Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .


CZIKITA

Jak się podoba CZIKITA ?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się podoba CZIKITA ?



Rekomendowane odpowiedzi

A4 b5 CZIKITA :banan:

Chip

felunek 17 BBS

przyciema

Intercooler

wycięty Katalizator

likwidacja chromów

lifting wnętrza

modyfikacje mechaniczne i elektryczne

img9501xx2cccrs.jpg

img9481xcc.jpg

mmmm4.jpg

mmmm2p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b5 CZIKITA :banan:

Chip

felunek 17 BBS

przyciema

Intercooler

wycięty Katalizator

likwidacja chromów

lifting wnętrza

modyfikacje mechaniczne i elektryczne

http://img818.imageshack.us/img818/4383/img9501xx2cccrs.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/6383/img9481xcc.jpg

http://img513.imageshack.us/img513/467/mmmm4.jpg

http://img846.imageshack.us/img846/359/mmmm2p.jpg

cudo, daje dyszke i zapraszam do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sobie samemu w ankiecie dać (podoba mi się):polew::polew::polew:

:polew: :polew:

Nie podoba mi się, środek porażka - wiocha.pl, oceniłem i tyle. Jedynie ten grill jakoś wpadł mi w oko.. Ale jakby nie patrzeć powodzenia w dalszej zabawie. Tylko Calibry z tego nie zrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi się nie podobało to bym ankiety nie nie pasuje to możecie spier... na redtub-a nikt nie kazuje tego oglądać ani głosować :banan:

hola hola tak się odnosisz do kolegów z forum?:thumbdown:

:ban:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się tylko do tych którzy jadą pomnie a do reszty nic niemam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: albo go obniz i moze zyska uroku a jesli nie to wypad z tymi felami moga byc biale lecz wzor nie zabardzo i lampy przednie wymien ale tylko poliftowe zadne inne.Mysle ze wtedy bedzie poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 'optycznieRS4' to chyba troche na wyrost,

tylko przedni zderzak? i nie mow ze to laminat?

a gdzie tyl? gdzie progi, gril?

kolor auta fajny - zolty,

felga spoko, a czy akurat musiala być biała? (rozumiem ze jest to trendy "taka moda- na białe wstawki")

no dobra jak juz jest to niech bedzie

pasuje do bialej ramki grila,

ale wnetrze to haos kolorów,

fakt teoretycznie i praktycznie; kolory zolty-pomaranczowy-czerwony pasują do siebie, ciepłe barwy,

ale wg mnie brakło 'smaczku",

zólte kratki od nawiewu , mnie przerażają,

i ta "skora" na fotelach, coś słabo naciagnieta,

tylnią kanape tez masz wtakich barwach czy tylko przod?

wg mnie lepiej by wygladała ze zwyklym oryginalnym zderzakiem,

ramka biala, felga biala spoko,

i srodek (fotele, kanapy - całe lub srodki to co teraz jest kolorowe, w alcantare, lub skore z dziurkami, kiera, reczny mieszek biegow) jeden kolor bialy , lub żólty ale wtedy bym zrezygnował w białych zewnetrznych 'wstawek',

Ale ok, Twój pojazd, robisz jak chcesz,

i nie zrozum mnie źle' ja po Tobie nie jade' tylko oceniam samochod,

jak go widze tak go 'pisze'

Ogólnie to szacunek za włożony czas i prace na modyfikacje ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz tak jak pisałem ja bym widział zderzak od S4 dokładki w kolor i będzie OK. Daje plus za odwagę. Wnętrze jest bardzie kontrowersyjne ale nie każdy musi mieć wszystko ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zespolone znacznie poprawiłyby wyglad, podobaja mi sie wskazniki w miejscu popielniczki zrob fotke samych wskazników bo trzeba zagladac zza kierownicy :grin:, zółte kratki na desce mi sie nie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedni zderzak ma zostać to obowiązkowo progi i tylny zderzak od S-ki. Siatki wymień na coś takiego CZARNA Siatka Alu Tuningowa 25x100 cm- Duży Kamei (2473608650) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , są też plastikowe siatki kamei, zapewne znajdziesz na allegro. Chodzi o to żeby była czarna i miała duże otwory. Felgi jeśli mają zostać białe to przynajmniej śruby na żółto albo na czarno bo czerwony mi jakoś tu nie leży. Ewentualnie czarna felga i żółte śruby. Do tego gwint, lampy poliftowe przód i tył, lusterka w czarny mat. Jeśli biały grill zostaje to można pomyśleć o masce albo dachu w czarnym macie i będzie kosa :banan: Co do środka to wszystkie dekory na żółto, ewentualnie wszystko co jest teraz żółte na biało razem z dekorami jeśli białe elementy na zewnątrz zostają, kratki z powrotem na czarno. Fotele poprawić i środek albo jednolity żółty albo biały. Albo chociaż poprawić to obszycie. Kolorowe przyciski mi się podobają (ale lepiej by wyglądały przy jednolitych fotelach i dekorach w kolorach żółty, pomarańczowy i czerwony) Taka jest moja wizja.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można pomyśleć o masce albo dachu w czarnym macie i będzie kosa :banan:

Chyba osa :kox:

Wydaje mi się że kolega usiłuje znaleźć swój styl i testuje różne rozwiązania "na żywca" :wink:

Ten biały do żółtego nawet mi pasuje, ale wzór i rozmiar felgi już nie bardzo. Można postarać się te 2 kolory jakoś bardziej od siebie uzależnić ale proponuję koledze najpierw jakieś VT przed ewentualnym wylaniem wiadra farby na auto (żart) :naughty:

Przedni zderzak zupełnie nie klei się do reszty auta.

Może coś z tego wyjdzie jeśli właściciel zacznie wprowadzać zmiany w trochę bardziej "przemyślany" sposób. Potencjał jest, ale puki co jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIVE IS LIKE :decayed:

A FART :grin:

Szacun za prace i swój styl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Chciałeś pokazać jakiś swój styl ale Ci nie wyszło, trochę przekombinowałeś (chociaż według mnie więcej w tym szpanu i lansu niż próby pokazania własnego stylu). Nie mniej jest to Twoje auto i nie będę jak koledzy wyżej mówił Ci co masz pozmieniać. Grunt, że Tobie się podoba :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...