Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18


Matek

Rekomendowane odpowiedzi

Ladny kolor ale czy do seryjnej budy siadzie... hmm swoja droga nie myslales o usunieciu listw z drzwi? Auto zrobilo by sie masywniejsze, stary kolor bardziej mi sie widzial ale czekam na final :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ale ostatecznie zrezygnowalem choc teraz troszke zaluje

Musi siąść, taka była moja wizja :)

mms_img481643539_3_zpsqwsayy69.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś nie żałował swojej decyzji, białych aut jak mrówek w ostatnim czasie :wink: Szkoda nie wygładziłęś całej lini auta albo chociaż nie dołożyłeś progów s4, auto nabrało by świeżości ;) W każdym razie czekam na foty gotowca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, ale nie lata to to juz po Rybniku co?

ja wiem szafa, chciałem pomarańcz ale każdy mnie wyśmiał, myślałem też nad czarnym i brązowym ale też wydawały się oklepane.. zreszta, co nie jest oklepane :grin: na progi pożałowałem kasy, najbardziej mi szkoda że nie udało mi sie zdobyc klapy US, polowałem dobry miesiac i nikt nie chciał sprzedać. :( a poza tym nie chciałem już przekroczyć mojego malego budzetu na to auto, bo wydałem teraz ponad 7 k a przecież miałbym juz 5 lat młodszego.. :grin: Przod sie za to zmienił, jutro wstawiam szybe i robie przeglad. Plany na teraz to poszukiwanie jakiejs konkretnej felgi, ktora zrobi WOOOW no i biore sie za srodek bo mimo tego, ze tak chetnie u nas rozp.ierdalaja szyby by zajumac jakies fajne radio chyba zdecyduje sie na 2din z jakas full opcja, a na koniec ostateczny plan B5B :decayed:

Teraz chyba trzeba juz bedzie sie rozejrzec za garazem :facepalm:

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10959609_844968442228685_19450902376494910959356_844968482228681_397341071831945


10959609_844968442228685_19450902376494910959356_844968482228681_397341071831945

Grill oczywiscie tylko na chwilke, wpadnie inny w przyszlym tyg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie autko wygląda mogłeś założyć tylny zderzak z PDC no i teraz to prog przydały by się jednak ale zacnie to wygląda

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba rob swoja wizje niesluchaj innych baranow biala b5 dobrze zrobiona rwie sudy :banan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałował bedziesz ze nie kupiłeś progów s4, swoją drogą i tak wpadną bo sam zderzak słabo pasuje ale wierzę że ogarniesz to jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie autko moje ukochane juz w moich rekach, dzis odebrane, zapomnielismy pomalowac klapki do wlewu paliwa i będzie w kolorze w przyszlym tygodniu, gryll tez o dziwo jeszcze nie przyszedl, moze w weekend jakies zdjecia wpadna juz lepsze, tak czy siak co chwile zerkam do okna :decayed:

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie autko moje ukochane juz w moich rekach, dzis odebrane, zapomnielismy pomalowac klapki do wlewu paliwa i będzie w kolorze w przyszlym tygodniu, gryll tez o dziwo jeszcze nie przyszedl, moze w weekend jakies zdjecia wpadna juz lepsze, tak czy siak co chwile zerkam do okna :decayed:

no skladaj to skladaj, szkoda ze klapy z tylu nie dales US tak jak piszesz, ale moze sie trafi to ci lakiernik trysnie i se zalozysz aa no i skzoda ze przedni zdezio nie na gladko, sroga gleba i fajne kolo i robil by robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co chodza po głowie jedynie progi z esy, nic więcej, olewam chyba temat 2 din bo takie cuda to nie na moje rejony, moze wpadnie inna kiera i gałka z A3 8P, dekory no i najwazniejsze.. felga która bedzie sie fajnie komponowac z buda, chodziła mi po głowie czarna, ale moze isc w cos nietuzinkowego..... ;)


Zima taka zła :lol:

DSC_0048_zpsw5nu5gn9.jpg

Do roboty dopiero na 17 30 wiec z powodu nudy, uzupelnilem pierwszy post :hi:

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...