Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Ostatnio zainteresowałem się jak zamontować bluetooth do a3 8P 2007r i z ciekawości sprawdzam VCDSem bo kiedyś w desce był wmontowany uchwyt na tel. który wywaliłem.

Na początku tematu odnalazłem model modułu i tu jest szczęście w nieszczęściu bo mam moduł :

8P0 862 335 K (MY 2008) [Europa, firmware 0340] -> uszkodzony soft (=unikać)

Tel (Nokia N8) łączy się z modułem tylko że wyskakuje błąd.

Jakie są teraz opcje ? totalnie to nie działa ? idzie to jakoś reanimować?

Jak się objawiają uszkodzenia softu ?

Auto co jakiś czas jeździ do DE i kiedyś była akcja serwisowa na pompowtryski, skoro w niej uczestniczyło po gwarancji to może jest możliwość wymiany modułu na taki z nie uszkodzonym softem ?( wiem że polskie serwisy olewają akcje serwisowe a w DE zaś jest odwrotnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blutek zamontowany. Nie obyło się bez kodowania kiery, RNSe i licznika - tu oczywiście Domin pomógł :hi: Co do montażu, to znalazł miejsce w schowku, może kiedyś gdzieś indziej go ulokuję :) Co do podłączenia, to poza mikrofonem wszystko brałem z przejściówki quadlock, pod fotelem coś nie trybiło i nie widział vcds blutka, dlatego zaryzykowałem i złapałem z przejściówki. Wszystko bangla jak należy :wink:

Generalnie super sprawa. Z tych wszystkich modów, to akurat ten jest wg mnie najbardziej przydatny :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero teraz zauważyłem. Nie wyświetla mi nazwy osoby dzwoniącej, tylko sam nr. Gdzieś to było rozwiązane, ale nie mogę znaleźć tej strony. Dodam, że nr. zaczyna się od +48606....

Oczywiście w kontaktach nr jest zapisany....

Poradzicie coś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady. Kumpel kupil dzis a4 b7 i ma modul bt z rnse telefon laczy sie z bt slychac rozmowce ale nie slychac "mnie" wychodzi na to ze cos nie trybi mikrofon chyba . Gdzie najlepiej to sprawdzic i jak. Mic jest kolo podswietlenia w podsuficie i kabel leci do bt za schowkiem? Czyli mozliwe ze problem jest na tym polaczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzieś czytałem że pod podłogą siedzenie pasażera pakowali BT. A jak już by tam był to żeby się dostać do niego to trzeba demontować siedzisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady. Kumpel kupil dzis a4 b7 i ma modul bt z rnse telefon laczy sie z bt slychac rozmowce ale nie slychac "mnie" wychodzi na to ze cos nie trybi mikrofon chyba . Gdzie najlepiej to sprawdzic i jak. Mic jest kolo podswietlenia w podsuficie i kabel leci do bt za schowkiem? Czyli mozliwe ze problem jest na tym polaczeniu?

JA MIAŁEM IDENTYCZNIE

PROBLEM TKWIŁ W KABLACH ZA RADIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kiedys cos modził z innym radiem i pomieszał kable a jak wsadziłem oryginalne radio to zaczał sie problem z bluetooth elektryk mi to naprawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł bluetooth Q działa pod samsung galaxy s4?

Na 100%. To jeden z najwyższych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi: Mam dwa pytania odnośnie bluetooth.

Posiadam instalację fabryczną:

1. Wymieniając obecny moduł na nowszy konieczna jest zmiana kodowania? Czy wszystko zostaje tak jak było?

2. Czy moduł 8P0 862 335 Q będzie obsługiwać iPhone'a 6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...