Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czarna AUDICZKA jaki kolor felg?


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

witam

sprawa wyglada tak moja niunka sie toczy na takiej feldze ORYGINALNE FELGI AUDI A3 A4 A6 A5 A8 S-LINE VW 18 (2534418301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tym ze 17" lakier auta to czarna perla czarny gril (cały) brak chromu na i w aucie i tak sobie mysle ze srebrne ori felgi juz sa nudne myslalem nad biała fela i moze do tego biale znaczki pomalowac z przodu i na klapie hmmm moze ktos tak juz cos widzial? czarna felga chyba odpada a audiczka jest juz w 85% czarna z domieszka carbonu tez czarnego. jakie znacie albo co lepsze macie kompozycje CZARNE B5 + FELA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biala felga moze byc ciekawa do calego czarnego auta, ale to juz dosc popularne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, pomarańczowa felga przy czarnej budzie wyglada świetnie, ostatnio widziałem taką B5 w sedanie u mnie na mieście, takie zestawienie przyciąga wzrok. Potem mógłbyś pójść dalej i np otapicerować sobie dekory pomarańczową alkantarą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 18" i dopiero kolor:wink: na 17ke szkoda czasu i hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz 2 fele sa biale i bardzo dobrze to wyglada tylko co 2 dni trzeba mys hehehe:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tez czarny lakier,gril i znaczki.tez bez chromow i jak narazie moje zwykle male nudne felgi 16 pomalowalem na pomaranczowo i za***iście mi sie spodobalo.jak w przyszlym roku kupie 17 albo 18 to tez chyba odrazu przemaluje na pomaranc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kowi napisal, najpierw 18 a pozniej kolor, ew. biale 17 bo bialy optycznie zwiekszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do granatowego Avanta 17 w pomarańcz ?? Coś takiego ??

BORBET R17 5x112 AUDI A4 A6 VW PASSAT SEAT MERCEDE (3464182285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub

Felgi Mercedes AMG 17" 5x112 7,5j 8,5j rant! (3470015829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Najbardziej mi się podobają. A że chce sie wyróżniać z tłumu dlatego pomaranczowe. Widziałem kilka aut i naprawde efekt świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...