieranych urządzeń. Nie udało mi się jednak doczytać, czy wspierana jest np Z2.

Muszę sobie zainstalować moduł bluetooth, aby aktywować guzik "mode", aby móc przełączać tryby :)

przyciskiem "mode" włączasz/wyłączasz książke tel, nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...