Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi s4 ... 4XX w drodze:)


kowal0077

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie jak wyzej, zrobisz turba i ogien. Ja sie spotkalem ze autem kupionym w salonie w niemczech, serwisowanie i 140tys na budziku wyjebalo uszczelke,malutki wzer i weze puchly, wkoncu czesci mechaniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak wyzej, zrobisz turba i ogien. Ja sie spotkalem ze autem kupionym w salonie w niemczech, serwisowanie i 140tys na budziku wyjebalo uszczelke,malutki wzer i weze puchly, wkoncu czesci mechaniczne

takie samo mam zdanie na ten temat:)

mechanika w każdym aucie może paść nawet tym co wyjechało nie dawno z salonu..:)

ja to doskonale rozumiem i się tym nie przejmuje:)

R perfomance będzie ogarniał mechanikę więc obaw nie mam

ps. dziękuję za wsparcie;)

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

już tytuł poprawiony.. mam nadzieję, że nikt nie będzie się czepiał .. że igła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.

bo już miałem pisać do moda żeby zamknął temat za niezgodność tytułu posta ze stanem faktycznym a autorowi wręczył bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal wymieniłeś już suszary? bo widziałem wczoraj na obwodnicy ostrowi albo a4 albo s4 czarne, które chyba testy robiło bo zdrowo na liczniku ze 200 miało jak mnie wyprzedzało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób suszarki i śmigaj dalej,

u mnie też ciagle coś tam się wysra, również jak kupiłem miało mieć mały przebieg z niemiec itd. ale to tylko samochód,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal wymieniłeś już suszary? bo widziałem wczoraj na obwodnicy ostrowi albo a4 albo s4 czarne, które chyba testy robiło bo zdrowo na liczniku ze 200 miało jak mnie wyprzedzało :kox:

Nie to nie byłem ja.. na razie szlifuję obuwie sportowe marki MIKE:)

jeszcze nie wymienione..

poza tym ja bym się bał tyle jechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".

Żal Ci dupeczkię ściska? :grin:

Uwielbiam takich ludzi :wink: "Przepłaciłeś, mogłeś kupić za mniej" "fajna ale za drogo dałeś" a jak coś się wysra to się śmieje z Ciebie bo "a tyle pieniędzy dałeś i co, zepsuł się?"

Masz swoją kasę to sobie nią rządź. Miałurycy pewnie jeździsz punto 1,2 ojca a na forum siejesz zamęt, ile masz lat, 14? Niech każdy pilnuje swoich pieniążków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi "krzykacze", czy obraziłem któregoś z Was, czy kląłem lub przemieniałem Wasze nicki/pseudonimy? Z tego, co wiem to nie, więc prosiłbym o to samo.

To moja opinia, którą mogę wyrazić, bo od tego jest Forum, jakbyście nie wiedzieli, a nie tylko dla ochów i achów... I opinię podtrzymuję, bo dla mnie to trochę dziwne, że auto od Pasjonata, za moim zdaniem, jak na ten model na prawdę duże pieniążki i zostawiło sprężarkę/sprężarki, może inni mają inne zdanie ich sprawa. Ja ich za to nie ganię. Nie mam na myśli, że komuś się zepsuło auto, bo to normalna sprawa, ale jeśli płacisz za samochód cenę sporo wyższą niż rynkowa to chyba nic dziwnego, że można oczekiwać, że przez najbliższy czas nie powinno się z nim nic niepokojącego dziać?

Co do Waszych aut i życia, jeśli nie zauważyliście nie zachodzę w nie i nie interesuje mnie to, więc nie bardzo rozumiem Waszą chęć oceniania mnie po tym, czym jeżdżę... Mogę jeździć zarówno CC Sportingiem, jak i RS6 C6 i generalnie nic Wam do tego. Chyba wielu z Was nie zna tych słów, a myślę że warto, co poniektórym byłoby sobie je wziąć do serducha "Nie ważne jakie masz auto, ważne jak nim jeździsz." i tak chciałbym zakończyć tą wiadomość.

Co do ostatniej wiadomości McCoob'a Kolego mam więcej lat niż Ty, więc takie wycieczki możesz zostawić sobie dla siebie lub swojego otoczenia. Co do auta, jakim jeżdżę podtrzymuję to co napisałem wyżej (tyczy się to McCoob'a oraz Buba'y), ale jeśli Was tak bardzo to interesuje to jeżdżę na, co dzień S4 B5 (soft, Recaro, Navigation Plus z Tv (generalnie od opisanego egzemplarza różni mnie kilka elementów, których u mnie brakuje, tj. czujniki parkowania, wielofunkcyjna kierownica)).

Na koniec jeszcze z mojej strony małe przeprosiny do kowal0077'a za bałagan w temacie i może źle sformułowane początkowe wiadomości, mam nadzieję, że teraz będzie widać o co mi chodziło wcześniej. Generalnie autko bardzo mi się podoba, jedynie poza malowaniem felg (osobiście kojarzy mi się z przechodzonym trendem JDM i takie malowanie utknęło mi w głowie, czy to z Nissanów, czy z Hond, ale to tylko malowanie to raz, a dwa to tylko moje zdanie). Powodzenia w użytkowaniu i przy dalszych pracach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".

Żal Ci dupeczkię ściska? :grin:

Uwielbiam takich ludzi :wink: "Przepłaciłeś, mogłeś kupić za mniej" "fajna ale za drogo dałeś" a jak coś się wysra to się śmieje z Ciebie bo "a tyle pieniędzy dałeś i co, zepsuł się?"

Masz swoją kasę to sobie nią rządź. Miałurycy pewnie jeździsz punto 1,2 ojca a na forum siejesz zamęt, ile masz lat, 14? Niech każdy pilnuje swoich pieniążków :wink:

stawialbym ze byl dumnym posiadaczem uno fire:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maurycy skoro atakujesz innych to co się dziwisz że ktoś atakuje ciebie?

fajne masz auto. ja mam złotego słonia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wszystko idzie zgodnie z planem... igła się naprawiła:)

wleciały sprężarki K04 z rs4

wtryski boscha nowe 550 czekają na założenie

pompa boscha 044 nowa jeszcze nie założona

sprzęgło i docisk rs4

Już jestem zadowolony sprężarki mają ładną pracę, autko zrobiło się już żwawsze

Auto będzie strojone po nowym roku, myśle ze na tym setupie co jest nim się nie stanie

po długiej nieobecności autka pozwoliłem sobie polatać na śniegu :)

s4 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz rade Kolego tą swoją nie igiełką :lol1: ostatnio taka maszynka do robienia banana na gębie odleciała mi na niemieckiej autostradzie jak by od zera startowała a ja miałem prawie 200 na blacie :decayed: i nie wiem co tam miała pod machą bo nie zdążyłem zapytać :grin: Powodzenia w dalszych modach i miłych lotów :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ty. nic nie mówiłes o k04:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...