Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elegancko:kox: ale jazda na takiej glebie jest juz męcząca, a krótkie progi można ze sobą zabrać:decayed:

Opublikowano

Te merce robią mega robote na aucie:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki,ale jeszcze jest sporo do ogarnięcia i chciałbym centa z przodu jeszcze zejść a z tył 2:decayed: Na krajówkach ludzie sie dziwnie patrzą że po koleinach jade:grin: zrobiłem trasie z poznania przez leszno,głogów do zgorzelca,nie obyło się bez obcierek ale nie jest źle w drugą stronę nie przytarł nigdzie już:wink: progi biorę z ukosa:wink: Coś za coś na plus wygląd i prowadzenie w zakrętach na minus koleiny w których jest strasznie nerwowy.

Po drodze czujnik temperatury jeszcze mnie zaczął oszukiwać,ale już wymieniony i jest jak trzeba.Przed wyjazdem jeszcze końcówka drążka wymieniona bo stara pukała.Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale co nie rusze jakiejś śruby to zardzewiała tak jakby na montażu skręcone wszystko było na sucho:facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
225706_10151629536988899_1542162110_n.jpg
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było,że nic się nie dzieje:decayed: 4300k on board:wink:

4300f.th.jpg

Opublikowano

dlaczego nie wrzuciłeś 12k? :facepalm:

:grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
dlaczego nie wrzuciłeś 12k? :facepalm:

:grin:

bo nie chciałem zgapiać od Ciebie:grin:

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 22:24 ----------

parę strzałów z dzisiaj,niestety mojego robiłem ostatniego i już słońce się schowało...

wajsik51.th.jpg wajsik61.th.jpg wajsik71.th.jpg

muszę ogarnąć podwórko i ze 2cm można będzie jeszcze urwać:naughty:

Opublikowano

No fajnie to wyglada .... hmm wajsik od granatowego mkII tak ?? Jak wrzuce kola to można jakas sesja zrobic 2 x a4 na cls ;)

Opublikowano
Te merce robią mega robote na aucie:kox:

+1000

Mega stroją te merce :wink:

Opublikowano

parę strzałów z dzisiaj,niestety mojego robiłem ostatniego i już słońce się schowało...

http://imageshack.us/a/img21/1112/wajsik51.th.jpg http://imageshack.us/a/img13/1047/wajsik61.th.jpg http://imageshack.us/a/img541/3355/wajsik71.th.jpg

muszę ogarnąć podwórko i ze 2cm można będzie jeszcze urwać:naughty:

O to to to Panie bierz łopate i kop:decayed: Myślałem o cm w dół było by super, ale dwa to urwią łeb:kox:

Ile jest teraz cm od ziemi ?

Opublikowano
No fajnie to wyglada .... hmm wajsik od granatowego mkII tak ?? Jak wrzuce kola to można jakas sesja zrobic 2 x a4 na cls ;)

o mnie nie zapomnijcie, w końcu rodzina CL600 do CLS:grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
No fajnie to wyglada .... hmm wajsik od granatowego mkII tak ?? Jak wrzuce kola to można jakas sesja zrobic 2 x a4 na cls ;)

Dobrze pamiętasz granatowe mkII,za czasów golfa wigwamy były obowiązkowe:naughty:

Te merce robią mega robote na aucie:kox:

+1000

Mega stroją te merce :wink:

Dzięki:wink: coś w tym jest bo już miałem drugiego klienta na te koła tylko,że obaj do mercedesa:grin:

parę strzałów z dzisiaj,niestety mojego robiłem ostatniego i już słońce się schowało...

http://imageshack.us/a/img21/1112/wajsik51.th.jpg http://imageshack.us/a/img13/1047/wajsik61.th.jpg http://imageshack.us/a/img541/3355/wajsik71.th.jpg

muszę ogarnąć podwórko i ze 2cm można będzie jeszcze urwać:naughty:

O to to to Panie bierz łopate i kop:decayed: Myślałem o cm w dół było by super, ale dwa to urwią łeb:kox:

Ile jest teraz cm od ziemi ?

ostatnio mierzyłem to było jakieś 59 z przodu a z tył chyba 60,5 ale tył już na samym dole jest,helpery trzeba bedzie wyciągać.

No łopatą to ja tego ruszyć nie mogłem:grin: ale się ogarnie bo szafa mi wszedł na ambicję:grin:

No fajnie to wyglada .... hmm wajsik od granatowego mkII tak ?? Jak wrzuce kola to można jakas sesja zrobic 2 x a4 na cls ;)

o mnie nie zapomnijcie, w końcu rodzina CL600 do CLS:grin:

Ja tam się na mercedesach nie znam:decayed:

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 17:51 ----------

Przy okazji wizyty na dolnym śląsku:wink:

i7iq.th.jpg vltt.th.jpg k3ya.th.jpg 0f46.th.jpg i2su.th.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Oj pasują mu te merce :slina:

Opublikowano

no gdzież koła od mesia do audi:facepalm:

... zajedwabiście wyszło:kox::decayed:

Opublikowano

mam takie same fele w robocie na piaskowanie czekają tylko mają na obwodzie między szprychami oznaczenie AMG :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie ładnie byle do przodu :wink:

Opublikowano

że też dopiero teraz tu trafiłem:doh:

świetna jest:kox: pomyśl o poliftowym grillu:wink:

Opublikowano

autko na prawdę kozak ile zjechał w dół od serii??

Opublikowano
  • Autor

musiałbym sie ustawić przy jakimś i zmierzyć,ale wiesza się na gumowych policjantach:wink:

dzięki za pozytywne komentarze,nie spodziewałem się,że będzie taki odzew:wink:

co do poliftowego grilla to musze zobaczyć jaki to bo nawet nie wiem:facepalm:

Z nowości wpadł na dupke emblemat bo jakoś taka goła była:decayed:

1ucc.th.jpg

W między czasie audi jechało sobie do ślubu ze starszą siostrą...

9mia.th.jpg 6hwt.th.jpg

I jeden szot z Mrówek by Sylka Zmyłka:wink: od razu dodam,że w momencie robienia zdjęcia jeszcze byłem trzeźwy,chociaż nie długo:grin:

2cl0.th.jpg

Gdyby tak usiadł byłoby idealnie:whistling:

gv37.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.