Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Looper - kwestia gustu, zresztą jak ze wszystkim. Jak dla mnie dobry, może dla niektórych nizrozumiały ;-P

Ted - dobra komedyja.

Mroczny Rycerz - już któryś raz słyszę, czytam że niby za długi. A jakby był krótszy, niedopowiedziany to były by krzyki i marudzenie w drugą stronę. Jak dla mnie film też dobry, bardzo dobry. Nawet byłem w kinie, a to już coś, hahahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

No bo chyba o to chodzi? Teksty miśka są polewkowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi w tym filmie nie wiem co innym się nie podoba jak jest niezły polew w tym filmie.

Dziś się pojawił Mroczny Rycerz powstaje w HD :naughty:

Mroczny-rycerz-powstaje-Edycja-specjalna-2-Blu-ray_Ok%C4%B9%E2%80%9Aadka-tr%C4%82%C5%82jwymiarowa_3D_oryginal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi w tym filmie nie wiem co innym się nie podoba jak jest niezły polew w tym filmie.

Dziś się pojawił Mroczny Rycerz powstaje w HD :naughty:

http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2012/11/Mroczny-rycerz-powstaje-Edycja-specjalna-2-Blu-ray_Ok%C4%B9%E2%80%9Aadka-tr%C4%82%C5%82jwymiarowa_3D_oryginal.jpg

Nie bo wczoraj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsza cześć z ostatnich Batmanow z Bale'em.

Prawie 3h filmu zleciało momentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

No bo chyba o to chodzi? Teksty miśka są polewkowe ;-)

Teksty może i dobre, pomysł na film również. Najsłabsza niestety fabuła, taka dla młodzieży z gimnazjum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TED-a obejrzalem normalnie kupa z gownem,jakby nie teksty z przeklenstwami to wogole niebylo by sie z czego smiac.....

No bo chyba o to chodzi? Teksty miśka są polewkowe ;-)

Teksty może i dobre, pomysł na film również. Najsłabsza niestety fabuła, taka dla młodzieży z gimnazjum...

A która komedia z ostatnich czasów wypadła jakoś lepiej? American Pie? Czy może Dyktator? Sztos 2? (dno moim zdaniem, jak i Faceci w czerni, których wyłączyłem po 5 minutach :facepalm:)

Jeśli dobra komedia to proponuję:

Carnage -

W miarę dobra

21 Jump Street - 21 Jump Street - Official Trailer 2012 (HD) - YouTube

I romantyczna, ale moim zdaniem daje radę, poza tym gra aktorska Ewana McGregora daje radę :wink:

Salmon fishing in the Yemen -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na tym ostatnim Zmierzchu bo musiałem :decayed: i jedynie fajnie się napierdzielali pod koniec z kundlami i głowy pourywane latały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na tym ostatnim Zmierzchu bo musiałem :decayed: i jedynie fajnie się napierdzielali pod koniec z kundlami i głowy pourywane latały :decayed:

ja też będę musiał na to iść (gorsza strona bycia w związku :decayed: ) i nie wiem jak to zniosę :doh:

był ktoś na "Atlas chmur"? chyba jeden z lepszych tytułów w tym roku :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...