Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ma ktoś może namierzone PL napisy do Elementary S02E09??:whistling:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja chodz ogladalem,to przerabiam to juz drugi razmillennium - Szukaj - Kinomaniak.tv

:thumbup1:

Opublikowano

Widział ktoś to ??? Warto ???

7525275_3zxzos.jpg

Opublikowano

Wyscig

fantastyczne kino

polecam - mi sie podobalo, mlodej i dwojce moich gwiazdorow

swietny film

Opublikowano

Byłem wczoraj, powiem szczerze, że d..py nie urywa, zanudzić się nie zanudziłem, ale chyba powinienem pójść na Kapitana Phillipsa.

Przez godzinkę nawet półtorej za dużo się w filmie nie dzieje, dopiero pod koniec filmu zaczyna wszystko przyspieszać.

Moim zdaniem tylko dla fanatyków pierwszej części.

Opublikowano

mam podobne odczucia do Igrzysk Śmierci II - ok, ale bez szału, mogłem iść na "Wyścig"... :thumbdown:

Opublikowano

Jak ktoś lubi tematy ochrony środowiska i dużych korporacji to polecam :thumbup1:

Opublikowano

Byłem wczoraj, powiem szczerze, że d..py nie urywa, zanudzić się nie zanudziłem, ale chyba powinienem pójść na Kapitana Phillipsa.

Przez godzinkę nawet półtorej za dużo się w filmie nie dzieje, dopiero pod koniec filmu zaczyna wszystko przyspieszać.

Moim zdaniem tylko dla fanatyków pierwszej części.

takie samo zdanie mam film sie zaczyna ...jak sie konczy :wink: nie żałuję ale jak sie porównuje do wyścigu to wyścig to rewelacyjny film a Igrzyska to średniak.

Opublikowano

Byłem wczoraj na Don Jon-ie dobry film z prostym przesłaniem :decayed: dużo :jerk: polecam 1-10 daje 7 . Jak ktoś widział i wie czym on tam jeździł ? wygląda mi na camaro ale nie mogę w necie takiego modelu znaleźć :kwasny:

Opublikowano

abepyza6.jpg

Lipa ... nie polecam... zrobiłem off po 40 minutach

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
mam podobne odczucia do Igrzysk Śmierci II - ok, ale bez szału, mogłem iść na "Wyścig"... :thumbdown:

Ja właśnie wybrałem Wyścig w sumie z ostatnim gwizdkiem i powiem ze zaje....film.

Ryk F1 jest jak na realu.

Nie polecam filmu dla kobiet bo dla nich będzie za głośno:decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

To może być fajne:

Pod Mocnym Aniołem (2013) - Filmweb

Opublikowano

Duża strata,bez niego kolejni szybcy to już nie będzie to....

Opublikowano

obejrzałem wczoraj wieczorem ,,Hours" z Paulem Walkerem, świetny film, byłem pod wrażeniem że Walker umie tak przejmująco zagrać. Bo nie znałem go z innych filmów poza serią Szybkich i Wściekłych.

teraz spijam poranną kawkę przed wykopem i widzę wiadomość, że aktor miał wypadek i zmarł:/ przykro i wielka szkoda...

Opublikowano

Ciekawe ile mieli na budziku ... 200 ? Pewnie w tych granicach...

Opublikowano

Thor - fajny, ale jakoś tak bez szału

Igrzyska śmierci - totalnie bez szału, zaskoczyło mnie zakończenie, pewnie będzie 3 część :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.