Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

340 km w 2.50 i 55 litró V-Power Racing poszło :decayed:

Ja 3h , ale spaliłem połowę tego co ty :D Te meganki mnie wq strasznie , ani tego wyprzedzić ani jechać z tyłu , masakra.

Generalnie zlocik kox jak zawsze , dzieki wszystkim za miły weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w domku czas jazdy 7 godz.540 km.piewszy zlot zaliczony pozdrawiam i dziekuję za towarzystwo było super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też juz dotarłem do domku :)

To co sie dzieje na drodze to jakas masakra, na pomorzu 2 octavie i 2 meganki..., w okolicach wawy vectra i jakas laguna..., w świętokrzyskiem vectra a na podkarpaciu też vectra i 2 suszarki..., kosmos :shocked:

Dzieki wszystkim za miłe towarzystwo i fajna zabawe na Zlocie..., do zobaczenia pewnie na zimowym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik rewelacja świetna atmosfera :D Dzięki adadur...

Mam nadzieje, że niedługo będzie można w sieci podziwiać fotki :P osobiście byłem za leniwy, żeby robić swoje.... :P

A właśnie,

też już jestem w domu, Audiczka juz zeszła z lawety :/ napinacz... ok 100 km od chaty ... Heh laweciarz ten sam, którego Nies koło Bydgoszczy napotkał.... lol Lawetka mia takie same blachy jak moja... różnią się jedną cyfrą :P takie dziwne zbiegi okoliczności...

Pozdr wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotarlem z 2 przystankami (mazury i plonsk), ale tez w 3 godzinki lacznie bylem pod domem :)

Po drodze nawet mialem okazje leciec za konwojem 4 suk na sygnale :D

Nie wiedzialem tylko, czy wypada wyprzedzac :decayed:

Dzieki za zabawe, bylo git :)

ps. ruch faktycznie niewielki w porownaniu do tego co sie dzialo w normalne wakacyjne weekendy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było za***iście dawno się tak nie uśmiałem Sebmis może tekstami zabić :polew: Oniak ze swoją zapaścią potrafi wykończyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze nawet mialem okazje leciec za konwojem 4 suk na sygnale :D

Nie wiedzialem tylko, czy wypada wyprzedzac :decayed:

Zdaje sie że poza terenem zabudowanym jeśłi nie mają czerwonego koguta to chyba można ;)

My też w domu od 17tej .... 3 patrole stojące oznakowane, nie widziałem żadnego nieoznkowanego i jak Angela pisze -

korki skończyły sie na obiecankach ;) .. ale od piątku złapali juz ponad 900 nietrzeźwych kierowców

No i Poznaniu temperaturka 25stopi a w Wawie tylko 15 - chyba że Malik ma popsuty termometr ;)

Miło było poznać ... no Adadur zasłużył na nagrode za pogodę jaką załatwił na zlot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek, szkoda ze nie poszlismy w piatek wieczorem na plaze... wtedy dopiero byly zawodowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za Wyjątkowy weekend :good:

Brynia, Krzyniek, Tosik dla was specjalne podziękowania za wspólna trasę :good:

(Na CB) - "...łooooo a wy tymi audicami na jakiś zlot tak pędzicie czy co ? ... " :decayed:

Po drodze nawet mialem okazje leciec za konwojem 4 suk na sygnale :D

Mijały nas te same miśki - ale akurat siedzieliśmy przy obiedzie w jakimś zajeździe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuję za wspólną podróż :)

Adadur dzięks za organizację :good:

Nies dzięki za przejaźdżkę :)

suli dzięki że mogłem poupalać trochę ese :naughty::wink4:

Alv dzięki za płyty

całej reszcie za wspólny zlot i mega atmosferę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi żal, że w tym roku nie pojechałem, no ale pocieszam się tym, że też bardzo miło spędziłem czas. Pozdrawiam wszystkich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka szystkim - Adadur ( dzięki za ogranizację ), Niesek ( dzięki za wspólny powrót 2xBEX :good: ), Lukasz ( dzięki za pokój :wink4: ) a całej reszcie za towarzystwo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...