Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto chce zobaczyć jak śmiga QUATTROOOO Łukasza niech podjedzie o 15-ej na Podwale

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 11:31 ----------

No i Łukasz zmodził Q :slina:

teraz to furka klei się do drogi.

zdj_cie0467.jpg

<br /><br />

Opublikowano

co to za melanż tam był jak pojechałem, impreza na całego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Marek, popraw pierwszy post, kiedy następny zlot.

Opublikowano

Do pierwszego nie mam dojscia, jeżeli jest ustalony termin następnego spota to kazdy może go podać dużymi literami w swoim następnym poście.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy następny spot? :wink: Może zdążę ogarnąć auto to wpadnę :naughty:

Opublikowano

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 26.08.2012r ul.PODWALE godz.16.00

---------- Post dopisany 27-08-2012 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 11:11 ----------

img_20120826_00094.jpg

<br /><br />

img_20120826_00097.jpg

<br /><br />

img_20120826_00092.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

img_20120826_00097.jpg

<br /><br />

img_20120826_00099.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

1/4 mili w najbliższą niedzielę w Kamieniu Śl.

chętni na wyjazd

1. Rafał

2. Alex

3. Paweł

4.

Opublikowano

ładne zdjecia

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Gesia_Skorka.jpg

<br /><br />dosłownie ciary :banan:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

Jacku takie coś

HONDA_SHADO.jpg

<br /><br />

Opublikowano
ładne zdjecia

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Ty się nie podlizuj, tylko przygotuj na następny zlot lepszy start, bo to co pokazałeś to nawet AFN by się uśmiał.

na 1/4-ą nie piszesz się?

Opublikowano

Z tego co widać w informacji to ta 1/4 była w najbliższą niedzielę, ale 29 kwietnia....

Opublikowano

Kiedy następny spot?:D bo chyba uda mi się w końcu wpaść?:)

Opublikowano

A ja znowu nie wpadnę, bo szpital. Poza tym auto ponownie w rozsypce (akurat byłem na etapie montażu gwintu ;/)

Opublikowano

Tak więc sorki, nie doczytałem wszystkiego :)

Opublikowano

no chłopaki kiedy ten spot?;D ma ktoś może jakieś rameczki klubowe na sprzedanie? bo planuje sobie zamówić ale już nie zdąrzą dojść do mnie bo bede w pl za tydz na weekend tylko;/ mam nadzieje ze bedzie spot i ma ktoś jakiś komplet ramek na odsprzedanie?;)

pozdro

Opublikowano

zobaczcie sobie to i na następnym spocie wszystkie B6 tak maja wyglądać :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 16.09.2012r ul.PODWALE godz.16.00

Opublikowano

I znowu mnie nie będzie:doh:

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 18:17 ----------

Panowie, kupię gdzieś w Wieluniu tanio akumulator? Najlepiej przynajmniej 77AH, bo musi uciągnąć dwa wzmaki :decayed:

Opublikowano

DSCF0233.jpg

<br /><br />

i pojawił się mały diobełek :)

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie, a może byśmy się ustawili w którąś niedzielę na jakiegoś wspólnego spota, co?

Daleko nie macie :naughty::naughty::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.