Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalanie po zawirusowaniu autka


nex

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek za to jaką masz przyjemność z jazdy jak popada lub po śniegu ;)

Co do spalania co niektórych na poziomie 4-5 litrów autem 170-200 KM po koksie wolę się nie wypowiadać, no chyba, że tam gdzie mieszkacie nie ma korków, drogi są proste, równe i non stop utrzymujecie prędkość 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyjemność jest:) niepodważalna:) ale serio to po programie trzeba sie ostro starać o małe spalanie bo kusi:) ale oczywiście ze sie da zejść poniżej tego co było przed spalniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek za to jaką masz przyjemność z jazdy jak popada lub po śniegu ;)

Co do spalania co niektórych na poziomie 4-5 litrów autem 170-200 KM po koksie wolę się nie wypowiadać, no chyba, że tam gdzie mieszkacie nie ma korków, drogi są proste, równe i non stop utrzymujecie prędkość 100km/h.

na codzien pali mi około 6.... tyle ze mieszkam nie w centrum miasta a 10 km od granicy. spokojnie wrzucam 5 bieg i jade do samego centrum 90-100 km/h. to 3.1 to spalanie o 1:30 w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek za to jaką masz przyjemność z jazdy jak popada lub po śniegu ;)

Co do spalania co niektórych na poziomie 4-5 litrów autem 170-200 KM po koksie wolę się nie wypowiadać, no chyba, że tam gdzie mieszkacie nie ma korków, drogi są proste, równe i non stop utrzymujecie prędkość 100km/h.

na codzien pali mi około 6.... tyle ze mieszkam nie w centrum miasta a 10 km od granicy. spokojnie wrzucam 5 bieg i jade do samego centrum 90-100 km/h. to 3.1 to spalanie o 1:30 w nocy

ale rozumiem, że te 3.1 to spalanie chwilowe podczas jazdy z tą właśnie prędkością?

mi niestety po mieście pali 8,5-9 ale również sporo jazdy podczas godzin szczytu gdzie na zbiorniku 70 l przejeżdżam powiedzmy mniej więcej 800 km,

podczas jazdy w trasie jest znacznie lepiej bo mieści się w okolicach 6, ale toi już tylko i wyłącznie trasa w przedziale 120-140km/h.

Jednak spalanie to temat rzeka i w każdym aucie u każdego kierowcy będzie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan1986 moje 1.9 tdi vp ma ok 180PS jak mi się chce jeździć spokojnie to spalanie mam pomiędzy 4,5-4,8 (90% trasy na lokalnych drogach bez korków i 10% miasto ok 15 tys mieszkańców)

mój rekord najńiższego spalania to 4,36

dodam, że tankuję w swoim prywatnym CPN, zawsze pod korek i tak już od 3 lat

jak nie wierzysz, weź tydzień wolnego i zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan1986 moje 1.9 tdi vp ma ok 180PS jak mi się chce jeździć spokojnie to spalanie mam pomiędzy 4,5-4,8 (90% trasy na lokalnych drogach bez korków i 10% miasto ok 15 tys mieszkańców)

mój rekord najńiższego spalania to 4,36

dodam, że tankuję w swoim prywatnym CPN, zawsze pod korek i tak już od 3 lat

jak nie wierzysz, weź tydzień wolnego i zapraszam :wink:

to w takim razie tylko się cieszyć...

nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć, bo po co miałbyś pisać nieprawdę ;)

pisząc o spalaniu bardziej mi chodziło o budę b6/b7 na PD, bo jak powszechnie wiadomo B5 jest sporo lżejsza i silniki na VP zużywają mniej paliwa, ale jak sam napisałeś 90% to lokalne trasy a te 10% w 15 tysięcznym mieście nie robi większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest, ale moj AFN+216+AWX i fmic czy miasto, czy trasa, czy na 18nastkach czy na 16stkach pali srednio 6,5 :decayed: Jestem z niego zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. To ja się pochwale spalaniem u siebie, no więc mój w mieście... i chuuj bateria w laptopie padła..............................................

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank CI pali 5.5 bo to magiczna liczba. Moim znajomym zaden dizelek wiecej nie wezmie, a jak wezmie to na bank zepsuty :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank CI pali 5.5 bo to magiczna liczba. Moim znajomym zaden dizelek wiecej nie wezmie, a jak wezmie to na bank zepsuty :D :D :D

:polew:

Mitomani :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem, że te 3.1 to spalanie chwilowe podczas jazdy z tą właśnie prędkością?

skasowałem licznik i przejechałem 17 Km... i srednie z tego wyszło 3.1 litra

tyle ze muskałem gaz. nie przekroczyłem 1900 obrotów na 5 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rozpędzonego auta to możliwe jakbyś za zatrzymanego zaczął jechać to pewno było by z 4,5:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu pisać ile komu pali, bo każdy mieszka w innym terenie, jedni mają prosty teren inni górzysty, temat był o tym czy spadło Wam spalanie.

U mnie tereny są górzyste i ja jak robię około 6L spalanie to jest sukces. Wcześniej było 6.5 minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamknac ten wątek bo nic nowego tu nie bedzie, a już jeden wątek o spalaniu jest na forum od lat i tam jest wałkowane to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprawa wyjaśniona, przy takiej samej jeździe przed i po programie spalanie idzie w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu pisać ile komu pali, bo każdy mieszka w innym terenie, jedni mają prosty teren inni górzysty, temat był o tym czy spadło Wam spalanie.

U mnie tereny są górzyste i ja jak robię około 6L spalanie to jest sukces. Wcześniej było 6.5 minimum

To po co zakladałes temat?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...